Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Niu tai reikes ziureti likus kokiam men iki vestuviu, kokia padetis nagu bus g.gif

Atsakyti
aš prieš visokius dirbtinius, tai būsiu su trumpais nagučiais ir tokiu švelniai rožiniu laku.
Atsakyti
As irgi, todel jauciu esu viena tu dinozauriu, neturejusi priaugintu nagu biggrin.gif
Bet laiko dar daug man smile.gif
Atsakyti
tai faktas. pagerk vitaminų, skirtų nagams/odai/plaukams, patausok rankas, plaudama indus (ypač kenkia plovikliai) - ir nereikės jokių dirbtinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 19, 13:40)
Tai reikes pries vestuves detis geli ant nagu man unsure.gif Gyvenime nesidejau ir net nzn, nuo ko pradeti biggrin.gif kokia atsilikusi as ph34r.gif
Bet man daznai koks vienas iskilsta ir tenka trumpinti visus, tad pries vestuves noreciau idealaus ilgio ir vienodu nagu.
Iseitis - gelis? g.gif

Is karto atsiprasau uz kvaila klausima rolleyes.gif


Nieko nereikia detis jei jusu nagai grazios formos ir stiprus, asdeduosi BIO geli, nes mano darbas toks, kad rankas pastoviai purskiu dezinfekantais ir t.t. tad nagai neauga, sluoksniuojasi ir minksti kaip popierius, tai sis gelis man juos apsaugo ir visuomet grazus tvarkingi jie. Tiesa jis minkstesnis nei paprastas gelis ir ji uzsideti tetrunka ~30 min. thumbup.gif
O del naturaliu nagu tai as ilgu niekad ir negalejau tureti del darbo tad kai buna atostogos kartais prisigauginu menesiui, kad tiesiog pakvailiociau ir pati save pralinksminciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 19, 16:32)
As tai tikiuosi, kad issaugosiu saviskius ir nereikes gelio  g.gif  Dabar specialiai visus nusikirpau trumpai, nes issisluoksniave buvo, tai turetu paaugti per sias savaites ir tikiuosi jau grazus bus  ax.gif


zinok ir as tikejau, kad busiu su saviskiais, nes vasaros metu jie buna tokie stiprus ir tvirti, visai nesisluoksniuoja smile.gif bet kai pradejom daryti remontus, tai puse ir palikau guminese pirstinese doh.gif su trumpais nenorejau buti, nes ir taip visada jie buna trumpi, tad nebebuvo kur dingti man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 19, 15:00)
As irgi, todel jauciu esu viena tu dinozauriu, neturejusi priaugintu nagu biggrin.gif
Bet laiko dar daug man smile.gif


Aš irgi neturėjau priaugintų nagų biggrin.gif Manau, kad vestuvių išvakarėse nulėksiu ir paprašysiu, kad nagų formą padailintų ir nulakuotų prancūziškai smile.gif
Atsakyti
g.gif Hmz,nukrypimu visur buna, bet a nelengviau susikurt bendraminciuose kokia temele i pliurpt smile.gif O as cia atejus pasidairyt manikiuru, turiu daugiau skaityt, nei kazka pamatyt ax.gif Zodziu nenukrypstant nuo temos rodau kelis variantus wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 25, 10:06)
Sitas grazus  wub.gif as tokio noriu  ax.gif
Papildyta:

Is situ tai man kazaip nei vienas nepatiko, man jie perkrauti visi  schmoll.gif  Bet zinoma cia mano skonis ir nuomone  4u.gif
Papildyta:

Dar sitas patinka  wub.gif  tik as gal gelyciu nepaisyciau   ax.gif


drinks_cheers.gif Va va man vestuvems kazkaip irgi limpa prancuzai, bet neperkrauti, o tokie naturalus wub.gif "nekalti" kaip sakoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 25 spalio 2010 - 09:19
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2010 10 25, 10:19)
drinks_cheers.gif  Va va man vestuvems kazkaip irgi limpa prancuzai, bet neperkrauti, o tokie naturalus  wub.gif "nekalti" kaip sakoma  biggrin.gif

Ir man drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 10 25, 10:39)

Pirmas mano skonio, tik vel be gelyciu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

Atsakyti