Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Labas,nebezinau ka cia daryti,ar nukirpti reikia visa ta kota ,kur jau nudziuvo? 4u.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 04 lapkričio 2010 - 11:17
Jei jau nudžiūvo, kirpti galima drąsiai 4u.gif
Atsakyti
jau įžiūriu pas cimbidį "kažką", nu kaip įdomu bigsmile.gif wub.gif ax.gif
Atsakyti
mano jau toliau, bet juda vėžlio greičiu... laaaaaukiu wub.gif
Atsakyti
jau tokie ax.gif
user posted image
Atsakyti
Jezau, kaip jumi pavydziu del cimbu. As vis apie savo cimbus tupineju, tupineju, bet jie kol kas spyga rodo. verysad.gif
Atsakyti
reiškia reikia nebetupinėt wink.gif
Atsakyti
Sveikutes!

mano istorija su mano geliuku labai trumpute wink.gif vaiksciojau po maxima ir uzmaciau nukainuota phalaenopsiuka turejo viena balta ziedeli, o lapeliai keli nulauzyti. Man sios gelytes laaaabai patinka.. todel net negalvodama nusipirkau ir pagalvojau, kad isgelbesiu smile.gif ax.gif Dabar jis prazydejo, nukirpau kotuka ir ziuriu, kad pradejo jis man dziuti kur nukirpau. Net nezinau ar tai gerai. tiesa, geliukas nauja lapeli isleido smile.gif Dar galvoju apie persodinima, nes kazkaip kreivai jis tam vazonely stovi. ta nuluzusi lapuka galvoju pasalinti is vis arba tik ties nuluzusia vieta. keista, kad nedziusta jis smile.gif

imetu nuotraukyciu kaip jis atrodo pas mane vyras. patarkit, kaip pasielgti su bedziustanciu koteliu ir tuo lapuku nuluzusiu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 04, 20:39)
jau tokie  ax.gif

bigsmile.gif wau koks gražus žiedkotis

QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 04, 20:46)
reiškia reikia nebetupinėt wink.gif

aga ir priedo pakankint vasarą.
Buvau prikišus trąšų lazdelių, nes arkliuko gėrio jis neragavo smile.gif
Atsakyti
jurgitukia, kitą kartą dėdama foto - sumažinkit jas.

Dėl ,,vyruko,, biggrin.gif Persodint galit, nes sakyčiau visai šaknų nesimato unsure.gif kaip orientuojatės laistyti? kad žiedstiebis padžiuvo - normalu. jei džius toliau - galima pjauti visą. Lapas - tai jau čia estetikos klausimas. Tą nulūžusią dalį nupjaučiau, o tą kitą palikčiau.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 05, 09:05)
jurgitukia, kitą kartą dėdama foto - sumažinkit jas.

Dėl ,,vyruko,, biggrin.gif Persodint galit, nes sakyčiau visai šaknų nesimato  unsure.gif kaip orientuojatės laistyti? kad žiedstiebis padžiuvo - normalu. jei džius toliau - galima pjauti visą. Lapas - tai jau čia estetikos klausimas. Tą nulūžusią dalį nupjaučiau, o tą kitą palikčiau.


labai atsiprasau uz foto dydi. norejau, kad matytusi.saknys matos lb puikiai tik gal ant tokios vietos uztaikiau fotografuodama smile.gif aciu uz patarimus tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 11 03, 15:23)
Deja, viltį ir aš praradau verysad.gif Mano masdevalija irgi masiškai numetė lapus, nors kai įsigyjau augo kuo puikiausiai, tik bats nei iš šio nei iš to, kad pradėjo mesti lapus.

Cia gal is Botorch? nepamenu ka uzsakinejai... ar is Jurgitos vokieciu? manoji is Jurgitos tai kolkas laikosi puikiai. Ir dakulyte su epidendru gyvuoja.
Atsakyti