Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Man vestuviu makiazas bus auksinis, kaip ir papuosalai ( bet labai kuklus). Tad nusprendziau darytis prancuziska su auksiniais galiukais, kazka tokio : wub.gif
Tik forma kitokia, man labiau tinka migdoline
user posted image
Noreciau , kad galiukai kiek skaidrus butu, tad desiuos be tipsu 4u.gif

tik gal be tu dideliu blizguciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 05, 14:30)
pasikartosiu, nes labai labai reikia atsakymo  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man labai patinka Agdželikos iš salono "Jadore" darbas, labai kruopštus ir šiaip malonus žmogus.
Atsakyti
daugiausia matau prancuziska manikiura nuotakoms arba kazka svelniai rozines spalvos, o kaip jums tamsiu, ryskesniu spalvu manikiuras? mirksiukas.gif mano suknele vestuvine bus su juodu dirzeliu per liemenei, todel manau apie juodos spalvos manikiura..ka manot? 4u.gif naguciai neilgi, tvarkingi, panasiai kaip foto:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sufle: 06 gegužės 2012 - 18:19
QUOTE(sufle @ 2012 05 06, 18:18)
daugiausia matau prancuziska manikiura nuotakoms arba kazka svelniai rozines spalvos, o kaip jums tamsiu, ryskesniu spalvu manikiuras? mirksiukas.gif  mano suknele vestuvine bus su juodu dirzeliu per liemenei, todel manau apie juodos spalvos manikiura..ka manot? 4u.gif  naguciai neilgi, tvarkingi, panasiai kaip foto:)

man patiktu thumbup.gif

pati galvoju apie tamsiai vysnine. ax.gif
Atsakyti
oo, saunu kad kazkam irgi patinka 4u.gif man siek tiek pabodes tas prancuziskas...
Atsakyti
As tai galvojau apie prancuziska, bet nuejau praeita savaite pas issirinkta manikiuriste pabandyt manikiura pasidaryt. Nu zodziu tai manikiuras nelabai patiko, pagailo 30Lt, o kai pagalvojau kad uz vestuvini menikiura pedikiura teks 100Lt palikt tai is vis doh.gif . Tik labai patiko raudonai-koraline spalva kuria nulakavo. Tai jau uzsisakiau toki laka ir nusprandziau pati sau manikiura ir pedikiura pasidaryt raudonos spalvos. Prancuziska manikiura nesiojau diena is dienos jau visus metus, daede negyvai, tai bus vis kazkas naujo smile.gif
Atsakyti
as nagus tvarkausi ir lakuojuos pati kiekviena savaite, tai manau, kad mano darbas nesiskiria nuo salone padaryto:)) todel taip pat ketinu pati darytis ir manikiura ir pedikiura 4u.gif
Atsakyti
O prie šviesiai persikinės spalvos suknelės, kaip manot kokia spalva labiausiai tiktų? Aš taip pat nenoriu prancūziško.
Tai galvoju arba sodriai raudona, arba nude. Kokia dar spalva labai nesipjautų? smile.gif
Atsakyti
nude spalva mano nuomone labai tiktu:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 05 06, 19:34)
As tai galvojau apie prancuziska, bet nuejau praeita savaite pas issirinkta manikiuriste pabandyt manikiura pasidaryt. Nu zodziu tai manikiuras nelabai patiko, pagailo 30Lt, o kai pagalvojau kad uz vestuvini menikiura pedikiura teks 100Lt palikt tai is vis  doh.gif . Tik labai patiko raudonai-koraline spalva kuria nulakavo. Tai jau uzsisakiau toki laka ir nusprandziau pati sau manikiura ir pedikiura pasidaryt raudonos spalvos. Prancuziska manikiura nesiojau diena is dienos jau visus metus, daede negyvai, tai bus vis kazkas naujo smile.gif

man ir tas pats as daugybe metu ji, nesiojau kiekviena diena bloga biskuti nuo jo..norisi kazko kitko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2012 05 06, 19:58)
O prie šviesiai persikinės spalvos suknelės, kaip manot kokia spalva labiausiai tiktų? Aš taip pat nenoriu prancūziško.
Tai galvoju arba sodriai raudona, arba nude. Kokia dar spalva labai nesipjautų? smile.gif


As ir uz nude
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2012 05 04, 16:23)
a zn .. nea nenoriu nieko su melynu ant nagu .. per daug bus tos melynos, galvoju apie tamsiai vysnine, bordo, kraujo spalva , mm. bet bijau ar nebus perdaug spalvu. vyrautu tada balta, melyna , ir ta bordo. hmm neismastau, kai isogysiu batelius trbut reijks paciai nusilakuoti, ir ziureti ar dera.



aa.. visai i kita puse norite.. tai manau graziai ziuretusi pvz, kokio baklazano spalva.. tokia nei tamsiai raudona nei violetine.. man tokia sodri, ir grazi.. smile.gif manau tiktu.. ir nebutu maisalynes smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sufle @ 2012 05 06, 21:00)
oo, saunu kad kazkam irgi patinka 4u.gif  man siek tiek pabodes tas prancuziskas...



realiai , tai jo.. prancuzas pas visas... g.gif
bet as dbr kaip tik nesilakuoju prazn, kad neikyretu iki tos dienos smile.gif ax.gif
Atsakyti