Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

na va paklausiau orchidėjų forume smile.gif http://www.orchids.l...mp;p=8120#p8120
pasirodo tikrai, ėmėsi auginti auginius iš šonų smile.gif
Atsakyti
nu,negasdinkit taip,kad palenopsiams gali galas pareiti nuo senatves verysad.gif na,bet vistiek tikiuosi senatve jiems ne taip greit ateina.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2010 10 06, 21:31)
va toks va jei matosi
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:

nu pas mane tokiu miltu nera Tokie pavieniai vabalai, vieni didesni ,kiti mazesni
O kur tos actaros pirkti ?? Bet ar ji ir kiausinelius isnaikins??

ACTARA labai gerai. mano visus PC buvo užpuolę. Kol nežinojau, kuo naikint, tai ir česnaku dėjau ir purškiau skystu trąšų tirpalu nuo kenkėjų, niekas nepadėjo. Vina numirė su visais žiedai, kitas 2 išmečiau į lauką ir laikiau nuo kitų atskirai, atrodė, kad nėra nei vieno, vos tik rudeniop atsinešiau į namus, išlindo visi ant lapukų ir pradėjo savo šlykštų darbą. Tada jau galvojau, kad joms visvien galas, tai actara purškiau beveik kasdien. Stovėjo apmirę tokios, o paskui kaip sužaliavo sveikai, ir kožna išleido po žiedkotį. Mano vargas nenuėjo veltui, tik gaila kitų 2, kur iškeliavo konteinerin.Taigi gydykit kuo greičiau, nes man ir kaktusus užkrėtė. ir dar pastebėjau, kad labiau sirgo gėlės ant plastikinio lango palangės, ant medinio lango sveikos kaip ridikai.
Atsakyti
QUOTE(loretulka @ 2010 11 09, 00:44)
ACTARA labai gerai. mano visus PC buvo užpuolę.


mano tai PC sveiki. neseniai perinstaliavau windows'us hihihi.gif
Atsakyti
Štai, mergicos, aš, smagiai nusitekusi bobelka, atžygiuoju pas jus su ką tik temoje pakrutintu klausimėliu.... ax.gif
Mano miniukas, pirkau daugiau kaip prieš metus su išleistu žiedstiebiu viduryje skrotelės.

user posted image

Jis nuolat leidžia naujas šakeles, bet vis iš tų senų stiebų akučių ( rodos, jau nėra iš kur..) Žydi nesikaprizindamas, bet naujos gyvybės kaip ir nesulaukiu..nei naujo žiedstiebio, nei keikio...
Gal labiau patyrusios užmes akytę ir pašnibždės kaip man jį išsaugot, neprarast? 4u.gif
Atsakyti
manau jam jegu neuztenka salia saves ka uzaugint,jai ziedynstiebiu nebutu gal sonini augini augintusi...bet cia vsaip gali but,ateis laikas savo parodys.. g.gif zinai gaila man butu ziedynstiebius pjaut...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 09, 10:22)
g.gif zinai gaila man butu ziedynstiebius pjaut...


Tai kad nėr kaip, aš jų ir pjaut nežadu, jie NUOLAT žydi, va ir dabar matosi kaip ant senųjų leidžia naujas šakeles - žydės.... Bet augaliuko lapukai raukšlėjasi, niekaip aš jų neatgaivinu... gal čia jau agonija.. verysad.gif
Atsakyti
Vakar aš susigundžiau ir nusipirkau dvi nupigintas cambrias: kelmai dideli ir gražūs, šaknys irgi gražios,bet lipa per kraštus, žiedai nužydėję. Ar reikia man jas dabar persodinti,nugenėti stiebus ar kaip nors palepinti, kad galėčiau ir aš girtis išgelbėtomis gėlėmis bei naminiais žiedais?
Atsakyti
xaos, tinkamiausias laikas persodinti kai auga nauji auginiai ir šaknų galiukai būna žali, dabar ko gero to nėra, tad laukit pavasario, tręšti irgi geriau tada pradėt. Nužydėjusius stiebus nukirpti.

Edexa, jei jums gražu tai ir nekirpkit, čia jau skonio reikalas. Bet sakyčiau jo lapai pasiraukšlėję g.gif viskas jam gerai ? g.gif o pamačiau, kad apie tai jau rašėt viršuj. Susiraukšlėję lapai gali rodyti šaknyno problemą, gal pūva šaknys? Manau reikalinga šaknų revizija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 09 lapkričio 2010 - 10:33
aš irgi manau, kad kažkas negerai su šaknim ir ko gero jų nedaug gali būti likę.
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 08, 22:08)
na va paklausiau orchidėjų forume smile.gif


Ačiū labai už nuorodą 4u.gif Pražioplinau ryte, nepaskaičiau, maniau aš čia pati ankstyviausia... blush2.gif
Tikrai, visi aprašomi požymiai sutampa su manosios gėlytės. Ir LERIKYTEI dėkui taip pat, pakrapščiau šaknis - akurat, jų kaip ir nėr... blink.gif

Ajajaaaai... verysad.gif o kaip man tą šaknų reviziją dabar daryt, jei leidžia naujas šakeles?.. Kaži, nenukvaks visai mano augaliukas? g.gif
Atsakyti
o gal gali nufotkinti šaknis? gal nėr labai blogai su jomis?
Atsakyti