Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

aš vėl su klausimu doh.gif jeigu darote karštą dušą kas 7-10 dienų (maždaug) manau jau nebereikia laistyti atskirai dar kartą ar vis dėlto reikia? nes per tiek laiko juk nespėja išdžiūti rolleyes.gif gal užteks tik lapus vandeniu nupurkšti?
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 01, 16:41)
aš vėl su klausimu  doh.gif  jeigu darote karštą dušą kas 7-10 dienų (maždaug) manau jau nebereikia laistyti atskirai dar kartą ar vis dėlto reikia? nes per tiek laiko juk nespėja išdžiūti rolleyes.gif  gal užteks tik lapus vandeniu nupurkšti?

Aš papildomai nelaistau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 01, 16:41)
aš vėl su klausimu  doh.gif  jeigu darote karštą dušą kas 7-10 dienų (maždaug) manau jau nebereikia laistyti atskirai dar kartą ar vis dėlto reikia? nes per tiek laiko juk nespėja išdžiūti rolleyes.gif  gal užteks tik lapus vandeniu nupurkšti?

juk gėles laistom ne pagal laiko intervalus, o pagal šaknų būklę. Jei jūs būtinai kartosit k. dušą po savaitės, o šaknys nebus ir tada išdžiuvę? Tai nėra geras variantas, atvėsus orams lengva pagauti puvinį ir karštą dušą reikėtų kartoti pagal poreikį, o ne pagal intervalą, kaip ir liejimą
Papildyta:
Oksana, su šitais bus ko gero vargo. Aš naudočiau actara, o jūs matau mažiuką turit, o čia chemikalas rimtas tad geriau būtų panaudoti kokį natūralų insekticidą. praeitoje temoje berods buvo asiūklų nuoviro receptas. Merginos dar patardavo spirituotu ausų krapštuku atsargiai nurinkt
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 01, 18:04)
juk gėles laistom ne pagal laiko intervalus, o pagal šaknų būklę. Jei jūs būtinai kartosit k. dušą po savaitės, o šaknys nebus ir tada išdžiuvę? Tai nėra geras variantas, atvėsus orams lengva pagauti puvinį ir karštą dušą reikėtų kartoti pagal poreikį, o ne pagal intervalą, kaip ir liejimą

tai jeigu karštą dušą darysiu vietoj laistymo, kai šaknys išsausėja, tada bus gerai? nepakenksiu? nes skaičiau kažkur kad tą dušą daro kas 7-10 dienų doh.gif g.gif nemoku rusiškai skaityti, o per vertėją išsivertus suprast sunku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 01 spalio 2010 - 16:22
ne. Ta prasme, kad jei parašyta, kad kartoti kas dešimt dienų, tai nebūtinai, kas dešimt, nes jai dar bus šlapia tada dar anksti. O karštas dušas kaip po kaskartinis laistymas nėra geras variantas - jis geriau turėtų būti naudojamas adaptacijai ir reanimacijai. Arba aš klausimo nesupratau Jūsų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 01, 18:21)
ne. Ta prasme, kad jei parašyta, kad kartoti kas dešimt dienų,  tai nebūtinai, kas dešimt, nes jai dar bus šlapia tada dar anksti. O karštas dušas kaip po kaskartinis laistymas nėra geras variantas - jis geriau turėtų būti naudojamas adaptacijai ir reanimacijai. Arba aš klausimo nesupratau Jūsų smile.gif

supratot klausima tongue.gif tik aš nesuprantu kaip kaitalioti laistymą su karštu dušu kad nepakenkti gėlei, nes adaptacijų ir renimacijų pas mane pusei reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 01, 16:15)
Oksana, su šitais bus ko gero vargo. Aš naudočiau actara, o jūs matau mažiuką turit, o čia chemikalas rimtas tad geriau būtų panaudoti kokį natūralų insekticidą. praeitoje temoje berods buvo asiūklų nuoviro receptas. Merginos dar patardavo spirituotu ausų krapštuku atsargiai nurinkt

oj ten dar ir tokiu maziuku sokinejanciu yra, ir tikrai musyte buvo, ir kaip voriuku ir voratinklis buvo
vnz, persodinau as ja, saknu supuvusiu irgi buvo, nuimiau visus tuos nuo lapu, pravaliau spiritu, nu dabar ziuresiu kas dar islis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 01, 17:23)
supratot klausima tongue.gif  tik aš nesuprantu kaip kaitalioti laistymą su karštu dušu kad nepakenkti gėlei, nes adaptacijų ir renimacijų  pas mane pusei reikia  doh.gif

jau reiks rinktis. smile.gif arba tik dušinti, arba dušinti, lieti, dušinti. Nežiūrint tiksliai į dienas
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 01, 19:48)
jau reiks rinktis. smile.gif arba tik dušinti, arba dušinti, lieti, dušinti. Nežiūrint tiksliai į dienas

va ir išsiaiškinom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2010 10 01, 14:16)
Sveikutes, gal jūs kuri žinote ar reikia dendrobium nobile orchidejai, nuskabyti peržydėjusių  žiedelių kotelius, kurie tvirtai įsikibę styro is pažastycių? blush2.gif , Nes kažkur buvau skaičiusi, kad nuskinti nebūtina, nes vistiek nebežydės tie patys stiebai, o dabar kai ji turi 6 naujus auginukus, kažkur perskaičiau kad gali žydeti tiek naujieji tiek senieji auginukai...todel reikia nuskabyti senus žiedų kotelius, tai nebežinau kaip čia is tikrųjų reikia...  smile.gif


auginiai, kurie jau žydėjo, daugiau nebežydės, tolimesnis jų "darbas" maitinti naujus auginius... žiedų kotelius galit kirpti, galit ne... man palikti negražu, tai ir apkarpau
Atsakyti
nu taip šalta, o jūs "dušinsit" augalus blink.gif
Čia tik ekstrymas augalą "pažadinti", o ne eilinis laistymas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 10 01, 21:24)
nu taip šalta, o jūs "dušinsit" augalus  blink.gif 
Čia tik ekstrymas augalą "pažadinti", o ne eilinis laistymas  rolleyes.gif

tai taip taip, pas mane daugiau nei puse lavonėlių iš maximos po 5 lt pripirkta, tai bandau juos žadint, o gerų žydinčių tai "nedūšinu" tongue.gif beto pas mus šilta namuose, kūrenam visada rolleyes.gif
Atsakyti