Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 19:49)
ant pacio maiso nera parasyta sudeties  doh.gif  o ka as zinau ar ten jos yra ar ne  blush2.gif  tik dar raso,kad yra prideta zieves.tai tiek ziniu ant tos pakuotes  doh.gif

tada foto rodyk smile.gif manau,kad ten bus durpinis variantas.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 19:58)
į vos vos didesnį arba tą patį vazoną.

aš persodinau į didesnį vazoną, bet dbr šaknyčių nesimato, kažkaip nenorėjau vėl rėminti jį į tą super mažą vazoniuką g.gif reikės dabar vis atkapstyt kai šaknis norėsiu pamatyti doh.gif

QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 20:40)
aga,cia tik istatytas i ta molini.siaip saknys viskas ok.tik man tos pjuvenos idomiai atrodo  g.gif


mano vieno miniuko kiminai vazonėlio viršuje pelyt pradėjo, sugalvojau persodinti, tai gerai , kad taip padariau, nes tie kiminai tarp šaknų buvo permirke vandeniu, nors laistyti jau senokai buvo, būčiau dar užtempus, būtų šaknys supuvusios, dbr pykstu labai ant jų labai tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 20:41)
kokia jo sudėtis? Jei jame yra durpių - patarčiau mest lauk...

o jeigu pas mane substrate yra durpių bet tikrai ne pagrindas, na subsratas stambokas bet ir durpių įmaišyta, kas nuo to blogai gali būti?
Atsakyti
nezinau ar fotkej kas matysis
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 03, 19:56)

o jeigu pas mane substrate yra durpių bet tikrai ne pagrindas, na subsratas stambokas bet ir durpių įmaišyta, kas nuo to blogai gali būti?

durpės greitai sukrenta ir sulaiko daug drėgmės bei užkerta kelią orui. Dėl to iš pradžių augalams ten tarsi patinka ir klesti, tačiau vėliau daugelio šaknys pradeda pūti.. O šiuo metu, kai pas kai kurias nekūrenama ir šalta, ypač rizikuojat su durpiniu substratu pasigauti puvinį. Kas nuo to blogai ir kada bus priklauso nuo kiekvienų namų..
Papildyta:
Laura, aš tikrai nesodinčiau į tokį ir kitiems nepatarčiau, ten išvis kaip paprastos žemės atrodo g.gif ką galima padaryt tai bandyt išrinkt žieves ir sodint į jas.
Atsakyti
o,***** blush2.gif tai ka cia dabar ta zmogeli durina...parasyta orchideju kompostas,tinka sodinti ir persodinti...daugiau jokios info ant pakuotes doh.gif tai ka dabar pries perkant,reiks maisus atplesinet ir ziuret kas ten do zeme? doh.gif doh.gif pries gera menesi ar du,sesers persodinau irgi i toki pati mesla,atsiprasant blush2.gif na,pradejo leist saknis,net ziedastiebis jau kalasi....nes irgi tokias pacias zemes pirko...net nepagalvojau,kad blogai
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 20:07)
o,*****  blush2.gif  tai ka cia dabar ta zmogeli durina...parasyta orchideju kompostas,tinka sodinti ir persodinti...daugiau jokios info ant pakuotes  doh.gif  tai ka dabar pries perkant,reiks maisus atplesinet ir ziuret kas ten do zeme? doh.gif  doh.gif  pries gera menesi ar du,sesers persodinau irgi i toki pati mesla,atsiprasant  blush2.gif  na,pradejo leist saknis,net ziedastiebis jau kalasi....nes irgi tokias pacias zemes pirko...net nepagalvojau,kad blogai

na tu viena apsigavai 4u.gif buvo laikas ir aš apsigavau, ir aš pasodinau, ačiū Dievui augalo nepraradau. Spėjau ištraukt, o dar plius namie šilta būna.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 21:07)
o,*****  blush2.gif   tai ka cia dabar ta zmogeli durina..  tai ka dabar pries perkant,reiks maisus atplesinet ir ziuret kas ten do zeme? doh.gif  doh.gif 

aš senukuose ir maximoj visus maišus pirštukais iščiupinėjau, ir tinkančio (man patinkančio) nei vieno neradau, per smulkūs visi man doh.gif paklausus ar turit extra stambaus atsakymas buvo - blink.gif WTF?

tai kur jo gauti? doh.gif nes mano toli grazu nėra smulkus bet išsigandau dėl tų durpių doh.gif ar tik per užsakymus eina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 03 spalio 2010 - 19:16
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 03, 20:15)

maximose yra. Gėlių priežiūros lentynose.
Atsakyti
QUOTE(Monika_150 @ 2010 10 03, 12:09)
DENDROBIUM NOBILE
apie žiedų karpymą
persodinimą
laistymą
jos priežiūrą


žiedai nuvys ir nukris patys
kaip ir kitas orchidėjas; jei skirstysit krūmą, reikėtų vienam vazone palikti ne mažiau kaip tris auginius
beveik kaip kaktusus - retokai, kas 2-3 sav
ta prasme... kai nauji auginiai užaugs iki senų dydžio, padaryti ramybės periodą - laikyti vėsiau ir sausiau, tai iššaukia pumpurų atsiradimą; auginiai, kartą žydėję, daugiau nebežydės, bet augins ir maitins naujus auginius
Atsakyti
na va,o taip atrodo jau persodinta doh.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
šlapia šlapia, kur dairais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 18:24)
šlapia šlapia, kur dairais  unsure.gif

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti