Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Sveikos, radau cia truputi ideju naguciams smile.gif gal nesikartos mirksiukas.gif

Papildyta:
dar keletas
Atsakyti
vis bandau taip sumazint, kad talpiau butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2011 03 15, 11:33)
as kai rinkausi manikiura... po milijono nuotrauku perziurejimo nusprandziau paprastai prancuziska, nu gali but kazkoks papaisymas ant vieno nago. Gi esme ant rankos ziedas smile.gif nagai turi but tvarkingi, bet ne tokie issaukiantys - kai ziurint i rankas ziuri ne i zieda, o i nagus. Mano nuomone tokia  blush2.gif

as irgi pritariu drinks_cheers.gif , pati galvoju apie prancuziska, kad naguciai butu mazi ir tvarkingi
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2011 02 20, 11:19)
Kylam i virsu smile.gif

Facebooke radau toki paprasta  bigsmile.gif

http://i060.radikal....23247b7779d.jpg


Turbut vienas is graziausiu matytu smile.gif savo paprastumu!
Atsakyti
Siksta, paskutinis man koks fainutis...prancūziškas toks tvarkingas ir tas dekoriukas ant bevardžio piršto.. wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
Aš kai šiaip linkus viską darytis kukliai ant savęs, tai nagučius šiaip mėgstu bent jau ryškesnius ir kokius nors papaišytus... blush2.gif Bet tai čia šiaip progoms įvairiom. Vestuvėms manau prancūziškas ar koks nors visai švelnios splavytės vienspalvis pats tinkamiausias :4u:Dar man labai gražu vienas kitas kristaliukas priklijuotas ax.gif
Atsakyti
kaip man negrazu toks keturkampes formos... doh.gif kaip kazkada kazkuri sake: lopetos biggrin.gif
user posted image
doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 17 kovo 2011 - 22:26
QUOTE(liekna @ 2011 03 17, 23:25)
kaip man negrazu toks keturkampes formos...  doh.gif kaip kazkada kazkuri sake: lopetos  biggrin.gif
http://www.supermama...-1300268862.jpg
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Man kvadratiniai šiaip gražu, bet ne toki, šiti kažkoki platėjantys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2011 03 17, 21:30)
Man kvadratiniai šiaip gražu, bet ne toki, šiti kažkoki platėjantys  doh.gif

tai va va, butent apie tokisu ir kalbu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

grazi forma wub.gif grazus manikiuras wub.gif tik tu akmenuku nedeciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 03 18, 09:22)
http://www.supermama...-1300272178.jpg

grazi forma wub.gif  grazus manikiuras wub.gif  tik tu akmenuku nedeciau  schmoll.gif

Koks vienas ar du tai dar vaizdo nepagadintų manau, bet čia jau visas pulkas jų biggrin.gif
Jei neklystu, tai tarp Japonijos jaunimo dabar tas nesveikas nagų dekoravimas paplitęs... g.gif
va apie ką kalbu blink.gif fool.gif
user posted image
Papildyta:
O čia keletas gražesnių pvz 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image O jau forma...!!! blink.gif
Atsakyti
paskutinių nagų forma tai man tragedija kažkokia. neužskaitau visiškai schmoll.gif negražiai atrodo schmoll.gif

įdedu ir aš foto manikiūro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raseliukass: 18 kovo 2011 - 21:54
O gal kas turit parekomenduoti GERA, kad ir namudine meistre Vilniuje? Noreciau lakavimo geliu ar priauginino geliu, pagal situacija, kiek savu bus nuluzusiu biggrin.gif Kazkada apsilankai NailBar'e, tai tragedija doh.gif Gal ne visos, bet ta, kuri man nagus dare, tai apskritai toks jausmas, kad pirma savo gyvenime priauginima dare. O Sesiknes odontologijos ir grozio centras man kazkada nagus taip sugadino, kad tikrai gailiuosi, kad tuo metu pazymos neisemiau ir nepaskundziau ju doh.gif
Atsakyti