Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

QUOTE(vitadeimante @ 2010 10 15, 22:01)
na,man asmeniskai visai nesunku atsikelt tuos pora kartu nakti ir musiske nuo puses metu labai gerai valgo papildoma maista.ar maitinsi iki metu ar ilgiau,jei vaikiukas nevalgus tai nieko nepadarysi.taip kad priestarauju mamytei,kuri raso,kad iki metu temaitint,kad vaikas zinotu ir kita maista.
Papildyta:
ingulka35,man ir daug kas ppikisa,kad maitinu tokia didele,bet as darau kaip man atrodo geriai ir nutrauksiu,kai pati noresiu,o ir vyras palaiko mano nuomone

kiekviena mayte zino kas geriausia jos vaikeliui. wub.gif
Atsakyti
As maitinau iki 1m ir 4 men smile.gif Iki 14 men pieniukas jai dar buvo labai svarbus ir reikalingas, valgydavo nakti ir diena keleta kartu; nuo 14 men pasikeite jos meniu, pradejo daug valgyti musisko maisto, eme intensyviai ragauti nauju skoniu, nustojo berti nuo kai kuriu produktu, diena pieniuko jau beveik nebenoredavo, tad pradejau mazinti iki 2 kartu per para (valgydavo MP tik vakarais pries miegeli ir paryciais arba nakti), o dar po men iki 1k per para (valgydavo dazniausiai paryciais, vakare ramiausiai uzmigdavo be MP). Na o paskui visiskai ramiai ir be streso atsisveikinome su MP. Jauciu, man buvo sunkiau, nei jai biggrin.gif taip norejosi dar buti tokiai reikalingai savo maziukei blush2.gif
Labai dziaugiuosi, kad islaukiau, neskubinau ir viskas gavosi tiesiog super! thumbup.gif Buvau pasiryzusi maitinti iki 1.5m, jei butu dar tikrai jai pieniukas buves svarbus.
Beje, labai sveikinu visas mamytes, kurios maitinate savo mazucius kuo ilgiau! Bravo drinks_cheers.gif Netikiu, kad gali buti kazkas sveikiau uz MP kudikiui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neziniuke81: 16 spalio 2010 - 02:04
bigsmile.gif
Atsakyti
maitinau iki 1m 8men.Buciau ir toliau maitinus , bet pats nebeprase, kai buvau 4 men nescia su antruoju. Matyt nebepatiko skonis tongue.gif
Atsakyti
mums 9 menesiukai beveik 4u.gif be papuko, nei diena, nei nakti negalim uzmigt, planuoju iki 1metuku maitint, bet jeigu jau labai nores, tegul pasidziaugia vaikas tuom skanumu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Aš savo mažyte maitinau iki 7 mėn nes pati atsisake papulio ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, mano dukrai 2 metai ir 4 menesiai ir ji dar valgo mano pienuka. Ja pamaitinu pries miega ir paryciais. Kita maista labai gerai balgo. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O jeigu vaikutis papo neatsisakytu iki 8metu? Maitintumet?smile.gif Skaiciau straipsni ir videoreportazas buvo apie toki atveji biggrin.gif
Atsakyti
Pirmaji maitinau iki 2m1men., antra pasiryzusi maitinti taip pat kuo ilgiau wub.gif
Atsakyti
as maitinau vaika iki 1m ir 1 men. Buciau maitinusi ir ilgiau, bet pati mergaite to nenorejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2010 10 20, 15:40)
O jeigu vaikutis papo neatsisakytu iki 8metu? Maitintumet?smile.gif Skaiciau straipsni ir videoreportazas buvo apie toki atveji biggrin.gif

lotuliukas.gif isivaizduoju.. pries mokykla,pusryciams lotuliukas.gif
bet jei rimtai, tai 2 metukai tai cia tikrai netragedija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruze28@ @ 2010 10 20, 13:34)
Sveikos mamos, mano dukrai 2 metai ir 4 menesiai ir ji dar valgo mano pienuka. Ja pamaitinu pries miega ir paryciais. Kita maista labai gerai balgo.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Sveikas ir laimingas vaikas thumbup.gif Tik, zinoma, ir mamytei savo sveikatytes reikia nepamirsti mirksiukas.gif Bet jei mamyte stipri, lenkiu galva... 4u.gif
Atsakyti