Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis manikiūras

Tęsiame diskusijas, kritikuojam ir giriam nagučius angel.gif



Sena tema user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pim: 29 rugsėjo 2010 - 17:04
QUOTE(liekna @ 2010 09 29, 18:23)

As dar neuzsisakiau situ paslaugu. Vis renkuosi  doh.gif bet siaip tai neisivaziduoju kelintai valandai rasytis

Man manikiūrą darė daugiau kaip valandą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 29, 16:34)
Man manikiūrą darė daugiau kaip valandą unsure.gif

Ai manikiura ta ias pati darysiuos irnesakyk.gif Is vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 29, 18:35)
Ai manikiura ta ias pati darysiuos  irnesakyk.gif Is vakaro  smile.gif

Tai ir as turbut is vakaro nuleksiu pas manikiurininke, nes sukuosena ir makiaza darysiu kitam salone, tai jau tikrai nelekiosiu is vieno miesto galo i kita, be to dar ir 7val.ryto biggrin.gif nes 8val. jau turiu sedet kirpejos keduteje mirksiukas.gif gal nenusilups man jie, vis tiek ryte jau greitom tik i dusa nuleksiu,nebruzinsiu nagais lotuliukas.gif o visas depiliacijas ir pan. is vakaro atliksiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 09 29, 17:25)
drinks_cheers.gif
Mūsų ceremonija buvo 13.30 val. o aš vos spėjau apsirengti, tai jau ir svečiai rinktis pradėjo doh.gif Aišku čia kaltė mano pačios, nes ryte pasiklydau į kirpyklą bevažiuodama doh.gif  blush2.gif

Gerai cia Jus pavaret biggrin.gif butent del to as ir nerizikuosiu pati vaziuoti i salona vestuviu ryta, tegu jaunikis veza, atai rankos,kojos dar drebes,atsitrenksiu dar kur lotuliukas.gif scare.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 29 rugsėjo 2010 - 18:03
user posted image

o štai čia mano manikiūras,labai gal nesimato,bet buvo truputi papaišyta thumbup.gif

Hmmm... tikriausiai nemoku lotuliukas.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 10 08, 10:28)
Hmmm... tikriausiai nemoku  lotuliukas.gif

My Webpage

Pagaliau ne kvadratiniai nagai kaip daugumos thumbup.gif Man patinka, as pati ovaliai visada nagus dildinu, pas jus tik dar smailesni biggrin.gif
beje, makiazas jusu labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 08, 19:23)
Pagaliau ne kvadratiniai nagai kaip daugumos  thumbup.gif Man patinka, as pati ovaliai visada nagus dildinu, pas jus tik dar smailesni  biggrin.gif
beje, makiazas jusu labai labai  thumbup.gif


Kazkada senai senai ir pati nesiojau tuos kvadratinius,o dabar man jau negrazu smile.gif beje,cia mano naturalus naguciai rolleyes.gif dekui uz makiaza,teta dare,labai jaudinosi kad nepavyks smile.gif
Atsakyti
Keletas idėjų būsimoms nuotakoms 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
user posted image Wow.. blink.gif čia tai kas per daug, tai jau nesveika... doh.gif
Papildyta:
dar keletas tongue.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 10 09, 19:08)
Keletas idėjų būsimoms nuotakoms  4u.gif

Man nei vienas negrazus schmoll.gif Nepykit, nieko asmenisko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 09, 19:36)
Man nei vienas negrazus  schmoll.gif  Nepykit, nieko asmenisko  4u.gif


Taigi juk kiekvieno skirtinga nuomonė mirksiukas.gif o kadangi idealaus prancūziško niekaip neradau, tai specialiai pridėjau, kad su daile būtų tongue.gif Juk tikrai kas nors darosi ir tokius vestuvinius nagučius mirksiukas.gif
Atsakyti
savo vetsuvems planuoju, naturalius -prancuziska wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 10 10, 09:34)
savo vetsuvems planuoju, naturalius -prancuziska wub.gif  wub.gif

As irgi wub.gif o kada Jusu vestuves?
Atsakyti