Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

Smagu skaityti, kad taip ilgai maitinat 4u.gif Maniskei 1,2 m. ir dar maitinu, vis tikiuosi, kad pati atsisakys - kolkas tai neivyko. Siek tiek neramu pagalvojus, jei teks paciai nujunkyti, dabar to papuko jai dar taip norisi doh.gif
Atsakyti
iki 1metu mergyte maitinau 4u.gif
Atsakyti
Maitinau iki 1,3 m. Viskas naturaliai baigesi, nes po truputi mazinti nuo 1,1 m. pradejau. Sunkiausia buvo sustabdyti maitinima nakti,pora naktu vaikutis pastresavo, bet po to viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi, gal kam pravers smile.gif
Dukrytę maitinau iki 1 metų 9 mėnesių, nes vėl pastojau. Dėl nėštumo dukrytė tikrai neatsisakė pienuko, valgė kaip ir anksčiau.
Atpratinti sekėsi visai gerai, nes jau nuo metukų MP valgė tik prieš pietų miegelį ir naktim (buvo savaitėlė kai sirgo, tai valgė TIK MP, bet pasveikus labai natūraliai grįžom prie įvairaus maisto, kurį visada valgė be problemų). Labiausiai maniškei veikė pasakymas, kad pienelio pasigamina pas mamytę tik tiek, kad užtektų pavalgyti prieš miegelį. Nuo 1 metų 4-5 mėnesių nebemaitinau prieš pietų miegelį. Pasakydavau, kad dieną pienelio jau nėra ir pasigamins tik vakare ax.gif Kažkaip suveikdavo. Aišku, reikėjo kantrybės kol užmigdydavom, nes zirzdavo, bet gelbėjo pasakos, lopšinės, pasimylavimai ir pan. thumbup.gif Vakarinius ir naktinius maitinimus nutraukėm palyginus greitai - pazirzė tik kokias dvi tris dienas. Teko truputį pavargti kol užmigdavo vakare ir naktį kėlėsi, bet vėl užmigdydavom paglostydami, pasupuodami. Po kelių dienų jau išmiegodavo visą naktį neprabusdama thumbup.gif Manau, kad svarbiausia mamytės nusiteikimas.
Atsakyti
maniškiui jau 1 m ir 11 mėn. ir vis dar mes papinukai wub.gif net gydytoja nustebo (tikrai sureagavo), kai pasakiau, kad maniškis MP dar geria. o juk esu mama ir tiek blush2.gif be to, db sergam. atrodo, kad KUKU sako dantukai, be to, netikėtai pasileido "fontanais" sloga (nesam niekad tokios turėję) ir pradėjom kosėti (net sienos dreba). tai mano vaikinas buvo dienų kai tik MP buvo sotus g.gif maitinsiu, kol visi dantukai LABAS pasakys wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mums 1metukai ir 9.5 menesio vis dar maitinu biggrin.gif nuo naktinio maitinimo bandom atprast jau trys savaites, bet kol kas vis dar naktim keliasi ir uzstaiso mums isterija doh.gif o dienom greit atprato savaitele ir viskas smile.gif tai dabar pienuka gauna tik pries miegelius smile.gif as taip norejau, kad pats atsisakytu bet deja, teko man padet, nes nevalgydavo visikai nieko tik pieno reikalavo doh.gif naktim keldavosi po penkis kartus minimum valgyt doh.gif tikiuosi dar pora savaiteliu ir as pamiegot nors 3h is eiles galesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pajus @ 2010 11 05, 23:30)
Mums 1metukai ir 9.5 menesio vis dar maitinu biggrin.gif  nuo naktinio maitinimo bandom atprast jau trys savaites, bet kol kas vis dar naktim keliasi ir uzstaiso mums isterija doh.gif  o dienom greit atprato savaitele ir viskas smile.gif  tai dabar pienuka gauna tik pries miegelius smile.gif  as taip norejau, kad pats atsisakytu bet deja, teko man padet, nes nevalgydavo visikai nieko tik pieno reikalavo doh.gif  naktim keldavosi po penkis kartus minimum valgyt doh.gif  tikiuosi dar pora savaiteliu ir as pamiegot nors 3h is eiles galesiu lotuliukas.gif



Aš jums nepavidžiu... doh.gif Ar irgi kažkada svajojau kuo greičiau baigti maitinti, kad normaliai miegoti naktimis...vaikas nebevalgo pienuko jau 4,5 men, bet miegoti neduoda man iki šiol.... verysad.gif Aš dabar svajoju kad vaikas kuo greičiau iškeliautu į savo atskira kambari miegot, bet neisivaizduoju kada mano svajone išsipildys...Irgi keliuosi kas 3-4 valandas....
Atsakyti
mano dukrytei 1m3men ir dar maitinau, bet va nuo siandien jau nustosiu, nes geriu tabletes nuo skausmo, ir mazytes negeliu maitinti... diena as senai jau jai nebeduodavau pienelio, tik vakare ir nakty, bet va jau kokia savaite ir vakare nedavinejau... tai gal nebus , jei didelis stresas jei nakty jau nebegaus pienelio... unsure.gif
Atsakyti
Pavydziu jums mamos 4u.gif .Mano sunelis gavo visai trumpai MP.Pienuko buvo labai mazai, reikedavo valgyti sociai 2 nakties praktiskai per jega, kad ryte pienuko butu. Tempiau 6 menesius, galiausiai vaikui ir to nepakako teko pereiti i Aptamila. Visvien dziaugiuosi kad bent tiek gavo, nes pas mus seimoje pas visas moterys pieno nebuvo. ax.gif
Atsakyti
Maitinau iki 1 metu ir 3 menesiu... Manau pakankamai... blush2.gif
Atsakyti
as maitinau iki 1.10 men)))jau buvau pamirsus gyvenima be papu ciulpimo)))) biggrin.gif
Atsakyti