Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 11 09, 22:51)
laugh.gif šiaip tai phalaenopsis ir trumpinasi phal
ai, geriau pavirinti prieš naudojant antrąkart..

kazkur radau toki trumpini, ir pagalvojau, kad jaunimas kompa taip vadina, bet tingisi rasyt visa pavadinima, tai ir as patrumpinau, net juokas paeme biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(loretulka @ 2010 11 09, 23:00)
kazkur radau toki trumpini, ir pagalvojau, kad jaunimas kompa taip vadina, bet tingisi rasyt visa pavadinima, tai ir as patrumpinau, net juokas paeme biggrin.gif

Dar noriu pasibedoti. Jau senokai auginu phal. Viena gelyte isaugino vaikuti salia saves. Tai is dziaugsmo, kad turesiu dar viena, isemiau ji, atskyriau nuo augalo ir pasodinau. Teturejo 2 mazus lapukus, db lyg leistu dar viena, nepasakiau, kad ji pasodinau i vazoneli ir uzdengiau stiklainiu ir paliejau. Laukiu sakneliu. Jauciu, kad nieko nebus, geriau buciau nesikarsciavus ir palaukus, kol sakneles isleis, bet jau db nepriklijuosi.kaip manot, ar sulauksiu sakneliu?
Atsakyti
As ir manau, kad tam phalaenopsiui ATA. Neverta gaist laiko su jo gaivinimais irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 11 09, 22:51)
ai, geriau pavirinti prieš naudojant antrąkart..

su tuo virinimu tai aišku saugiau, bet... atsimenat, pasakojau apie tai, kad orchidėjos gyvena simbiozėje su tam tikromis grybelio rūšimis? per metus laiko tas grybas nuo orchidėjos šaknų persikelia į substratą (arba kitaip - užkrečia jį). tad toks substratas, jei jis nesukritęs, neužsikrėtęs parazitais ar kitomis blogybėmis, yra net vertingesnis, nei naujas, dar nenaudotas.
aš nevirinu ir niekaip kitaip nedezinfekuoju panaudoto, bet dar gero substrato. tačiau, aišku, visada lieka rizika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 11 09, 22:12)
As ir manau, kad tam phalaenopsiui ATA. Neverta gaist laiko su jo gaivinimais  irnesakyk.gif


iš kitos pusės tegu laukia, išmest visada spės smile.gif

mano mama pasodino oncidiumo bulvę be šaknų į keramzitą su vandeniu (ne taip kad keramzitas tik drėgnas, bet viskas vandeny - ir keramzitas, ir bulvė), ir vakar mačiau - auginį auginasi... turės tris vienodus oncidiumus biggrin.gif aš jai nupirkau vietoj to dvesiančio, tuo pat metu ji pati nusipirko, ir dar šitas mirt nenori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 lapkričio 2010 - 22:17
sveikos merginos, as norejau toki gal kvailoka klausima paklausti blush2.gif jei orchidejos orines saknys visiskai nudziuvo,parudavo ar galima jas pasalinti? kazkaip negraziai atrodo tos rudos ataugos blush2.gif
Atsakyti
klausimas tikrai nekvailas thumbup.gif tik prieš patarinėjant būtų gerai pamatyti apie ką kalbį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(loretulka @ 2010 11 09, 21:38)
g.gif pchaleonopsius, pagalvojau, patrumpinsiu žoduką

phaleanopsis be C , tai ir trumpinimas gavosi nevykes mirksiukas.gif
kaip Zuzla jau minėjo teisingas trumpinimas phal.
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 09, 23:28)
klausimas tikrai nekvailas....


O štai ir AŠ smile.gif Atbėgu arčiau BLINDOS dukters...... tongue.gif

Vat, įkišiu trigrašį...turiu ir aš tokį suraugintą šaknyną. Nu, tai lupt man tuos vaiduokliškus žarnokus? blink.gif

user posted image
Atsakyti
taigi parodyk iš šono kaip šaknys vazonėlyje atrodo smile.gif

P.S. kokie gražūs violetiniai šaknų galiukai wub.gif ir dar kai kas labai gražaus kiša galvelę iš po lapų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mafiozė...niekaip neįtiksi... cool.gif gerai einu fotkint..
Atsakyti
žinai, mums, princesėms ir dar karingoms, sunku taip lengvai įtikti... lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
O-lia-lia, kas gavosi... žaaalia..samanooota. Ale yr šaknų kaip šieno tongue.gif Geresnė fotkė neišeina.


user posted image
Atsakyti