Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 01, 14:30)
kiek ryte atsikėlus randi temperatūros? aš apie aštuoniolika šilumos.

Dar nesisildom, tai 17-18.
Atsakyti
aš tai dušinu augalus smile.gif aišku, tai ne karštas dušas, bet šiltu tai palieju, man tiesiog taip greičiau, kai sustatau visas (nežydinčias) vonioj, negu po kelias kriauklėje mirkyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 10 01, 20:24)
nu taip šalta, o jūs "dušinsit" augalus  blink.gif 
Čia tik ekstrymas augalą "pažadinti", o ne eilinis laistymas  rolleyes.gif

O kas čia baisaus biggrin.gif aš kiekvieną laistymą dušinu ax.gif ir naujus lapukus kur neseniai nusipirkau nupigintą jau leidžia ax.gif
Šiaip aš visas savo gėles šiltu vandenuku padušinu biggrin.gif ir auga kaip ant mielių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanilė: 02 spalio 2010 - 07:49
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 02, 08:47)
O kas čia baisaus  biggrin.gif aš kiekvieną laistymą dušinu  ax.gif ir naujus lapukus  kur neseniai nusipirkau nupigintą jau leidžia  ax.gif
Šiaip aš visas savo gėles šiltu vandenuku padušinu  biggrin.gif ir auga kaip ant mielių  ax.gif

ir visada geles laikot tarsi ant ,,red bull,,
Atsakyti
Aplink savasias nesokineju,duodu joms ramybe.Patikrinu saknytes karts nuo karto.Kai atsalo orai,tai gaila ju net slapint brr..
Ir rezultatai dziuginantys,siandien apziurejau palange is 6 + miniukas,tik viena be ziedstiebio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 01, 20:00)
auginiai, kurie jau žydėjo, daugiau nebežydės, tolimesnis jų "darbas" maitinti naujus auginius... žiedų kotelius galit kirpti, galit ne... man palikti negražu, tai ir apkarpau

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 02, 10:30)
ir visada geles laikot tarsi ant ,,red bull,,

Bet tam ir yra gėlės ,kad džiugintų savo grožiu,o ne kad stovėtų nupiepę kamputį biggrin.gif O jūs galvojat,kad šilnamiuose kai jas augina ne taip pat augina ?Dar baisiau joms ten,nes kai didelius kiekius augina pardavimui,tai auga jos trigubu greičiu nei pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Visi jas ,,mylim,, skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 02, 15:30)
Bet tam ir yra gėlės ,kad džiugintų savo grožiu,o ne kad stovėtų nupiepę kamputį  biggrin.gif O jūs galvojat,kad šilnamiuose kai jas augina ne taip pat augina ?Dar baisiau joms ten,nes kai didelius kiekius augina pardavimui,tai auga jos trigubu greičiu nei pas mus  biggrin.gif

leisiu sau isikisti ... pramonines orchidejos tikrai yra auginamos zaibiskai, bet tam jos yra punpuojamos trasomis ir visokiais stimuliatoriais - vien tam kad butu grazios pardavimui ir jiems visiskai nesvarbu kas tai gelei nutiks kai ja parduos...ju toks darbas uzauginti grazias, kompaktiskas geles.
o karstas dusas retai naudojamas yra gerai, bet daznai naudojamas karstas dusas tikrai turi "red bull" efekta, kaip kazkas cia rase biggrin.gif ir manau gelytes anksciau ar veliau "issiems" , nes soko terapija kas savaite tikrai prie nieko gero neprives.
pati karsta dusa naudoju tik toms orchidejoms kurioms reikia pribudinti po ilgo tinginiavimo(nes butent tokia to dusso paskirtis ir yra) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 10 02, 14:57)
leisiu sau isikisti ... pramonines orchidejos tikrai yra auginamos zaibiskai, bet tam jos yra punpuojamos trasomis ir visokiais stimuliatoriais - vien tam kad butu grazios pardavimui ir jiems visiskai nesvarbu kas tai gelei nutiks kai ja parduos...ju toks darbas uzauginti grazias, kompaktiskas geles.
o karstas dusas retai naudojamas yra gerai, bet daznai naudojamas karstas dusas  tikrai turi "red bull" efekta, kaip kazkas cia rase biggrin.gif ir manau gelytes anksciau ar veliau "issiems" , nes soko terapija kas savaite tikrai prie nieko gero neprives.
pati karsta dusa naudoju tik toms orchidejoms kurioms reikia pribudinti po ilgo tinginiavimo(nes butent tokia to dusso paskirtis ir yra) 4u.gif

drinks_cheers.gif teisingai
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 10 02, 14:57)
leisiu sau isikisti ... pramonines orchidejos tikrai yra auginamos zaibiskai, bet tam jos yra punpuojamos trasomis ir visokiais stimuliatoriais - vien tam kad butu grazios pardavimui ir jiems visiskai nesvarbu kas tai gelei nutiks kai ja parduos...ju toks darbas uzauginti grazias, kompaktiskas geles.
o karstas dusas retai naudojamas yra gerai, bet daznai naudojamas karstas dusas  tikrai turi "red bull" efekta, kaip kazkas cia rase biggrin.gif ir manau gelytes anksciau ar veliau "issiems" , nes soko terapija kas savaite tikrai prie nieko gero neprives.
pati karsta dusa naudoju tik toms orchidejoms kurioms reikia pribudinti po ilgo tinginiavimo(nes butent tokia to dusso paskirtis ir yra) 4u.gif

Labai ačiū už išsamų paaiškinimą aciuks.gif Nežinojau ,kad negalima taip nuolat laistyti blush2.gif napagalvojau ,kas iš tiesų gali nutikti blush2.gif Tokią informaciją reikėtų pirmame psl.prie karšto dušo įkelti 4u.gif
Auginu tik dvi orchidėjas kol kas ir jų auginime esu naujokė,todėl bet kokia informacija yra labai gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanilė: 02 spalio 2010 - 14:06
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 02, 15:06)
Tokią informaciją reikėtų pirmame psl.prie karšto dušo įkelti  4u.gif


tai kad paspaudus tą nuorodą iškart ir parašyta, kad karštas dušas skirtas adaptacijai ir reanimacijai
Atsakyti