Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 09, 17:11)
nu kur čia įsižeisi, kai taip garbingai čia pavadinai smile.gif juk Ksena buvo karingoji PRINCESĖ biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif geliu gelbetoja...
Atsakyti
sakot rauti? blink.gif a gal ten keikį ji auginasi, ką? g.gif
gerai, rausiu rytoj, šiandien jau tamsu... blush2.gif
ten žinokit išdegęs, nes darbe kolegės laikė jį ant saulės visiškai, aš vasarą parsinešiau, tai du viršutiniai lapai nuo nudegimo nukrito. persodinėjant palyginti nedaug apkarpiau. nors, galėjo gal išdegti ir supūt vienu metu, nežinau...
nu ryt rodysiu.
dėkui Ksena, oi, Ronja biggrin.gif jau kaip juokiausi lotuliukas.gif
Atsakyti
lauksim istorijos tęsinio. bet lapai galėjo nukrist nuo to puvinio sad.gif

nuoširdžiai Jūsų,
Ksena
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
KK, keisk niką biggrin.gif
Atsakyti
nu dabar tai išvis visos pagalvos, kad man asmenybės susitrejinimas biggrin.gif biggrin.gif ir Ronja, ir Ksena ir dar KK lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, įsišėlot protest.gif Tema ne pliurpalams, pamenat?
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 11 09, 17:28)
sakot rauti?  blink.gif

dėkui Ksena.... jau kaip juokiausi  lotuliukas.gif


Rauk ir baik žvengt, cic visos, jedriona zeliona... Aš čia šiandien tokį didį botaninį darbą nuveikiau, kaip koks profesorius operavau.. toookia biblioteka, toks lobynas smegeninėj atsirado...tai ką jau man galva negali susisukt??? cool.gif

Tuoj, ŠILINGE, viskas baigsis, mesk tą savo lentelę... vakaras jau netoli, išsimiegosim visos, ryt gudresnės būsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 09 lapkričio 2010 - 16:56
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 09, 16:42)
KK, keisk niką biggrin.gif

pritariu drinks_cheers.gif otai kas antra puslapi nusiblūdysit g.gif
Atsakyti
kadangi Šilingės labai bijau, nebepliurpsiu daugiau unsure.gif smile.gif
geriau pasakykit, ar visos sukėlėt nuotraukas, kaip auginate orchidėjas į FB'ą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2010 11 09, 13:12)
atsiprašau bet .... ką buvo užpuolę ....jūsų prekybos centrą ? blink.gif  blink.gif  blink.gif

g.gif pchaleonopsius, pagalvojau, patrumpinsiu žoduką
Atsakyti
Nesukėliau, nes kiekvienam kambary jos kur tik gali, nelabai ką rodysi biggrin.gif va šitoji pastaroji pvz tai stovi ant apmąstymų stalelio biggrin.gif kartu su šaknidinamom pelargonijom, žiedastiebius leidžiančiom orchidėjom, gaivinamais prieskoniniais augalais ir pan.

KLAUSIMAS: ar substratas, į kurį buvo pasodinta orchidėja ir vėliau išrauta (po poros mėn) yra vis dar geras ir galimas naudoti? jei tarkim jame nėra gyvių ar kokių pelėsių.
Atsakyti
QUOTE(loretulka @ 2010 11 09, 21:38)
g.gif pchaleonopsius, pagalvojau, patrumpinsiu žoduką


laugh.gif šiaip tai phalaenopsis ir trumpinasi phal

QUOTE(Žanė @ 2010 11 09, 21:40)
KLAUSIMAS: ar substratas, į kurį buvo pasodinta orchidėja ir vėliau išrauta (po poros mėn) yra vis dar geras ir galimas naudoti? jei tarkim jame nėra gyvių ar kokių pelėsių.


ai, geriau pavirinti prieš naudojant antrąkart..
Atsakyti