Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(roza_ @ 2011 04 28, 21:18)

kuklu bet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2011 04 13, 20:22)
Sveikos:)
ziuriu kad beveik visos nuotakos su prancuzisku manikiuru, na jis labai populiarus smile.gif  tai as ir galvojau gal taip lakuot, bet yra beda MB negali ziuret i tokius nagus, tai dabar reikia kazka kita galvot, o ka tai nezinau, gal turi pasiulymu 4u.gif


Na juk jei yra jusu vestuvese kokia spalva akcentuojama (puokste bateliai) tai galite rimktis tiesiog ta spalva lakuotus nagus bigsmile.gif

user posted image

As su savo trumpais panasiai darau t.y. man i bio geli ilieja blizgucius...

user posted image

Atsakyti
[quote=roza_,2011 04 29, 00:18]
user posted image
kuklu, bet gražu smile.gif
Atsakyti
Kuklumas ir yra grozis (dazniausiai) labai grazus manikiuras smile.gif as tik apie toki ir svajoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2011 05 01, 21:30)
Kuklumas ir yra grozis (dazniausiai) labai grazus manikiuras smile.gif as tik apie toki ir svajoju  smile.gif

Gal kas rekomenduotu manikiurininke, blush2.gif kad priaugintu, ir labai graziai moketu piesti, gelytes ir t.t.
Aciu smile.gif
Atsakyti
Na nemanau, kad pavyktu pakeist jonuomone biggrin.gif
manau reiks lakuot kokiu pasteliniu sviesiu laku ir ispiest kanors ant keliu naguciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Perskaiciu visa temele, prisiziurejau labai dailiu prancuzisku manikiuriu, bet va kiek merginos klause rekomendaciju niekas nieko nerekomendavo... As irgi noriu savo vestuvems paprasto prancuzisko manikiuro be jokiu piesiniu smile.gif Bet labai noreciau gelinio lakavimo (nezinau ar tikrai taip vadinasi blush2.gif ) , kad laikytusi bent savaitele po vetsuviu ir per medaus menesi nereiktu sukt galvos del nagu ax.gif Gal kas zinot kur Vilniuj gerai daro toki manikiura? Maciau Bige lyg daro, bet idomu ar gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2011 05 12, 09:04)
Sveikos  smile.gif
Perskaiciu visa temele, prisiziurejau labai dailiu prancuzisku manikiuriu, bet va kiek merginos klause rekomendaciju niekas nieko nerekomendavo... As irgi noriu savo vestuvems paprasto prancuzisko manikiuro be jokiu piesiniu  smile.gif Bet labai noreciau gelinio lakavimo (nezinau ar tikrai taip vadinasi blush2.gif ) , kad laikytusi bent savaitele po vetsuviu ir per medaus menesi nereiktu sukt galvos del nagu  ax.gif Gal kas zinot kur Vilniuj gerai daro toki manikiura? Maciau Bige lyg daro, bet idomu ar gerai  g.gif


As esu bandziusi gelini lakavima "Beauty nail" salone Verkiu g. (kur PC Parkas Outlet), tai buvau patenkinta, nes nagu lakas atlaike geras 2 savaites smile.gif
Atsakyti
Man irgi butent toki lakavima siule keliuose salonuose, tai manau, kad susigundysiu 4u.gif Nereikes povestuvinej kelionej galvos sukt... O sakykit, nagams nekenkia jis labiau nei pats lakavimas? lengvai paskui nusivalo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fei @ 2011 05 12, 11:56)
Man irgi butent toki lakavima siule keliuose salonuose, tai manau, kad susigundysiu  4u.gif Nereikes povestuvinej kelionej galvos sukt... O sakykit, nagams nekenkia jis labiau nei pats lakavimas? lengvai paskui nusivalo?  ax.gif



Nezinau kiek tame tiesos, bet man manikiurininke sake, kad geliniu laku daromas prancuziskas manikiuras po kurio laiko pagelsta ir neatrodo graziai. Idomu ar tikrai, ar tiesiog is tingejimo daryt prancuziska manikiura, taip sake g.gif
O del gelinio lako nuvalymo namu salygomis, tai tragedija doh.gif Puse dienos kankinausi kol nuemiau ta laka (isbandziau net 4 nagu lako valiklius). Ir man taip gailejo savu nagu, kad antra karta nebesiryzau juo lakuotis unsure.gif
Atsakyti
man daro su geliniu laku prancuziska manikiura...na, niekas ten negeltonuoja g.gif gerai laikosi, labai patogu thumbup.gif
siaip mano manikiurininke visais sventaisiais liepe prisiekti, kad pati nagu nenusivalinesiu, nekrapstinesiu, o ateisiu pas ja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasiuke @ 2011 05 12, 19:27)
man daro su geliniu laku prancuziska manikiura...na, niekas ten negeltonuoja  g.gif gerai laikosi, labai patogu  thumbup.gif
siaip mano manikiurininke visais sventaisiais liepe prisiekti, kad pati nagu nenusivalinesiu, nekrapstinesiu, o ateisiu pas ja  smile.gif


Matyt pas gera ir sazininga manikiurininke lankotes mirksiukas.gif As kai neturiu pastovios, tai...
Vadinasi del geltonavimo man pribure.
Atsakyti