Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

QUOTE(-Tynka- @ 2012 02 11, 22:48)
Labai daug ko neprigalvosi... Paprasciausiai iskart atitraukti nuo kruties ir ramiai pasakyti ne ne , mes taip nedarom/mamai skaauda/ar kazka pan.. Kitos buna uzspaudzia nosyre- tada vaikas issizioja ir nebegali toliau zisti, kitos prispaudzia tvirtai prie krutines- kad irgi nepatogu butu.. Bet man tas pirmas variantas atrodo priimtinesnis...

na, mums pirmas variantas nepadeda...kolkas g.gif
Atsakyti
Kai dukrai išdygo dantys ir pradėjo kandžiotis - tiesiog aš iš skausmo pora kartų sušukau, ji išsigando, ėmė verkt ir daugiau nebežalojo manes. Įkandus tai buvo iki kraujo, surikdavau iš skausmo ir netikėtumo... o nujunkiau neseniai - merginai dabar 1,2 metų.
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 02 11, 23:00)
na, mums pirmas variantas nepadeda...kolkas g.gif


as spusteldavau pirstu skruostuka mazdaug tuoj vietoj kur "surakina" zandikauliais....jei isikasdavo ir nepaleisdavo....aisku vykdavo ir aiskinamasis procesas.....bet maniskis megdavo man i koja, i peti ikasti....melynem nuseta buvau kai dantukai dygo:)
Atsakyti
Na sunui jau tuoj 2 metukai ir iki siol maitinu ax.gif Bet va jau reiks eit i darba, tai kazkaip reikes nujunkyt g.gif Siaip tai as ne kiek nesigailiu, kad taip ilgai maitinu ir is to matau tik pliusus thumbup.gif
Atsakyti
na, panasu, kad kandziotis apstojom biggrin.gif pora kartu garsiai riktelejau (is skausmo), kai ikando. vaikas issigando, aisku, irgi pradejo verkt unsure.gif tada paaiskinau (nesu tikra, kiek jis mane suprato lotuliukas.gif ), kad mamytei skauda, ir niu niu niu parodziau (bet juk jau po fakto, tai kaip jis atsirinks, uz ka tas niu niu buvo doh.gif )
na, bet jau pora dienu gyvenam draugiskai rolleyes.gif tikesimes, tu riktelejimu pakako...
Atsakyti
Maitinau sunu iki 1.5 metu..maitinimus mazinti pradejau labai pamazu, pirmiausia pradejom mokytis uzmigti nakciai be kruties, po to ir diena neduodavau, bet ir nebereikalaudavo, liko tik naktinis ir rytinis maitinimas..o paskui viskas vyko tarsi savaime, pradejo viena nakti valgyti, kita nebe, tai ir nusprendem, kad laikas baigti visai, pirmas dienas nereikejo kruties, prisimine tik kokia trecia nakti, prakentejom ja be pieno ir po kokios savites nebereikejo visai.. ax.gif
gan sekmingai nujunkiau, be didelio pasipriesinimo, matyt, buvo atejes laikas ir man ir paciam vaikiukui.. smile.gif
Atsakyti
As maitinau sunu iki 9 men...kazkaip savaime atsisake jis kruties...o gal pienelio mazejo, net nezinau tad ir problemu del atjunkymo neturejom.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bilekokia @ 2012 02 13, 10:33)
Kai dukrai išdygo dantys ir pradėjo kandžiotis - tiesiog aš iš skausmo pora kartų sušukau, ji išsigando, ėmė verkt ir daugiau nebežalojo manes. Įkandus tai buvo iki kraujo, surikdavau iš skausmo ir netikėtumo... o nujunkiau neseniai - merginai dabar 1,2 metų.

maniskis irgi buvo ikandes iki kraujo. po to kuri laika buvo atsiradusi baime maitinti. o nutraukiau maitinima kai buvo 1m ir 4men. valgydavo tik pries miega. bet jau pavalges ne visada uzmigdavo. o pradzia kada nusprendziau kad jau gana buvo netiketa. diena mazasis pats uzmigo. ir tada jau nakty nebedaviau. puskejo, pazyze, bet neverke. ir uzmigo. kitas pora naktu uzmigde vyras. o as dienom uzsupdavau. tas dienas ir naktis devejau golfus. kad nekistu nosies ten kur vis dar pamena kad jo lotuliukas.gif . bet atpratint nuo pienuko buvo tikrai lengva. galvojau, kad bus gerokai sunkiau. bet matyt tiesiog atejo laikas, kai pienuko nebe marios, ir paciam svarbesnis silumos ir saugumo jausmas, nes pienukas budavo tik desertas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda.25: 15 vasario 2012 - 14:51
As maitinau MP iki puses metuku, nes po to kazkaip staigiai dingo pienas;-)
Atsakyti
Maitinau puse petuku, daugiau pienuko neturejau...
Atsakyti
Pirma maitinau iki 1.9m.
Antrajai 10men dar tebemaitinu.
Dziaugiuosi ir esu laiminga galedama maitinti krutimi. cool.gif
Atsakyti
As pirmaja maitinau 4.5 men.
Antraji - 7.5 men.
Abu atsisake patys, nes jiems is buteliuko lengviau begdavo, nes as pastoviai primaitindavau misineliu... MAn vis atrode, kad jiems mazai blush2.gif
Atsakyti