Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

kiti dar deda ledukus ant masdevalijų substrato paviršiaus. sako, kad labai geras efektas. aš nebandžiau, nes neturiu kantrybės blush2.gif
dėl langų tai pavydžiu... mano į šiaurės rytus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 06, 10:40)
kiti dar deda ledukus ant masdevalijų substrato paviršiaus. sako, kad labai geras efektas. aš nebandžiau, nes neturiu kantrybės  blush2.gif
dėl langų tai pavydžiu... mano į šiaurės rytus sad.gif

Bet tuos ledukus deda vasarą, kai karšta labai, bent jau kiek aš girdėjau.

Nors ir turit į šiaurės rytus langus, nemanau, kad pas jus neauga ir nežydi gėlės mirksiukas.gif Juk dauguma prisitaiko prie to ką turime ir kur gyvename ir ne vieną kartą džiugina žiedais. mirksiukas.gif
Atsakyti
žiemą irgi galima dėti, nes vis tiek gi kambaryje stovi smile.gif beje, ant palangės vėsiau, nei kambaryje, net jei plastikiniai langai smile.gif kažkur jau apie tai rašiau smile.gif

na taip, žydi net tokios, kurios mėgsta saulę, pvz., katlėjos smile.gif bet todėl, kad nuo pavasario iki rudens auginu ant balkono krašto, kur ilgiausiai užsilaiko saulė smile.gif o šiaip tai jos tikrai labai prisitaiko. esu skaičiusi vienoje senoje rusiškoje knygoje, kad katlėjos ir tamsiai laikomos po 6 metų ėmė žydėti smile.gif
Atsakyti
prieš mėnesiuką pirkto žydinčio phalenopsio lapas buvo apkarpytas, dabar jis eme gelsti nuo galo šaknų link ir ruduoti, kitaip tariant, džiūti. senėjimą atmetu, nes jis antras nuo viršaus lapas. ruošiuos persodint, šaknis prainventorizuot. ar nukirpti tą lapą iki skrotelės, ar palikt kaip yra ir leist pačiam nudžiūt. neramu, nes šalia esantis lapas irgi lyg ir gelsti ėmė nuo kraščiuko.
Atsakyti
gelsta ne nuo krašto, o nuo koto? gali būti puvinys įsimetęs ir nebūtinai į šaknis. jei per vazonėlio sienelę nesimato, nelaukdama nieko trauk lauk. jei su šaknim ok, tada gal koks lašas pažastėlėje per ilgai užsibuvo sad.gif
o geriausia - ikelk foto apžiūrėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 06, 16:26)
gelsta ne nuo krašto, o nuo koto? gali būti puvinys įsimetęs ir nebūtinai į šaknis. jei per vazonėlio sienelę nesimato, nelaukdama nieko trauk lauk. jei su šaknim ok, tada gal koks lašas pažastėlėje per ilgai užsibuvo sad.gif
o geriausia - ikelk foto apžiūrėti  g.gif

aha, gal ne aiškiai parašiau. gelsta nuo krašto, koto link. kitaip tariant gelsta nuo tos vietos, kur buvo kraštas nukirptas.
user posted image
va matyti ir šalia esantis lapukas gelsta.

kai pirkau mačiau, kad jau tokia suvargusi gėlytė, betgi tai karvutė, ėmiau paskutinė, kad ir aplamdytą
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 11 06, 12:00)
žiemą irgi galima dėti, nes vis tiek gi kambaryje stovi smile.gif beje, ant palangės vėsiau, nei kambaryje, net jei plastikiniai langai smile.gif kažkur jau apie tai rašiau smile.gif

na taip, žydi net tokios, kurios mėgsta saulę, pvz., katlėjos smile.gif bet todėl, kad nuo pavasario iki rudens auginu ant balkono krašto, kur ilgiausiai užsilaiko saulė smile.gif o šiaip tai jos tikrai labai prisitaiko. esu skaičiusi vienoje senoje rusiškoje knygoje, kad katlėjos ir tamsiai laikomos po 6 metų ėmė žydėti smile.gif

Tai va, neįmanoma nieko nėra, reikia tik kantrybės ir noro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 06, 11:09)
Jūs man ją pardavėt, Rolfeana.



tai ir norėjau pasitikslinti 4u.gif Rolfo masdevalija gamtoje auga vėjuotuose ūkanotuose miškuose ant medžių kamienų 1400-2200 m aukštyje virš jūros lygio. Idealiausios temperatūros naktį +10+15, dieną ~+18 žiemą, +22 vasarą.


tai reiškia, kad kojos negali mirkt vandeny, bet aplinką drėkint reikia. Ir užtikrint labai gerą vėdinimą, bet ne skersvėjį .

Ir kai pražys cool.gif , nepamiršk, kad ši masdevalija krauna po kelis žiedus ant to paties žiedstiebio paeiliui, todėl neskubėk kirpt žiedstiebio, kol jis pats nenudžius .
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 11 06, 17:59)
tai ir norėjau pasitikslinti  4u.gif Rolfo masdevalija gamtoje auga vėjuotuose ūkanotuose miškuose ant medžių kamienų 1400-2200 m aukštyje virš jūros lygio. Idealiausios temperatūros naktį +10+15, dieną ~+18 žiemą, +22 vasarą.
tai reiškia, kad kojos negali mirkt vandeny, bet aplinką drėkint reikia. Ir užtikrint labai gerą vėdinimą, bet ne skersvėjį .

Ir kai pražys  cool.gif , nepamiršk, kad ši masdevalija krauna po kelis žiedus ant to paties žiedstiebio paeiliui, todėl neskubėk kirpt žiedstiebio, kol jis pats nenudžius .

Dėkui labai už info 4u.gif Tikiuosi, kad pražys blush2.gif
Atsakyti
Merginos, prašom aktyviau naudotis enciklopedija 4u.gif
Atsakyti
niu, tai atsakykit man dėl to lapo. išoperuot ar leist džiūt? ryt būsiu pasiruošusi visus operacinės reikmenis, juk persodinėsiu biggrin.gif
Atsakyti
aš tai leisčiau džiūti. bet va žemiau esantis lapas irgi geltonuoja. kažkas nelabai gerai. kai ištrauksi iš vazono, parodyk, kas darosi su šaknim smile.gif
Atsakyti