Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Snaily @ 2011 12 07, 11:00)
"Karmen" salonas Savanorių pr. 278, Kaunas.
Manikiūristė Ramunė - labai profesionali, maloni mergina ir kainos ne per didžiausios  4u.gif
http://karmen.lt/kainynas


Tikrai pritariu thumbup.gif
Atsakyti
aš tai pati manikiūrą darysiu, prancūzišką smile.gif tikiuosi rankos nedrebės biggrin.gif
visada pati nagus tvarkausi, ne ką prasčiau negu salonuose, dar specialiai ėjau, pažiūrėti kaip daro, tai nieko naujo nepamačiau thumbup.gif
Atsakyti
gal turite pavyzdžių manikiūro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievusia_ @ 2011 11 20, 12:46)
Oj o man buvo juoko su vestuviniu manikiuru, pasidariau ir vos ne per nakti nuluzinejo- atsilupinejo lakas  doh.gif kazkokia nauja manikiuriste salone mano mat pradejo dirbti, tai teko pries vestuves paciai persilakuoti  biggrin.gif na gerai kad paprastai pati ir tvarkausi, tai susitvarkiau pati, nors ir paprasciau pasidariau, bet buvo bent jau ne geda su "ale ka tik padarytu profesionaliu manikiuru" biggrin.gif

doh.gif Tai man panasiai buvo su pedikiuriu. Paskui pati persilakavau, dekora koki norejau issipaisiau, ir buvo liuks. thumbup.gif

QUOTE(monceliza @ 2012 01 13, 12:09)
o ka pasiulytumete su melyna- balta arba raudona -balta spalvu derinukais naguciams? nerandu


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 13, 20:23)
aš tai pati manikiūrą darysiu, prancūzišką  smile.gif tikiuosi rankos nedrebės biggrin.gif
visada pati nagus tvarkausi, ne ką prasčiau negu salonuose, dar specialiai ėjau, pažiūrėti kaip daro, tai nieko naujo nepamačiau  thumbup.gif

As irgi pati dariausi. drinks_cheers.gif Tik tiek kad labai susivelinau, tai is patirties patariu nenutempt i vakara su ranku manikiuru. 4u.gif Aisku, dejau nagu lako pagrinda (bace coat), o ant virsaus virsutini sluoksni su dziovikliu 2 viename (fast drying top coat) ir laikesi viskas puikiai.

QUOTE(Liepos dukra @ 2012 02 18, 11:53)
gal turite pavyzdžių manikiūro  ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos

gal kas gali rekomenduoti meistre vilniuje kuri ne tik padarytu manikura bet taip pat ir priklijuotu nagucius
nes mano naguciai labai prasti priauginti nenoriu tai teks prisiklijuoti blush2.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 18 vasario 2012 - 16:28
As irgi uzsimaniau raudonu nagu. Tik nezinau ar tiks prie sukneles. Ir puokste nezinau kokia reikes pritaikyti
Atsakyti
user posted image

http://2.bp.blogspot...16380103102.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 18 vasario 2012 - 22:00
man kazkaip tokie spalvoti nagai su priraitymais vestuvems nepatinka,kai viskas mirga marga. Cia mano nuom. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurguras: 19 vasario 2012 - 11:16
QUOTE(popelka @ 2012 02 18, 16:03)

dailuciai visai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokus: 19 vasario 2012 - 22:07
Trumpuciai bet kokie dailus wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaurackaJ @ 2010 12 02, 01:36)
man ir tik paskutinis is tu pateiktu grazus biggrin.gif
as vestuvem planuoju darytis prancuziska manikiura, biskyti padailinta, noreciau mazdaug sito
user posted image
Papildyta:
koki siauba radau  doh.gif  thumbup.gif bent jau pralinksmino user posted image

va cia, tai kaip jus issireiskiat "lopetos" :DDD
Atsakyti