Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Uksnė @ 2012 03 15, 09:16)
nu jau baisiai nerimta manikiūrininkė pas jumis g.gif


Nezinau kiek rimta ar ne rimta ta manikiurininke,bet kai isbandziau tai tikrai nei pro kur netikiu, kad tokie lakavimai nekenkia nagams. Ir kazkaip neisivaizduoju kaip gali menesi islaikyt tie lakai, jei nagai ilgi ir lankstus, nes man tai savaite atlaike. Nu bet logiskai kaip gali atlaikyt, jei nagas nuo vandens kelis kart per diena brinksta ir traukias, lankstos. Gelis tai bent storu sluoksniu pasidengia, nebesilanksto nagas ir slifuot to nago nereik pries kekviena lakavima. Nezinau ar kada dar bandysiu lakuotis, kol kas pacios nagai tenkina, o jei netenkins, tai jau geriau geli detis bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 03 15, 15:43)
Nezinau kiek rimta ar ne rimta ta manikiurininke,bet kai isbandziau tai tikrai nei pro kur netikiu, kad tokie lakavimai nekenkia nagams. Ir kazkaip neisivaizduoju kaip gali menesi islaikyt tie lakai, jei nagai ilgi ir lankstus, nes man tai savaite atlaike. Nu bet logiskai kaip gali atlaikyt, jei nagas nuo vandens kelis kart per diena brinksta ir traukias, lankstos. Gelis tai bent storu sluoksniu pasidengia, nebesilanksto nagas ir slifuot to nago nereik pries kekviena lakavima. Nezinau ar kada dar bandysiu lakuotis, kol kas pacios nagai tenkina, o jei netenkins, tai jau geriau geli detis bandysiu.

tiek prieš gelį-laką, tiek prieš priauginimą geliu, nago paviršių reikia pašiaušti. Geliui-lakui to pašiaušimo reikia labai minimliai, kitos visai nešiaušia norėdamos išlaikyti kuo sveikesnius nagus. Tad tikrai jums siūlyčiau nueiti pas normalią manikiūrininkę ir galiu garantuoti, jūsų nuomonė tuo klausimu pasikeis.
Mėnesį toks lakavimas ne visoms išsilaiko, bet 2 sav tai daugumai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 03 15, 00:32)
Nu jau geliniu lakavimu tai tikrai pries vestuves nerekomenduoju, net pati manikiurininke sake, kad kenkia, tinka nebent progom, ar kelionei. Geriau jau tada gelinius usidet pries vestuves.

Man ta pati minejo viena moteris dirbanti su nagu lakais. unsure.gif g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 26 kovo 2012 - 13:23

Dar viena alternatyva
user posted image
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 03 26, 13:09)
Man ta pati minejo viena moteris dirbanti su nagu lakais. unsure.gif  g.gif

blink.gif Tipo geriau daryt priauginima, o poto jo nebenorint, lupt nagus arba tik mexanishkai nudildint, ir tipo nepatogiau gelinis lakavimas, kuri poto lengvai sau nusitirpini nepazeides nagu ir toliau sau gyveni ramiai, nedejuodamas, kad nagai nusilpo, isplonejo ir t.t kaip dazniausia buna, kol pilnai atauga nago plokstele? Nu faktas tada, kad manikiurininkei labiau apsimoka gelinius nagus priauginti, gi uzsidirbs - tai daugiau negu nulakavus biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 26 kovo 2012 - 20:43
QUOTE(Jolkuce @ 2012 03 26, 20:39)
blink.gif  Tipo geriau daryt priauginima, o poto jo nebenorint, lupt nagus arba tik mexanishkai nudildint, ir tipo nepatogiau gelinis lakavimas, kuri poto lengvai sau nusitirpini nepazeides nagu ir toliau sau gyveni ramiai, nedejuodamas, kad nagai nusilpo, isplonejo ir t.t kaip dazniausia buna, kol pilnai atauga nago plokstele? Nu faktas tada, kad manikiurininkei labiau apsimoka gelinius nagus priauginti, gi uzsidirbs - tai daugiau negu nulakavus biggrin.gif  lotuliukas.gif


Tai apie ka mes ir kalbejom, kad jei progai, tai taip tinka gelinis lakavimas, bet jei pastoviai norisi turet nagus, tada priauginimas.
Atsakyti
as tai gydau nailtek ir geriu nakvisu alieju - tikiuosi pades ax.gif
Atsakyti
as jau uzsirasiau ir darysiu nagu priauginima su geliniu lakavimu smile.gif
gaila kad neturiu savo graziu naguciu , taip noretusi naturaliu schmoll.gif
Atsakyti
as irgi jau uzsirasiau manikiurui ir pedikiurui su ilgalaikiu prancuzisku lakavimu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Man tai ner grazesnio manikiuro nuotakai uz prancuziska, ziauriai graziai atrodo, trumpi, naturalus naguciai wub.gif
nu ner baisiau kaip prisiaugina tuos dirbtinius nagus doh.gif ismargina gelemis, atrodo baisiai doh.gif ilgi kaip lopetos, nenaturalus, nu vienu zodziu...niekad taip nesidaryciau vestuvems
Atsakyti
pagaliau apsisprendziau, darysiu isliejamus gelinius nagus
nelabai zinau kaip ta procedura vadinasi blush2.gif
dariausi manikiura ir pasiguodziau naguciais tai manikiurininke pasiule sia procedura, manau bus geresnis variantas negu nagu priauginimas
gal kas gali rekomenduoti salonu kur tokia procedura daro, nes keliuose klausiau tai paziurejo kreivai doh.gif
ir kainu nezinau unsure.gif
Atsakyti
Sveikos:) as su tokiu kvailu klausimeliu blush2.gif mano naguciai ir silpni, sunku juos uzaugint, tai jei bus vienas nuluzes nagas, ar salone gales man kaip nors pagelbet?
Atsakyti