Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

man taip buvo vasara - bet nekreipiau didelio demesio, mete ir ne nuo galo, bet is viduriu arba paskutini issikleidusi zieda..
Bet kazkodel galvoju, kad tai tikrai gali but per mazo dregnumo ,,dovana,,.
Atsakyti
na,mano phalenopsiai stovi ant drėgno keramzito,vis dregme,daugiau jiems nieko negaliu pasiūlyt smile.gif
Atsakyti
Tada ko gero vistiek per mazai, o jei daugiau nera galimybes suteikti, tada reikia dziaugtis tuo, kas yra smile.gif
Atsakyti
būtent smile.gif juo labiau,kad leidžia naujus lapelius,reiskias gal ner taip blogai,kaip mums atrodo smile.gif
Atsakyti
maziau pergyventi del tokiu dalyku 4u.gif dziaukites, ptfu ptfu ptfu, kad nepuola baisios virusines ar bakterines ligos, o vienas kitas ziedas... bala nemate irnesakyk.gif del to, juk augalu neprarasim ok.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 09 28, 13:39)
Paskutiniu metu tai masinis elgesys phaleonopsiu pasidare g.gif


ir nuo ko cia taip g.gif
QUOTE(Oks@n@ @ 2010 09 28, 16:38)
sekasi gi jum... jei bus lisnu keikiu mielai priglausiu  ax.gif

bet kai atsirado sitie keikai tai ji vsai nezydi schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal jūs kuri žinote ar reikia dendrobium nobile orchidejai, nuskabyti peržydėjusių žiedelių kotelius, kurie tvirtai įsikibę styro is pažastycių? blush2.gif , Nes kažkur buvau skaičiusi, kad nuskinti nebūtina, nes vistiek nebežydės tie patys stiebai, o dabar kai ji turi 6 naujus auginukus, kažkur perskaičiau kad gali žydeti tiek naujieji tiek senieji auginukai...todel reikia nuskabyti senus žiedų kotelius, tai nebežinau kaip čia is tikrųjų reikia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 09 30, 16:53)
bet pas tave juk irgi turejo but panasi situacija  g.gif

Tai ir nesuprantu todel... matyt karsta vasara juos kazkaip keistai paveike.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 01, 14:26)
Tai ir nesuprantu todel... matyt karsta vasara juos kazkaip keistai paveike.

kiek ryte atsikėlus randi temperatūros? aš apie aštuoniolika šilumos.
Atsakyti
Labutis
na gavau as pagaliau mini phalaenopsi is ermitazo, atnesiau namo, o jis su kazkokiais vabaliukais musitem doh.gif ka dabar su juo daryt, kad ant kitu man tik nepatektu neissibegiotu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oks@n@ @ 2010 10 01, 16:01)
Labutis
na gavau as pagaliau mini phalaenopsi is ermitazo, atnesiau namo, o jis su kazkokiais vabaliukais musitem  doh.gif  ka dabar su juo daryt, kad ant kitu man tik nepatektu neissibegiotu  g.gif

tai ar su vabaliukais ar su musytem ? biggrin.gif
Atsakyti
musyte jau kaskur dingo, o sie liko
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti