Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

bet ne iki begalybės g.gif lindo lindo, o paskuj kaip dingo taip g.gif
Atsakyti
Merginos,ar aš teisingai supratau,kad kai kalasi naujas žiedstiebis,tai toje vietoje būna kaip perskelta/prapjauta...Jeigu taip,tai kalasi mano margutės kur neseniai pirkau naujas žiedstiebiukas yahoo.gif
Atsakyti
dėkit foto bus aiškiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 28, 19:42)
dėkit foto bus aiškiau  rolleyes.gif

Nenufotografuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanilė @ 2010 10 28, 19:03)
Merginos,ar aš teisingai supratau,kad kai kalasi naujas žiedstiebis,tai toje vietoje būna kaip perskelta/prapjauta...Jeigu taip,tai kalasi mano margutės kur neseniai pirkau naujas žiedstiebiukas  yahoo.gif

apie kokią orchidėjų rūšį eina kalba? rolleyes.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, kas buvo nutikę vienai orchidėjai g.gif ji gražiai žydėjo jau kokius metus, o po to nuo žiedų pradėjo bėgti kažkoks lipnus skystis, visa palangė baisi pasidarė blush2.gif ir aš tuos žiedus nukirpau.... doh.gif gal kuriai taip yra buvę?
Atsakyti
QUOTE(1z1 @ 2010 10 31, 13:07)
Niekaip nesuprantu, kas buvo nutikę vienai orchidėjai  g.gif  ji gražiai žydėjo jau kokius metus, o po to nuo žiedų pradėjo bėgti kažkoks lipnus skystis, visa palangė baisi pasidarė  blush2.gif  ir aš tuos žiedus nukirpau....  doh.gif  gal kuriai taip yra buvę?

lipčius, augalas vėsinasi, jam per karšta
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2010 10 27, 17:22)
Mergaites padekite help.gif Pastebejau kad orhidejos zemese vaiksto labai mazuciai balti vabaliukai,ir ju ne vienas (pastebejau kai laisciau),gal kam teko susidurti,kaip juos isnaikinti unsure.gif (ta orhideja neseniai persodinau)


jei neseniai persodinote ir jau yra gyventojų, tai iškart klausimas - o į kokį substratą sodinote?
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 10 31, 14:59)
jei neseniai persodinote ir jau yra gyventojų, tai iškart klausimas - o į kokį substratą sodinote?

I specialiai orhidejoms skirta smile.gif Dabar kai sausa nieko nesimato g.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 10 27, 20:33)
gal galite parasyti kur nupikrti smulkaus substrakto , vietoje, tai yra neuzsakant/?



Akropolio Maxima garantuotai turi, dar ir akcija šiuo metu vyksta, Ermitaže taip pat yra, akcija bus lapkritį, t.y. jau nuo ryt 4u.gif
Atsakyti

Sveikos merginos 4u.gif

Turiu žydinti ir tuo paciu serganti phalenopsi. Per saknis isplites baltais bubuliukais grybas. Per visa vasara laukiau kol jinai nuzydes ir jau tada keisti substrata. Dabar ziedeliai pradejo kristi iki galo neperzydeje, bet prie visko dar pradejo krauti naujus pumpurus, ir leisti kazka panasaus i nauja ziedkoti, o gal sakni, dar neisisiaiskinau biggrin.gif o ir lapu intensyviai priaugino.
Tai ir nezinau ar leisti jam toliau zydinti naujus pumpurus, ar traukti ji is vazono ir bandyti persodinti. Ar gal tiesiog pabadntyti palaistyti ji funigicidu? o gal ne nuo grybu ziedai krenta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ebi @ 2010 10 31, 18:51)
Sveikos merginos  4u.gif

  Turiu žydinti ir tuo paciu serganti phalenopsi. Per saknis isplites baltais bubuliukais grybas. Per visa vasara laukiau kol jinai nuzydes ir jau tada keisti substrata.  Dabar ziedeliai pradejo kristi iki galo neperzydeje,  bet  prie visko dar pradejo krauti naujus pumpurus, ir leisti kazka panasaus i nauja ziedkoti, o gal sakni, dar neisisiaiskinau  biggrin.gif  o ir lapu intensyviai priaugino.
Tai ir nezinau ar leisti jam toliau zydinti naujus pumpurus, ar traukti ji is vazono ir bandyti persodinti. Ar gal tiesiog pabadntyti palaistyti ji funigicidu? o gal ne nuo grybu ziedai krenta?  g.gif

o jus tikra,kad ten grybas? g.gif
Atsakyti