Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Laura81r @ 2010 11 01, 09:19)
o jus tikra,kad ten grybas? g.gif


grybelinis pelėsis smile.gif

ebi, aišku geriau jį pašalinti, išimti iš substrato, gerai praplauti, pamirkyti kalio permanganato (arba fungicido) tirpaliuke ir pasodinti į naują substratą

aš irgi tokį turėjau, galvojau peržydės persodinsiu, pradėjo naują žiedstiebį leisti, nepersodinau, tai vos ne vos vieną žieduką išstenėjo... taigi sprendžiu, kad tas pelėsis visgi atima augalo jėgas
Atsakyti
Laba diena orchidėjų mylėtojoms,

prašau patarimo ax.gif . nusipirkau nuostabią oncidium sweet sugar (jei neklystu) orchidėją ir man iškilo klausimas, kokiame vazone ji turi augti? peršviečiamame ar ne? (parduotuvėje buvo neperšviečiamame).
iš anksto dėkoju už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Vaje,gelbėkit,mano masdevalia pradėjo masiškai mest lapus.Dabar va pakibinau,puse lapų nukrito..Čia nuo vakar taip,lapai lyg pasiraukšlėję...Aš ją laikau įstatytą ant keramzito,šiek tiek vandenyje
Atsakyti
QUOTE(Motek @ 2010 11 01, 11:05)
Laba diena orchidėjų mylėtojoms,

prašau patarimo  ax.gif . nusipirkau nuostabią oncidium sweet sugar (jei neklystu) orchidėją ir man iškilo klausimas, kokiame vazone ji turi augti? peršviečiamame ar ne? (parduotuvėje buvo neperšviečiamame).
iš anksto dėkoju už patarimus  4u.gif

neperšviečiamame
Atsakyti
Gal galit patarti - ar verta persodinti phalaenopsi? Jis nuzydejo, isleido nauja lapeli, stiebas nudziuvo, ji nukirpau, noretusia apkarpyti kai kurias saknis, lyg ir nelabai grazios, ar verciau palikti ramybeje? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 11 01, 12:43)
Gal galit patarti - ar verta persodinti phalaenopsi? Jis nuzydejo, isleido nauja lapeli, stiebas nudziuvo, ji nukirpau, noretusia apkarpyti kai kurias saknis, lyg ir nelabai grazios, ar verciau palikti ramybeje? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ar jis neleidžia naujo žiedstiebio,kažkaip 2 ir 3 nuotraukose man panašu.Jei leidžia tai nepersodinėk,o jei ne tai persodinčiau.
Atsakyti
shalimar, persodinčiau, matosi papuvusių šaknų lyg.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 11 01, 11:30)
neperšviečiamame


dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 11 01, 10:19)
o jus tikra,kad ten grybas? g.gif


bent jau realiai matoma priezastis, tai grynai grybas va toks:

user posted image

nors realiai tai man jis taip graziai atrodo biggrin.gif , bet isvesejo per vasara ohoho kokiu tempu
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2010 11 01, 10:26)
grybelinis pelėsis smile.gif

ebi, aišku geriau jį pašalinti, išimti iš substrato, gerai praplauti, pamirkyti kalio permanganato (arba fungicido) tirpaliuke ir pasodinti į naują substratą

aš irgi tokį turėjau, galvojau peržydės persodinsiu, pradėjo naują žiedstiebį leisti, nepersodinau, tai vos ne vos vieną žieduką išstenėjo... taigi sprendžiu, kad tas pelėsis visgi atima augalo jėgas


dekui 4u.gif ,
reiks bandyti persodinti, bet bijau, kad neisaugosiu unsure.gif , kazkaip nesiseka man su tokiais procesais kaip reanimacijos, gydymai ir tt.
Atsakyti
QUOTE(ebi @ 2010 11 01, 13:15)

dekui  4u.gif ,
reiks bandyti persodinti, bet bijau, kad neisaugosiu  unsure.gif  , kazkaip nesiseka man su tokiais procesais kaip reanimacijos, gydymai ir tt.

viskas bus gerai, tik padarykit kaip zuzla sakė, puvinys būtų baisiau nei grybas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2010 10 28, 10:12)
O kai išaugino šakneles, tai sodinote į orchidėjų substratą?  g.gif

Aha,patubdžiau į smulkų substraktą smile.gif po šiai dienai gyvuoja-tris kart tfu smile.gif
Atsakyti
Gal galėtų kas patart, kaip palepint, kaip ir kuo patręšt labai daug žiedų auginančią liudisiją? Kažkur skaičiau, kad nužydėjusi gėlė tas šakas nudžiovina - tai kaip man šiuo atveju daryt, kai žydėt ruošiasi absoliučiai visos šakos? negi nudžius visa nužydėjus?

user posted image
Papildyta:
be to, kaip tokį didelį augalą su stangriom šakom persodinti? teoriškai juk nusilaužytų labai daug g.gif
Atsakyti