Įkraunama...
Įkraunama...

Iki kokio amžiaus maitinote krūtimi

QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 30, 18:23)
dabar tik musu apsisprendimas viska lems. o tai bus,kaip kazkuri mamyte rase, maitinsim iki 8 metu lotuliukas.gif
viskas bus gerai thumbup.gif o po  kiek laiko prisiminsim,kaip maitom savo maziukus, kokios ju akeles kai zinda kruti, kokie svelnus prisilietimai ir kokia ramybe uzliedavo wub.gif .,noresim pakartoti ,tik  deja ,tai nesugrazinama...
dziaukimes kiekviena akimirka wub.gif


Iki 8 metu, gal ir juokinga, bet mano sesute maitina krutimi savo suneli, kuris jau uz menesio 4 gimtadieni sves doh.gif

O as maitinau iki 1 metu 3,5 men. 4u.gif
Atsakyti
Maitinau iki 9 men ispumpuotu pienu + 2 men is saldiklio,nes pompa gerai laktacija uzvarius buvo biggrin.gif , tai = 11 men.
Atsakyti
QUOTE(eglelapas @ 2010 10 31, 00:55)
Iki 8 metu, gal ir juokinga, bet mano sesute maitina krutimi savo suneli, kuris jau uz menesio 4 gimtadieni sves  doh.gif

O as maitinau iki 1 metu 3,5 men.  4u.gif

oho hihihi.gif. na tiek tai gal nemaitinsiu,tikiuosiu.kazkaip nematau prasmes.nors man dar anksti karkseti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 31, 09:48)
oho hihihi.gif. na tiek tai gal nemaitinsiu,tikiuosiu.kazkaip nematau prasmes.nors man dar anksti karkseti lotuliukas.gif


Gal ir ji nebutu tiek ilgai maitinusi, bet gime antras vaikelis, antra maitina tai ir vyresnelis gauna pienelio karta per diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglelapas @ 2010 10 31, 12:23)
Gal ir ji nebutu tiek ilgai maitinusi, bet gime antras vaikelis, antra maitina tai ir vyresnelis gauna pienelio karta per diena  biggrin.gif

sauni mamyte smile.gif rysi su mama tik stiprina tokie ritualai.tik neisivaizduoju keturmeti, o ka bekalbet apie astuonmeti isisiurbusi i mamos kruti..
Atsakyti
Mes naktinio miegucio eidamos ir naktimis skanaujame MP 4u.gif Mums jau po savaites bus 1m.3men. Tikrai nemaniau, kad tiek ismaitinsiu laiko, bet nutraukti labai gaila mazyles ir zinoma paciai reikia su tuo susitaikyti. Juk taip lengva ir gera paduodi kruty ir vaikas ramus, ir greit uzmiega. smile.gif Bet naktiniai maitinimai mane irgi nervina. Db kaskart pakaitom pakisu vietoj kruties, arbateles kokios, nes vandens negeria.
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2010 10 31, 16:19)
Mes naktinio miegucio eidamos ir naktimis skanaujame MP  4u.gif  Mums jau po savaites bus 1m.3men. Tikrai nemaniau, kad tiek ismaitinsiu laiko, bet nutraukti labai gaila mazyles ir zinoma paciai reikia su tuo susitaikyti. Juk taip lengva ir gera paduodi kruty ir vaikas ramus, ir greit uzmiega. smile.gif Bet naktiniai maitinimai mane irgi nervina. Db kaskart pakaitom pakisu vietoj kruties, arbateles kokios, nes vandens negeria.

gerai ,kad geria nors arbateles, nes manajai tai nei is tolo nieko nesiulyk TIK MP. biggrin.gif
Atsakyti
Pirmąją maitinau iki 1 metų, o antrąją iki 1 metų ir 5 mėn.
Atsakyti
maitinau iki 11mėn. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2010 10 31, 15:55)
gerai ,kad geria nors arbateles, nes manajai tai nei is tolo nieko  nesiulyk TIK MP. biggrin.gif




O dienos metu irgi arbateles neisiulysi prie maisto??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2010 11 02, 16:15)
O dienos metu irgi arbateles neisiulysi prie maisto??? g.gif

nea, dienos metu viskas ok. geria viska ir arbateles ir sultis naminies. tik nakti kariaujam.... biggrin.gif
Atsakyti
Maitinau iki 1,2 metų, pienuko dar buvo bet pastebėjau kad jeigu neduodu kruties jis ir neprašo, nelabai gal jau jam ir reikiejo smile.gif ir pačiai jau nusibodo blush2.gif smile.gif
Atsakyti