Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

QUOTE(Rykute @ 2011 02 20, 12:19)
Kylam i virsu smile.gif

Facebooke radau toki paprasta  bigsmile.gif



user posted image

Sitas labai dailiai atrodo smile.gif
Atsakyti
sutinku su Sielaa , man atrodo šitas manikiūras vizualiai labai prailgina nagą drinks_cheers.gif
Atsakyti
paskutine notrauka - liuks
Atsakyti
Nu nerandu nieko tinkamesnio biggrin.gif Mano buvęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 03 25, 14:57)
Nu nerandu nieko tinkamesnio  biggrin.gif  Mano buvęs  mirksiukas.gif



dailus manikiuras 4u.gif 4u.gif beje matau liniuote labai grazi sveikinu ta proga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos:)
ziuriu kad beveik visos nuotakos su prancuzisku manikiuru, na jis labai populiarus smile.gif tai as ir galvojau gal taip lakuot, bet yra beda MB negali ziuret i tokius nagus, tai dabar reikia kazka kita galvot, o ka tai nezinau, gal turi pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivita @ 2011 04 13, 20:22)
Sveikos:)
ziuriu kad beveik visos nuotakos su prancuzisku manikiuru, na jis labai populiarus smile.gif  tai as ir galvojau gal taip lakuot, bet yra beda MB negali ziuret i tokius nagus, tai dabar reikia kazka kita galvot, o ka tai nezinau, gal turi pasiulymu 4u.gif


Kodėl negali žiūrėti? Nepatinka?
Prancūziškas gražus tuo, kad jis labiau primena natūralius nagus. Bent jau man - nagų praktiškai nelakuoju, nebent bespalviu laku, nes ir taip nagai balti, atrodo kaip su prancūzišku būčiau, nereikia panagių balinti smile.gif todėl nieko kito vestuvėms ir negalvoju, tik klasikinį dailų prancūzišką smile.gif
Atsakyti
Vivita, o gal tavo MB nemate graziu pavyzdziu? wink.gif ar jam tik ryskus, labai i akis krentantys naguciai patinka?
Man asmeniskai vestuvems tai tik prancuziskas manikiuras grazus su visokiais saikingais padailinimais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(menuliodukra @ 2011 04 23, 10:58)
Man asmeniskai vestuvems tai tik prancuziskas manikiuras grazus su visokiais saikingais padailinimais  smile.gif    4u.gif

aš irgi tik už pracūzišką manikiūrą drinks_cheers.gif
vivita , dar laiko gal šiek tiek yra - gal pavyktų pripratinti vyriškį???? mirksiukas.gif na tokioj situacijoj tada lakuočiaus tiesiog su šviesiu perliniu laku smile.gif
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti gerą manikiūrininkę Vilniuje, domina nagų priauginimas, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
secret_lover_gražus smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti