Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(linnucce @ 2010 11 08, 14:20)
gerai toms mamytėms kurios gali pasigirti gražiais žiedais.o ką daryti toms pas kurias neauga,reikia nusivylusioms kurti savo temą 4u.gif

Gal kažką netaip darote?
Aš buvau supykusi labai ant savo orchidėjų ir mečiau šokinėjimą aplink jas. Laisčiau kas mėnesį, gal rečiau, netręšiau, ir ką - dabar žydės 9, nes leičia stiebus, šakojasi. Kuo mažiau ten šokinėji aplink jas ir rūpinies, tuo joms turbūt labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
Beje, sakykit, kas žinot, kiek laiko falenopsiai gyvena? Kažkokios moters žiūrinėjau albumą, tai parašė komentarą, kad "falenopsis mirė nuo senatvės" . Labai parūpo, kiek metų gėlė gyvena? Ar egzistuoja kažkoks amžius gėlei išvis? smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pastebėjau, kad kuo mažiau rūpinuos tuo labiau jos man atsilygina. Nes buvo kad tūpinėju, kasdien apžiūriu, palieju, papurškiu, žodžiu cacinu cacinu tai jos man išvis nieko. O va po to kai nukrito stovas su visais vazonais, pasirengiau daugumos mirčiai, nebepalaistau, kartais atsimenu kad o tiksliai gi jau raukšlėjasi net nuo nelasitymo, kai laistau tai daug, pilu belekokį vandenį, kad pradėjo leist žiedynus blink.gif Per visą laiką kiek auginu nebuvo taip niekad doh.gif Ir svarbiausia, kad atsiaugina lapus naujus tos kurios buvo sutraiškytos ir dabar žydėt dar ruošiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2010 11 08, 17:23)
Aš irgi pastebėjau, kad kuo mažiau rūpinuos tuo labiau jos man atsilygina. Nes buvo kad tūpinėju, kasdien apžiūriu, palieju, papurškiu, žodžiu cacinu cacinu tai jos man išvis nieko. O va po to kai nukrito stovas su visais vazonais, pasirengiau daugumos mirčiai, nebepalaistau, kartais atsimenu kad o tiksliai gi jau raukšlėjasi net nuo nelasitymo, kai laistau tai daug, pilu belekokį vandenį, kad pradėjo leist žiedynus  blink.gif Per visą laiką kiek auginu nebuvo taip niekad  doh.gif Ir svarbiausia, kad atsiaugina lapus naujus tos kurios buvo sutraiškytos ir dabar žydėt dar ruošiasi  wub.gif

Taip taip. Man grynai tas pats wink.gif ir skaičiau, kad kitos moterys sako "mažiau šokinėju - geriau auga ir žydi". Turbūt tame yra tiesos tikrai.
Aš anksčiau prileisdavau vandens į butelius, kad pastovėtų, dabar tingiu ir su visu vazonu statau į kriauklę, prileidžiu vandens tiesiai iš krano (taip gaunasi kad vanduo gerai apsemia ir mirksta), po pusvalandžio arba tada, kai prisimenu, kad užmerkiau blush2.gif ištraukiu ir palieku keliom savaitėm ant palangių. Ir joms gerai, ir man gerai. biggrin.gif
Atsakyti
Mano vienas phal. kaip nezydi jau pora metu taip nezydi... Saknis leidzia, lapus leidzia, ziedstiebio - ne.biggrin.gif Prie savaitele isteskiau ant zemes, skilo vazonas, tai persodinau, tikekimes dabar atsibus, dar karsta dusa ikaliau, pirma karta unsure.gif


Turiu klausimuka, ar galima persodinti zydincia orchideja? Leidzia daug sakeliu nauju, bet su saknim tai jau bedele, verziasi per virsu, per apacia kaip tik begali. Zydet nenustoja, viena po kitos partijos varo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kinterra: 08 lapkričio 2010 - 17:28
kinterra- jai taip zydi turbut taip jai patinka...jai supuvusiu saknu nesimato gal nepersodinekit gali ziedus numest,bet jai saknu sistema gera ir ju nereiks karpyt gali gelyte ir nepajust persodinimo..(dazniausia beda kai saknis reikia pakarpyt,del puvinio,tada meta ziedus)
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 08, 17:17)
Beje, sakykit, kas žinot, kiek laiko falenopsiai gyvena? Kažkokios moters žiūrinėjau albumą, tai parašė komentarą, kad "falenopsis mirė nuo senatvės" . Labai parūpo, kiek metų gėlė gyvena? Ar egzistuoja kažkoks amžius gėlei išvis? smile.gif

kad pirmą kartą girdžiu apie mirtį nuo senatvės... kaži, kiek jam metų buvo? phal, kaip ir kitos augančios monopodiniu būdu (pvz., vanda) stiebą gali užsiauginti baisiai ilgą. seni lapai krenta ir po kažkiek metų phal gali tapti tiesiog ilgu pliku kotu. bet čia turbūt turi daug metų augt, kad taip nutiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 08 lapkričio 2010 - 18:40
vieni sako vienaip, kiti sako kai is viduriuko ziedynstiebi isleidzia cia jau senatves pozimis...gal numire siaip pasikeitus prieziurai,aplinkybems... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 11 08, 18:17)
Beje, sakykit, kas žinot, kiek laiko falenopsiai gyvena? Kažkokios moters žiūrinėjau albumą, tai parašė komentarą, kad "falenopsis mirė nuo senatvės" . Labai parūpo, kiek metų gėlė gyvena? Ar egzistuoja kažkoks amžius gėlei išvis? smile.gif

Kažkurioj temoj,apie phalenopsius skaičiau,kad apie šimtą metų,tai jei mane suklaidino ir aš klaidinu blush2.gif
Atsakyti
Brolio žmona jau augina vieną orchidėją kokius šešis metus. Matosi pavargusi, bet auga sau toliau, o kai žiedus sukrauna kaip min po 30 rolleyes.gif
Pas draugę buvo žiedkotis iš krotelės nužydėjęs, dabar naują leidžią iš apačios blink.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 11 08, 20:11)
vieni sako vienaip, kiti sako kai is viduriuko ziedynstiebi isleidzia cia jau senatves pozimis...gal numire siaip pasikeitus prieziurai,aplinkybems... g.gif


reik Olivijos paklaust, pas ją buvo phal su žiedstiebiu iš augimo taško. kažin, kas jam nutiko po to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 08, 20:26)
reik Olivijos paklaust, pas ją buvo phal su žiedstiebiu iš augimo taško. kažin, kas jam nutiko po to smile.gif


kiek visokiuose forumuose skaiciau arba keki augina,o dar dazniau salia saves atzasla..
Atsakyti