Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(mmmune @ 2010 10 09, 17:39)
Taigi juk kiekvieno skirtinga  nuomonė  mirksiukas.gif  o  kadangi idealaus prancūziško niekaip neradau, tai specialiai pridėjau, kad su daile būtų  tongue.gif Juk tikrai kas nors darosi ir tokius vestuvinius  nagučius mirksiukas.gif

O man visai nieko 1 ir 3, kai ne daug tu akriliniu gelyciu, tai visai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
Jei vietoj ruzavos spalvos padarius auskini ar sidabrini manau butu dauli daile vestuvems 4u.gif

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
3cias labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 13, 23:04)



man irgi treciasis,... tik gal gelytes per masyvios.... bet prancuziskas tai idealus... wub.gif
Atsakyti
Nereikia gadinti prancuzisko manikiuro jokiomis gelemis.
Atsiprasau, gal cia mano nuomone... bet tai nupigina ir "kaimietiska" visi ornamentai, geles.... doh.gif doh.gif net jokiu akuciu nereikia.
Graziai padarytas manikiuras, prancuziskai nulakuota ir graziau negali buti.
Atsakyti
O jeigu suknele dramblio kaulo atspalvio ("pieno"), koki manikiura rinktis? Nes noreciau prancuzisko, bet tas akinantis baltumas nebetinka g.gif
Ka manote apie kazka tokio? rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
jeigu nagai nera ilgi, tiks ir baltas, bet ant virsaus pieniskas lakas gali buti.
sis ir grazus.
Atsakyti
Nea, neilgi nagai bus smile.gif
Tai manikiuristes reiketu prasyti prancuzisko ir kad uzteptu ant virsaus ne bespalvi, o su atspalviu? Galvoju, gal perlu atspalvio, nes papuosalai bus su perlais? g.gif


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 10 17, 21:33)
Nereikia gadinti prancuzisko manikiuro jokiomis gelemis.
Atsiprasau, gal cia mano nuomone... bet tai nupigina ir "kaimietiska" visi ornamentai, geles....  doh.gif  doh.gif net jokiu akuciu nereikia.
Graziai padarytas manikiuras, prancuziskai nulakuota ir graziau negali buti.


Toks jausmas, kad kaime visos kaip papugos vaiskto lotuliukas.gif As jei ir tekeciau dabar tai tikrai tinkciausi kazka ryskesnio, nes trumpus nagus prancuziskai nulakuotus kiekviena diena nesioju, kadangi jis ilietas vidui i BIO geli. Bet del to nesijausciau pigi kaimiete blink.gif
Atsakyti
Tai reikes pries vestuves detis geli ant nagu man unsure.gif Gyvenime nesidejau ir net nzn, nuo ko pradeti biggrin.gif kokia atsilikusi as ph34r.gif
Bet man daznai koks vienas iskilsta ir tenka trumpinti visus, tad pries vestuves noreciau idealaus ilgio ir vienodu nagu.
Iseitis - gelis? g.gif

Is karto atsiprasau uz kvaila klausima rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 19 spalio 2010 - 12:41
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 19, 14:40)
Tai reikes pries vestuves detis geli ant nagu man unsure.gif Gyvenime nesidejau ir net nzn, nuo ko pradeti biggrin.gif kokia atsilikusi as ph34r.gif
Bet man daznai koka vienas iskilsta ir tenka trumpinti visus, tad pries vestuves noreciau idealaus ilgio ir vienodu nagu. Iseitis - gelis? g.gif


na taip, iseitis arba visus trumpinti smile.gif man buvo iseitis gelis, nes puse nagu buvau nusilauzusi doh.gif o kadangi forma padare tokia pat kaip naturaliu, tai nieko ir nesimate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 10 19, 13:42)
na taip, iseitis arba visus trumpinti smile.gif man buvo iseitis gelis, nes puse nagu buvau nusilauzusi doh.gif  o kadangi forma padare tokia pat kaip naturaliu, tai nieko ir nesimate smile.gif

As tai tikiuosi, kad issaugosiu saviskius ir nereikes gelio g.gif Dabar specialiai visus nusikirpau trumpai, nes issisluoksniave buvo, tai turetu paaugti per sias savaites ir tikiuosi jau grazus bus ax.gif
Atsakyti