Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Na as esu kelis kart nuluzusius nagus prisiauginus. Manau nuo meistres priklauso, viena lopetas padare, o kita lygiai tokius pat kaip mano
Atsakyti
svekos:)
labai netycia pakliuvau i si tema:)
pati esu manikiuriste, tai prisiskaiciau is jusu visokiu naujoviu apie gelini lakavima smile.gif
nieks nekenkia, pati esu uzsiauginusi nagus, jie stiprus, galima daug visko grazaus padaryti. po priauginimo- jusu nagai liks kaip popieriukas, o ilgalaikis gelinia lakavimas nekenkia tiek. minimaliai nagas pasisiausia.
jei jau manikiuriste pasake, kad tik pries sventes, nesuprantu kas per manikiuriste biggrin.gif
ikelsiu keleta foto

user posted image
user posted image
Atsakyti
aš taip pat ieškausi, kur galėčiau pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą Vilniuje, gal galit ką rekomenduoti? Ir kaip suprantu, gal geriau viską darytis iš vakaro? Kažkaip ir taip daug darbų susikrauna vestuvių dienai...
Lauksiu pasiūlymų su kontaktais į AZ, jei turėčiau patikimą variantą, gal visai apsimoką ir kokį kuponą įsigyti?čia tos akcijos, atrakcijos visur tik:)
ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 04 12, 10:34)
gal galetumete kokia gera manikiuriste Kaune parekomenduoti? Ir gal apsviestumete, kokios dabar manikiuru ir pedikiuru kainos? (pedikiuro dar niekad nesidariau  blush2.gif )

Kaune galiu drasiai rekomenduoti manikiuriste Vaida, ji dirba senamiestyje, jei reikes kontaktu - az. Siaip labai graziai daro manikiurus, manikiuro su lakavimu ir nagu daile kaina - 30lt, su geliniu lakavimu gal 45 ar 50:hm Pedikiura, kiek esu isbandziusi, geriausiai daro tokia Ausrine, savanoriu pr. dirba tam pastate kur "Zerutis", ten grozio salonas yra. Labai kruopsciai padaro, nusveicia viska, nu zodziu man super thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums nude nagų lakas vestuvių dieną? g.gif būtų kojoms ir rankoms toks pat, pas mane bateliai taip pat nude, ir asmeniškai visai gražiai žiūrisi, nors iš pradžių svarsčiau apie prancūzišką manikiūrą, bet kažkaip dabar "specialiai" nebenoriu bigsmile.gif
Atsakyti
man tai atrodo kad grazu turetu buti, pati noreciau kokio pastelinio atspalvio, bet kad nera prie ko paderint
Atsakyti
dariausi Vilniuje pas Neringą "Figaro" salone ilgalaikį prancūzišką pedikiūrą ir manikiūrą savo šventei - buvau labai patenkinta, nes nagučiai matė ir smėlio ir jūros vandens - atlaikė puikiai 4 savaites thumbup.gif

kaip tyčia, dieną prieš pat procedūras nulūžo 2 nagučiai ( kiaulystės dėsnis... doh.gif ) , bet ši problema buvo puikiai išspręsta- tiesiog buvo prauginti geliniai nagučiai taip, kad praktiškai nesiskyrė nuo likusių sveikų natūralių thumbup.gif

mano nagučiai wub.gif
user posted image

deja, galiu pasakyti, kad vis tik ilgalaikiu lalkavimu geriau nepiktnaudžiauti, nedaryti labai dažnai... sutapimas ar ne, po ilgalaikio lakavimo, nagučiai gerokai susilpnėjo ir pradėjo sluoksniuotis ( ko anksčiau nebuvo ! ), prireikė poros mėnesių , kad vėl ataugtų sveiki ir gražūs mirksiukas.gif

Aišku, vardan dailių nagučių tokią svarbią dieną galima pasiaukoti biggrin.gif
Atsakyti
Kaune rekomenduoju kreiptis i Benita, cia ji Secreat, kokybiskai ir labai graziai manikiurus daro wub.gif
Atsakyti
Aš kojų ir rankų nagus noriu lakuoti fuksijos spalva (vestuvių akcentas). Svarstau apie gelinį lakavimą - niekada nesu bandžiusi. Gal galit rekomenduoti gerą manikiūristę Klaipėdoje 4u.gif
Atsakyti
kaip galvojate koks nagu lakas tiktu prie karaliskos melynos basuciu? g.gif nenoriu prancuzisko,ir pasteliniu spalvu.noriu kazko ryskaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2012 05 04, 15:43)
kaip galvojate koks nagu lakas tiktu prie karaliskos melynos basuciu? g.gif nenoriu prancuzisko,ir pasteliniu spalvu.noriu kazko ryskaus. ax.gif



prancuzas su melynom gelytem biggrin.gif
as darysiuos prancuza... 4u.gif o
o jei ryskiu, tai kai buna melyna tokia ziauriai grazi spalva ir ant virsaus kaip buna gelytes issilieja paciam nage... blush2.gif nemoku paskayt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2012 05 04, 14:06)
prancuzas su melynom gelytem biggrin.gif
as darysiuos prancuza...  4u.gif  o
o jei ryskiu, tai kai buna melyna tokia ziauriai grazi spalva ir ant virsaus kaip buna gelytes issilieja paciam nage... blush2.gif  nemoku paskayt... blush2.gif

a zn .. nea nenoriu nieko su melynu ant nagu .. per daug bus tos melynos, galvoju apie tamsiai vysnine, bordo, kraujo spalva , mm. bet bijau ar nebus perdaug spalvu. vyrautu tada balta, melyna , ir ta bordo. hmm neismastau, kai isogysiu batelius trbut reijks paciai nusilakuoti, ir ziureti ar dera.
Atsakyti