Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(ptashka @ 2011 06 30, 11:15)
Rodausi ir as savo nagus, uz kuriuos zemai lenkiuosi forumietei Jokucei  good.gif
Cia lakavimas bio geliu,  laikosi po siai dienai, netgi savaite po to juos pramirkius juroje ir baseine  biggrin.gif
Koju naguciai buvo tokie patys.


Tikrai labai gražiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2011 06 30, 11:25)
blink.gif  blink.gif rimtai laikosi, nu cia tai man dziugu girdeti  thumbup.gif gaila, kad tik foto neperteikia zerejimo naguciu  ax.gif O ir apskritai fotkeje niekad nebuna realaus vaizdo bendrai smile.gif
Papildyta:

manau gimdyt turetu buti baisiau, negu nagus prisiauginti  lotuliukas.gif  Jei savu iki vestuviu nenulauzt tai tada tikrai prisiauginti gal nera prasmes smile.gif


Na, nežinojimas ir yra baime ax.gif
jaučiu, kad reikės prisiauginti, juk vis tiek nagučiai gražiau tada žiūrisi smile.gif
o gal turit rekomenduot, kur Vilniuj gerai priaugina?
Papildyta:
[quote=Rykute,2011 06 17, 18:24]

Man labai patiko 5, 7, 8 foto wub.gif
Atsakyti
.....
Atsakyti
...
Papildyta:
...
Papildyta:
....
Papildyta:
...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika.21: 01 liepos 2011 - 13:58
Nuotaka raudonais naguciais
user posted image
user posted image
Apskritai man cia nuotraukos labai grazios wub.gif , neveltui italai http://tiwp.blogspot...in-tuscany.html
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
Cia visai idomus patarimai nagu lako derinimui 4u.gif http://something-pre...our-fingertips/
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 06 30, 13:38)
mano manikiuras buvo toks, tik ant vieno pirstuko buvo akmenukas uzdetas
user posted image

tikiu, kad turejo dailiai atrodyti wub.gif
pati buvau pirmai issirinkus koki mazdaug darysiuos.. blush2.gif tada radau "savaja" suknele bigsmile.gif ir kazkaip tas nusirinktas man nebepatinka doh.gif ir nebezinau, koki reiks radytis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
gal kam patiks mano, spalvas galima rinktids kitokias, ir siaip, as cia ne nuotaka ir jau panesiotas manikiuras smile.gif

user posted image
Atsakyti
mano vetsuvinis makikiuras buvo paparstas prancuziskas wub.gif wub.gif
forma migdolo.. buvau be galo patenkinta wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man labai patiko vienas čia rodytas manikiūras-raudoni nagučiai thumbup.gif labai gražu!
Atsakyti
netyčia žiūrėdama puokščių nuotraukas, radau ir manikiūrą, kuris man labiausiai tinka iš visų čia rodytų ir tik su tokiu save įsivaizduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 07 17, 18:06)
netyčia žiūrėdama puokščių nuotraukas, radau ir manikiūrą, kuris man labiausiai tinka iš visų čia rodytų ir tik su tokiu save įsivaizduoju  smile.gif


Labai grazu.. paprasta, elementaru, skoninga smile.gif As ir save su tokiu isivaizduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 06 30, 13:38)
mano manikiuras buvo toks, tik ant vieno pirstuko buvo akmenukas uzdetas
user posted image


labai graziai naguciai padailinti, turbut as irgi toki varianta pasidarysiu 4u.gif
o kodel akmenuku tik ant viena naga puosete? Manet, kad ant kiekvieno bus jau per daug? Nes as tai galvoju ant kiekvieno deti po mazyti akmenuka g.gif
Papildyta:
QUOTE(mafijozė @ 2011 07 17, 17:06)
netyčia žiūrėdama puokščių nuotraukas, radau ir manikiūrą, kuris man labiausiai tinka iš visų čia rodytų ir tik su tokiu save įsivaizduoju  smile.gif


kukliai, bet labai dailiai atrodo wub.gif
Atsakyti