Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Užsispyrusi @ 2011 05 13, 09:14)
Matyt pas gera ir sazininga manikiurininke lankotes mirksiukas.gif  As kai neturiu pastovios, tai...
Vadinasi del geltonavimo man pribure.

biggrin.gif Nepribure,buna pasitaiko, kad jie biskuti pagelsta, cia priklauso ar kur neikishit nagu i kokia xemija ir siaip prancuzas apskritai lepesnis kaip toks.Bet 2 savaites kaip minimum tikrai turi atlaikyti thumbup.gif
Atsakyti
renkuosi ir as naguciu spalva, nes prancuzisko tikrai nedarysiu - negrazu man unsure.gif megstu vientisas spalvas be jokiu dailinimu drinks_cheers.gif mano koju naguciai bus kiek tamsesni nei ranku, bet spalvos bus panasios, derinsiu prie puoksteje esancios vienos spalvos (tamsios fuksijos) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 13 gegužės 2011 - 08:44
QUOTE(Tiffany @ 2011 05 13, 09:43)
renkuosi ir as naguciu spalva, nes prancuzisko tikrai nedarysiu - negrazu man unsure.gif megstu vientisas spalvas be jokiu dailinimu  drinks_cheers.gif mano koju naguciai bus kiek tamsesni nei ranku, bet spalvos bus panasios, derinsiu prie puoksteje esancios vienos spalvos (tamsios fuksijos)  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Bus tikrai zavu ir progishka thumbup.gif .O ne su "darbiniu" ,jau kasdiena matomu ir pabodusiu biski prancuzu, susijes vaizdelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 13 gegužės 2011 - 08:50
O kazin kiek kainuotu tokia nagu daile?

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2011 05 12, 13:59)
O del gelinio lako nuvalymo namu salygomis, tai tragedija doh.gif Puse dienos kankinausi kol nuemiau ta laka (isbandziau net 4 nagu lako valiklius). Ir man taip gailejo savu nagu, kad antra karta nebesiryzau juo lakuotis unsure.gif


Oho, kaip sunkiai nusieme! unsure.gif O man manikiuriste sake, kad namie ''lengvai nusiims su lako valikliu''. Kazin kiek tame tada tiesos... g.gif O kaip kitom sekasi nuvalyti ta gelini lakavima? Jauciu reikia su grynu acetonu, o ne tuo valikliu be acetono - turbut tada ir problemu nekyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiuke @ 2011 05 12, 19:27)
man daro su geliniu laku prancuziska manikiura...na, niekas ten negeltonuoja  g.gif gerai laikosi, labai patogu  thumbup.gif
siaip mano manikiurininke visais sventaisiais liepe prisiekti, kad pati nagu nenusivalinesiu, nekrapstinesiu, o ateisiu pas ja  smile.gif

O kur tu daraisi, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 05 13, 17:48)
Oho, kaip sunkiai nusieme!  unsure.gif O man manikiuriste sake, kad namie ''lengvai nusiims su lako valikliu''. Kazin kiek tame tada tiesos...  g.gif O kaip kitom sekasi nuvalyti ta gelini lakavima? Jauciu reikia su grynu acetonu, o ne tuo valikliu be acetono - turbut tada ir problemu nekyla  doh.gif



as nusiimu namie be problemu,uztrunku kokias 15 minuciu,su nagu lako valikliu kur yra acetono (turejo perspeti kad tik su acetoniniu nusiima), pamirkinu vatyte i acetona uzdedu ant nago ir su folija uzdengiu, palaikau kokia 10 minuciu, ir nusiimu, kai kurie buna sunkiau tai nugramdau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weena @ 2011 05 13, 20:44)
as nusiimu namie be problemu,uztrunku kokias 15 minuciu,su nagu lako valikliu kur yra acetono (turejo perspeti kad tik su acetoniniu nusiima), pamirkinu vatyte i acetona uzdedu ant nago ir su folija uzdengiu, palaikau kokia 10 minuciu, ir nusiimu, kai kurie buna sunkiau tai nugramdau smile.gif


Taip, zinau, kad tik su acetoniniu valikliu ir kad folija apvyniojus palaikyt reikia (laikiau gal 20 min doh.gif ). Taip ir valiau, bet...
Atsakyti
O siauuube, galvojau ten paprasciau nusaivalo... Na tai dar reikes pamastyt del to gelinio lakavimo ax.gif
Atsakyti
o kiek tas gelinis lakavimas mazdaug kainuoja? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=roza_,2011 04 28, 22:18]user posted image


Pats gražiausias vestuvinis manikiūras (tik nagų forma nelabai). Kuklu, gražu, saikinga ir klasiškai atrodo wub.gif

moteros, vestuvių dieną nesusikraukit ant savęs visų blizgučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 21 rugpjūčio 2011 - 23:48
QUOTE(BlondieToo @ 2011 05 19, 13:36)
Pats gražiausias vestuvinis manikiūras (tik nagų forma nelabai). Kuklu, gražu, saikinga ir klasiškai atrodo  wub.gif

moteros, vestuvių dieną nesusikraukit ant savęs visų blizgučių  mirksiukas.gif


na, bet juk yra tarp musu moteru sarku smile.gif o joms patinka blizguciai, tai negali teisti smile.gif kiekvienas pagal savo skoni renkasi mirksiukas.gif
Atsakyti