Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(L'automne @ 2012 07 01, 17:12)
Nagai super...  ax.gif
O kaip paaiškinti manikiūrininkei, kad tokį padarytų...  g.gif


Nusifotkink ta nuotrauka (su telefonu, fototaparatu) ir nunesk savo manikiurininkei parodyt smile.gif bus aiskiausia
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2012 07 01, 16:35)
Nusifotkink ta nuotrauka (su telefonu, fototaparatu)  ir nunesk savo manikiurininkei parodyt smile.gif bus aiskiausia

Bandziau nufotkinti.
Kai matau kompe originala ir paziuriu i paveiksliuka telefone - atrodo aisku, bet nesu tikra, kad manikiurininke supras.

Beje, kiek dienu toks manikiuras gali issilaikyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 07 01, 22:04)
Bandziau nufotkinti.
Kai matau kompe originala ir paziuriu i paveiksliuka telefone - atrodo aisku, bet nesu tikra, kad manikiurininke supras.



Geriau atsispausdinti ir nusinešti. smile.gif


Beje, merginos, gal kuri žinot, pas ką nebaisu Kėdainiuose manikiūrą eit pasidaryti? Nieko sudėtingo nereikia, tik kad nulakuotų viena spalva.
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 07 01, 22:04)
Bandziau nufotkinti.
Kai matau kompe originala ir paziuriu i paveiksliuka telefone - atrodo aisku, bet nesu tikra, kad manikiurininke supras.

speju nelabai matosi telefone, nes ir orginali nuotrauka nelabai aiski blush2.gif
Geriau atsispauszink mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi,kiek as cia visokiu groziu wub.gif ir nelabai doh.gif prisiziurejau ir man atrodo,kad apsisprendziau . Dekui toms,kurios kelia nuotraukas su pavyzdziais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monyte: 05 liepos 2012 - 10:00
As noreciau kasko labai subtilaus ir tuopaci nevisiskai prancuziska
Mano pasirinkimas user posted image
Atsakyti
http://a4.sphotos.ak...984690603_n.jpg

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 07 15, 16:35)

Kaip patiko man tie kaspiniukai.... bigsmile.gif
Atsakyti
O jus paprastu laku ar ilgalaikiu planuojate lakuotis nagus?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 07 16, 08:32)
O jus paprastu laku ar ilgalaikiu planuojate lakuotis nagus?

As is pradziu galvojau ilgalaiki darytis, bet drauge manikiusriste atkalbejo mane,tipo tam vienam kartui neverta gadinti nagu ( kalbejo apie mano nagus ) , kitas reikalas jei nagai is saves nera grazus ,bet isivaizduoju kaip nelabai grazus nagai atrodys po ilgalaikio manikiuro unsure.gif ,norim mes to ar nenorim, virsutinis nago sluoksnis pasiausiamas,kad ir minimaliai, bet vistiek jis nudzulinamas,o tai nagui ne i nauda .
As paprasysiu normalaus paprasto manikiuro ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kas galetu parekomenduoti gera manikiurininke/pedikiurininke Vilniuje ?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 07 05, 10:59)
Oi,kiek as cia visokiu groziu  wub.gif  ir nelabai  doh.gif  prisiziurejau ir man atrodo,kad apsisprendziau . Dekui toms,kurios kelia nuotraukas su pavyzdziais.

Labai elegantiska ir prabangiai atrodo. thumbup.gif

O su kaspiniukais Rykutes labai subtilu ir idomu. ax.gif
Atsakyti