Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 05, 15:06)
[b][i]Nufotografuokite kaip jūs auginate savo orchidėją (-as) ir įkelkite nuotrauką

Kas turima omeny 'kaip auginate orchideja'? Nelabai aiskiai suformuluota uzduotis g.gif

QUOTE(nila_ks @ 2010 11 05, 15:45)
nea, cia is parodos. Mano ph. tetraspis buvo sustinges, bet pradejo kruteti ziedstiebis  thumbup.gif Visgi sulauksiu ziedu  thumbup.gif

super thumbup.gif
Atsakyti
As siandien uzsiemiau orchideju persodinimu. Jau prabego du menesiai, kai uzsakiau internetu, kai kurios labai mazuose indeliuose, tai laikas buvo pagerinti joms augimo salygas.
O dvi katlejos, kurias pirkau pries metus, per vasara isleido labai daug lapu, suformavo daug voku ziedams, o ziedu kaip nera taip nera doh.gif Jauciu, kad ir nebus, nes sviesos ne per daugiausiai g.gif Net nezinau kaip jas priverst zydet.
Atsakyti
Nerandu kaip nuotrauka i FB ikelt, ten kur tas konkursas. verysad.gif
Atsakyti
o as isvis nesupratau kokia kelt.. doh.gif nesupratau uzduoties... verysad.gif nu kaip auginate...ant palanges nejau palange foto kelt.. g.gif
Atsakyti
As vakar paziurejau, tai sukelti tiesiog ziedai. Bet nerandu kaip ten ikelt foto nors tu ka.
O uzduotis tai tikrai nesuprantamai suformuota. Po magistrinio turiu uzsilikusi reikalavima del moksliskai teisingo uzduociu ir klausimu formulavimo ir atsimenu kaip neaiskios formuluotes suerzindavo destytojus doh.gif
Atsakyti
As irgi kol issiaiskinau,kaip padaryt.Reik paspaust patinka,tada islenda siena,galima kelt nuotraukas smile.gif
Atsakyti
na užduotis konkurso parodyti kaip auginate. pvz., ant palangės. o jei turit daug - ant palangės, ant stovelių, sukabintas ant karnizo. o gal kas augina orchidariumuose. o gal kas turi vieną ir ją augina padėtą ant stalo. taip, visos dabar deda tik žiedų nuotraukas. bet laimėtojo vertinimo kriterijus paspaustų "like" kiekis prie nuotraukos, tad laimės ta nuotrauka, kuri labiausiai patiks visiems/visoms. gerai, kad lankaussi šiame forume, nes FB'e kažkodėl nieks nepaprašė patikslinti konkurso užduoties ax.gif

jau visos išsiaiškino, kaip kelti nuotrauką, ar dar reiktų instrukcijos? rolleyes.gif

P.S. pažiūrėkit FB'e, patikslinau užduotį. ar jau aiškiai suformuluota?
ir ačiū Jums už komentarus! aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronja, Plėšiko Duktė: 07 lapkričio 2010 - 17:03
Radausi savo mylimiausia gelyte tik man nesiseka su orchidejom supuna jos man ir pagal instrukcija laistau keiciu vietas , tenka tik dziaugtis kol zydi blink.gif
user posted image
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 07, 16:55)
P.S. pažiūrėkit FB'e, patikslinau užduotį. ar jau aiškiai suformuluota?
ir ačiū Jums už komentarus!  aciuks.gif

Dekui uz paaiskinimus 4u.gif , einu kelt foto rolleyes.gif
Atsakyti
OOOOOHOOOO, dzaska blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif nerealiai atrodo! čia vaza ar vazonas ar kas? rolleyes.gif
Atsakyti
gerai toms mamytėms kurios gali pasigirti gražiais žiedais.o ką daryti toms pas kurias neauga,reikia nusivylusioms kurti savo temą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzaska @ 2010 11 07, 23:15)
Radausi savo mylimiausia gelyte tik man nesiseka su orchidejom supuna jos man ir pagal instrukcija laistau keiciu vietas , tenka tik dziaugtis kol zydi blink.gif
wub.gif


koks grozis.... bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti