Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

Ir baisuokliukai

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 03 12, 15:20)
mano naguciai labai silpni , nors jau beveik puse metu geriu vitaminus
deja nepadeda  verysad.gif
ir vestuvems butinai zadu klijuotis nagucius
bet ne visi salonai klijuoja, o priauginti nenoriu
esu bandziusi viena karta tai labai pasigailejau  verysad.gif
gal kuri gali parekonduoti meistre Vilniuje kuri ne tik padarytu manikiura bet ir priklijuotu nagucius


Micro cell lakuok, efektas garantuotas. uzaugs naguciai tvirti ir grazus ir nereiks klijuot. arba tiesiog iki vestuviu pasidaryk pora geliniu lakavimu, taip apsaugosi nagucius nuo luzinejimo
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 03 03, 16:39)
Galima ir is trumpuciu padaryti prancuziska, t.y. plona juostele. Pati labai trumpus nagus nesioju, nes jautrus spaudimui ir kojos linke tinti. Bet daznai pasidarau pransuziska tik jis vos matosi  biggrin.gif


user posted image
Papildyta:



wub.gif as noriu sitaip, taip tvarkingai, paprastai smile.gif
noriu ilgalaikio tik reikia susirasti meistriuke Kaune smile.gif gal zinot gera ?
Atsakyti
QUOTE(salamandrasalamandra @ 2012 03 13, 19:39)
Micro cell lakuok, efektas garantuotas. uzaugs naguciai tvirti ir grazus ir nereiks klijuot. arba tiesiog iki vestuviu pasidaryk pora geliniu lakavimu, taip apsaugosi nagucius nuo luzinejimo

o kur ta micro cell nusipirkti?
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2012 03 13, 09:21)
As ir noredama negaliu tureti ilgesdniu nagu del darbo, bet kai vaziuoju atostogoms tai visuomet prisiauginu, tik nusiimti reikia ne paciai, o salone tuomet zala nera jau tokia ir didele smile.gif O dabar isbandziau ne tipsus, o isliejimas is gelio, tai nagai buvo labai naturalus ir plonensi nei su tipsais  thumbup.gif 
Dar labai patinka bio gelis, su juo galima atsiauginti nagus  mirksiukas.gif

o kur galima butu pasidaryti tokiu proceduru?
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 03 14, 21:46)
o kur ta micro cell nusipirkti?
Papildyta:

o kur galima butu pasidaryti tokiu proceduru?


Salonuose pas manikiuristes. Tiesiog pasiklauskit savo manikiuristes, nes manau visos jos moka daug budu nagams pagrazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jau geliniu lakavimu tai tikrai pries vestuves nerekomenduoju, net pati manikiurininke sake, kad kenkia, tinka nebent progom, ar kelionei. Geriau jau tada gelinius usidet pries vestuves. As tai pati gelini laka nusiemiau, tai is vis nagus susivariau, bet ir pats lakavimas ne i gera, liko tarsi melynes ir reziai nage, ties ta vieta iki kur lakavo, ir lakuojant ziauriai degino, vos tveriau is skausmo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 03 15, 01:32)
Nu jau geliniu lakavimu tai tikrai pries vestuves nerekomenduoju, net pati manikiurininke sake, kad kenkia, tinka nebent progom, ar kelionei. Geriau jau tada gelinius usidet pries vestuves. As tai pati gelini laka nusiemiau, tai is vis nagus susivariau, bet ir pats lakavimas ne i gera, liko tarsi melynes ir reziai nage, ties ta vieta iki kur lakavo, ir lakuojant ziauriai degino, vos tveriau is skausmo  doh.gif


Taip tikrai neturi buti schmoll.gif Pati lakavausi ne viena karta, bet man jis netiko del to, kad mano nagai labai minksti ir ploni tai tiesiog lakas laikydavo trumapai. Bet jokio deginimo ar pamelinavimo nebuvo ir kiek mano pazystamu lakuojasi po siai dienai nera schmoll.gif Bio gelis principas panasus kaip ilgalaikio lakavimo tik jis truputi storesnis ir gali i vidu ilieti prancuziska ar blizguti, tai mano ploniems ir trapiems nagams labai tinka, priedo apsaugo naturalius nagus nuo kasdienes chemijos kuria naudoju thumbup.gif
Atsakyti
Gal tas biogelis ir geriau, nes mano nagai nors lyg ir ne ploni, bet irgi lankstos, tai man tas lakas irgi atsilupo greit, vanduo kaupes po juo, tai is vis kur jis buvo nusilupes, tai kazkoks pakenktas nuo dregmes irgi nagas liko. doh.gif O kad degina kartais lakuojant ar geli dedant girdejau, bet lig tol nebuvau susidurus, kazkaip sako ikaista tas gelis nuo reakciju po UV pakisus.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 03 15, 00:32)
Nu jau geliniu lakavimu tai tikrai pries vestuves nerekomenduoju, net pati manikiurininke sake, kad kenkia, tinka nebent progom, ar kelionei. Geriau jau tada gelinius usidet pries vestuves. As tai pati gelini laka nusiemiau, tai is vis nagus susivariau, bet ir pats lakavimas ne i gera, liko tarsi melynes ir reziai nage, ties ta vieta iki kur lakavo, ir lakuojant ziauriai degino, vos tveriau is skausmo  doh.gif

nu jau baisiai nerimta manikiūrininkė pas jumis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 03 15, 09:18)
Gal tas biogelis ir geriau, nes mano nagai nors lyg ir ne ploni, bet irgi lankstos, tai man tas lakas irgi atsilupo greit, vanduo kaupes po juo, tai is vis kur jis buvo nusilupes, tai kazkoks pakenktas nuo dregmes irgi nagas liko.  doh.gif O kad degina kartais lakuojant ar geli dedant girdejau, bet lig tol nebuvau susidurus, kazkaip sako ikaista tas gelis nuo reakciju po UV pakisus.


na geli kai deda ir jei pazeisti nguciai ar plonesni tai esu jautusi ta kaiima, bet lakas tai neturetu g.gif Juk tai minimalus nago pasiausimas buna ir sloksnis visai kitas....
Atsakyti
oi oi kaip baisiai skamba nes pasimeciau ka ir daryti g.gif
mas tau gal visdelto gelinius nagus prisiauginsiu
tik va klausimas pries kiek laiko reiketu daryti proceduta kad naguciai graziai atrodyti vestuviu diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 03 15, 10:13)
oi oi kaip baisiai skamba nes pasimeciau ka ir daryti  g.gif
mas tau gal visdelto gelinius nagus prisiauginsiu
tik va klausimas pries kiek laiko reiketu daryti proceduta kad naguciai graziai atrodyti vestuviu diena  g.gif

Gal tikrai pradzioje banyk ta Micro cell..as ir apie ji geru atsiliepimu girdejus..na kaip suprantu jis kazkas panasaus i nail tek, tik is naudojanciu supratau, kad efektyvesnis..ji Vilniuje lyg Grozio akademija turi, ir inernetu galima pirkt..
http://www.grozioaka...php?id=64&pid=2
Tik kai as domejaus tai dar ir svelnu lako valikli kartu reik naudot, tada efektas geresnis buna.
http://www.grozioaka...php?id=64&pid=9
Pati ir be nagu esu, tai bandysiu pries vestuves su juo tvarkytis..na man jau turbut reiktu ir pradet lotuliukas.gif
Atsakyti