Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

kreipkis į Oliviją, ji turės. 2 Lt kainuoja standartinis kupinas orchidėjų vazonėlis (tik substratas, o ne vazonėlis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 12:33)
kreipkis į Oliviją, ji turės.  2 Lt kainuoja standartinis kupinas orchidėjų vazonėlis (tik substratas, o ne vazonėlis smile.gif)

nus matai...o Olivija kur rasti?t.o.kokiam mieste?
Atsakyti
čia, šiame forume ji yra Oli_vija atrodo taip jos nickas rašomas smile.gif Vilniuje, bet būna ir Kaune. tuoj ji pati pasijungs ir viską susakys ir parodys smile.gif

P.S. žadėjo gi atnaujinti kioskelio asortimentą, nufotografuoti ir parodyti wink.gif
Atsakyti
Oli_vija Vilniuj, lapkričio 21-ą būsiu Kaune, susirašykim až

QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 10, 10:25)
mano akiai tai jau reiktų persodint  ax.gif gali dar dušo pagalba bandyt tas samanas išplaut, bet sakyčiau substratas linkęs kaupt drėgmę, žiemą gali būt bėdos  unsure.gif


biggrin.gif biggrin.gif o mano akiai - palikit ramybėj tą falenopsį iki pavasario, tegu peržydi ramiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 10 lapkričio 2010 - 13:37
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 10 lapkričio 2010 - 13:38
QUOTE(Oli_vija @ 2010 11 10, 14:18)
biggrin.gif  biggrin.gif o mano akiai - palikit ramybėj tą falenopsį iki pavasario, tegu peržydi ramiai  4u.gif


Psio, Oli', post factum.... jau iškračiau, vazoną išploviau, nuo blusų išpurškiau, sėdau į karietą, nulėkiau - žievių nupirkau ir pasodinau...
Turėtų žydėt, naujos šakelės dar neįsibėgėjo. Et..vis gražiau, ne toks vaiduokliškas "hielouwynas" vazone atrodo ax.gif
Atsakyti
ai, jau geriau kiek anksčiau persodinti, nei paskui gelbėti likus 1 šaknelei... 4u.gif man irgi buvo šmėstelėjusi mintis, kad gal palikti ramybėje, bet kitą kartą ilgiau uždelsus persodinti visko būna... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 11:55)
hm... apie trąšas sutrumpintai..  g.gif  pabandysiu smile.gif
1. kuo gi jos maitinasi?....praskridusio paukščio kakučiais....

2. nors jums turbūt jau kyla mintis, kad gal visai nereikia jų tręšti....

3. orchidėjas tręšiau... paprasčiausia Optima linija juodąja arbata. rezultatai tikrai akivaizdūs - phal lapai kaip keptuvės.....
tik tiek, kad kai turi daug orchidėjų, toks būdas nepatogus.


4. tai trumpai kaip ir tiek...  ax.gif


1. vasarą teks nešt pas vištas...

2. pas mane šaldytuve mažiau maisto, nei sandėliuke chemijos...

3. vistiek visos arbatos neišgeriu, žinosiu kur išpilt tongue.gif

4. nu va, kaip viskas aiškiai, ačiū 4u.gif ...ir puslapio neištampei.. smile.gif
Atsakyti
ta proga einu pažiūrėsiu kas darosi pas naujai nupirktą katlėją šaknyne mastau.gif
Atsakyti
gal geriau pas arklius. nors jie neskraido, bet jų kakutis labiausiai tinka orchidėjoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 10, 15:19)
gal geriau pas arklius.


Hm, deja... turiu tik vilkšunį..... lotuliukas.gif

Šilinge, padėk lentelę...čia mes apie natūralias trąšas..... rolleyes.gif
Atsakyti
kiti augina papugas...supratau negainiot ju nuo geliu.. ax.gif
Atsakyti