Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

mano buvo toks, bet neiseina foto sumazinti, tai neryskiai matosi

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa7: 05 rugsėjo 2011 - 19:15
Mano naguciai atrode taip ax.gif vestuvine tema buvo su violetine spalva, tai ir nagucius prie to pritaikiau mirksiukas.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2011 09 07, 16:03)
Mano naguciai atrode taip ax.gif  vestuvine tema buvo su violetine spalva, tai ir nagucius prie to pritaikiau mirksiukas.gif


Grazu wub.gif
Atsakyti
man tai labai grazus tavo naguciai wub.gif
Atsakyti
Didelė pagyra nagų grožio salonui AMPELA Kaune, už puikų vestuvinį manikiūrą, antakius bei labai malonų bendravimą.

Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2011 09 07, 17:03)
Mano naguciai atrode taip ax.gif  vestuvine tema buvo su violetine spalva, tai ir nagucius prie to pritaikiau mirksiukas.gif



Labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simonaitiene @ 2011 09 20, 19:53)
Didelė pagyra nagų grožio salonui AMPELA Kaune, už puikų vestuvinį manikiūrą, antakius bei labai malonų bendravimą.


Kurią meistrę galite rekomenduoti manikiūrui ir pedikiūrui?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
O ką galite pasakyti apie "Erikos" grožio salone Kaune?
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2011 09 07, 16:03)
Mano naguciai atrode taip ax.gif  vestuvine tema buvo su violetine spalva, tai ir nagucius prie to pritaikiau mirksiukas.gif


Gražu ax.gif

Aš savuoju likau labai nepatenkinta. Norėjau paprasto prancūziško. Nulakavo bet kaip. Pusę nagučių prašiau, kad perlakuotų doh.gif Vakare jau lakas apsilaupė, tai gerai, kad buvau įsimetus savo buteliuką... Vienintelis dalykas dėl kurio buvau labai pikta...bet nieko, iš toliau dar visai pakenčiamai atrodė biggrin.gif

Atsakyti
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL] mano manikiuras tai toks buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfrep @ 2011 11 04, 13:26)
URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL] mano manikiuras tai toks buvo smile.gif

Gal ir grazu, bet man jie per ilgi atrodo. Svarbiausia Jums patiko ax.gif
Atsakyti
sorry, bet grozio cia nematau, tiek nago ilgyje, tiek paciam lakavime
Atsakyti