Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(meduksi @ 2011 07 29, 18:43)
Sveikutes, o gal galit kas rekomenduoti kokia meistre VLN?gal kas is sios temos mergaiciu daro manikiurus? ax.gif


Jolkuce nerealiai daro manikiūrus Vln wub.gif
Atsakyti
mano buvo toks..My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridute88: 30 liepos 2011 - 20:15
QUOTE(popelka @ 2011 07 05, 22:44)


Wow, kaip gražu raudoni nagučiai wub.gif Niekada nebuvo "prancūzui" konkurentų, bet dabar yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridute88 @ 2011 07 30, 20:09)
mano buvo toks..My Webpage



va va, po tokiu nagu ir visos rekia, kad lopetos - priauginti nagai. Nagai negraziai platus, baltas galiukas labai negraziai iki puses nago nulakuotas, o ir geles... na, nezinau, man baisu
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2011 07 31, 17:59)
va va, po tokiu nagu ir visos rekia, kad lopetos - priauginti nagai. Nagai negraziai platus, baltas galiukas labai negraziai iki puses nago nulakuotas, o ir geles... na, nezinau, man baisu

man irgi negrazu, tiesiog neskoninga.
Papildyta:
QUOTE(pupute @ 2011 07 29, 11:28)
thumbup.gif  thumbup.gif
mano vestuvinis buvo kuklus bet grazus man smile.gif
http://benitanails.w...722842_orig.jpg

pasakiskai grazu, issisaugojau net foto, kai eisiu darytis prasysiu panasaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SummerXXX @ 2011 07 31, 17:59)
va va, po tokiu nagu ir visos rekia, kad lopetos - priauginti nagai. Nagai negraziai platus, baltas galiukas labai negraziai iki puses nago nulakuotas, o ir geles... na, nezinau, man baisu

drinks_cheers.gif labai jau tas baltas krastas per daug i vidu sulindes, butu graziau jei tinkamas santykis butu rozines spalvos ir baltos.
Atsakyti
QUOTE(ingridute88 @ 2011 07 30, 22:09)
mano buvo toks..My Webpage

man per ilgi schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Nezinau ar cia galima pasiteirauti, gal zinote kas kaune puikiai priaugina nagus ir daile moka piesti?
Kas ta Secreat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megiux59: 02 rugpjūčio 2011 - 14:37
[quote=popelka,2011 07 05, 22:44]
Nuotaka raudonais naguciais
user posted image
user posted image

Super wub.gif Dabar net metaus,mazu "spalvint" raudonai g.gif laaaabai man grazu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(megiux59 @ 2011 08 02, 15:34)
Sveikos merginos,

Nezinau ar cia galima pasiteirauti, gal zinote kas kaune puikiai priaugina nagus ir daile moka piesti?
Kas ta Secreat? ax.gif

Ir as ieskau Kaune geros manikiuristes. Turejau viena superine,bet isvaziavo i uzsieni dirbti tai nerandu dabar kas ja man galetu pakeisti.
Papildyta:
QUOTE(MissR @ 2011 07 31, 18:43)
man irgi negrazu, tiesiog neskoninga.
Papildyta:

pasakiskai grazu, issisaugojau net foto, kai eisiu darytis prasysiu panasaus  blush2.gif

o man grazu thumbup.gif
Atsakyti
as prisiziurejusi groziu su raudonais nagais, pati ju uzsimaniau ir va kas gavosi:
user posted image
profesionalaus fotografo nuotrauku dar neturime, tai imetu vyro giminaicio daryta smile.gif)
Atsakyti
anksciau niekada nesidomejau jaunosios manikiuru...bet vyravo nuomone, kad turi buti alia prancuziskas... o dabar toks atradimas - raudoni nagai! Valio! mano pacios trumpi..ir visai nenoriu priauginti ilgu smile.gif jauciu, gimines per vestuves manes nesupras smile.gif smile.gif esu tikra tradiciju lauzytoja - trumpa suknele..raudoni nagai... idomu, ko dar prisigalvosiu 4u.gif
Atsakyti