Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

maximoj perku smulku ..ir ermitaze maciau...
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2010 10 27, 17:22)
Mergaites padekite help.gif Pastebejau kad orhidejos zemese vaiksto labai mazuciai balti vabaliukai,ir ju ne vienas (pastebejau kai laisciau),gal kam teko susidurti,kaip juos isnaikinti unsure.gif (ta orhideja neseniai persodinau)


man atorodo, čia tie vabaliukai, kurie nuo drėgmėsa atsiranda
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2010 10 27, 11:57)
O per kiek laiko prdėjo matytis rezultatas?
Aš, kaip rašiau, pamerkiau pirmadienį, o šį rytą pasižiūrėjau ir vienoj vietoj įtrūkęs stiebelis  g.gif

dabar žinok nenoriu pameluoti,bet apie dvi savaites tai tikrai teko laukti....plius išaugino dar ir lapą smile.gif bet tas jau buvo laaabai seniai(lapas aišku augo ilgėliau)
Atsakyti

Jie tikriausiai nuo dregmes,nes po mirkymo (as taip laistau),ju nebesimato g.gif Nezinau ka daryti,ar jie pakenks gelytei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 27, 20:42)
maximoj perku smulku ..ir ermitaze maciau...

maximoje maciau tik stambu ir su priedais, o tokio smulkucio, kad persodinti dendrobiuma?
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2010 10 27, 22:29)
Jie tikriausiai nuo dregmes,nes po mirkymo (as taip laistau),ju nebesimato g.gif Nezinau ka daryti,ar jie pakenks gelytei unsure.gif


jei tai jie, paprastai išnyksta gerai išdžiovinus substratą
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 10 27, 22:40)
maximoje maciau tik stambu ir su priedais, o tokio smulkucio, kad persodinti dendrobiuma?

turėtų būti ir smulkaus, jis idealus dendrobiams, tik, kai persodinėsit, giliai dendrobium neužkaskit, jie mėgsta nuogą "kakliuką".
Atsakyti
Laba diena,

uzduosiu jau iprasta klausima- aplink mano orchidejas skraido museles. Kaip jas isnaikinti? Laistau gana retai, tad dregmes pertekliaus eturetu buti.
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 10 27, 22:20)
dabar žinok nenoriu pameluoti,bet apie dvi savaites tai tikrai teko laukti....plius išaugino dar ir lapą smile.gif bet tas jau buvo laaabai seniai(lapas aišku augo ilgėliau)

O kai išaugino šakneles, tai sodinote į orchidėjų substratą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 10 28, 10:11)
Laba diena,

uzduosiu jau iprasta klausima- aplink mano orchidejas skraido museles. Kaip jas isnaikinti? Laistau gana retai, tad dregmes pertekliaus eturetu buti.


sunku atsikratyti tų muselių. vienas iš variantų - pamirkyti silpname kalio permanganato tirpale. antras variantas - persodinti į naują substratą ir prieš persodinant gerai perplauti šaknis.
Atsakyti
QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 10 28, 11:32)
sunku atsikratyti tų muselių. vienas iš variantų - pamirkyti silpname kalio permanganato tirpale. antras variantas - persodinti į naują substratą ir prieš persodinant gerai perplauti šaknis.

trečias variantas - įsitaisyti mažą vorą... juokas juokais. Su viena orchidėja parsinešiau iš lauko mažą voriuką su mažu voratinkliuku.. Visas išgaudė per pora savaičių, o paskuj aš su juo atsisveikinau hihihi.gif
Atsakyti
koks jis šaunuolis smile.gif wub.gif bėda ta, kad musytės atsiranda iš kirminukų, kurie ir gyvena substrate. o dauginasi jos pašėlusiu greičiu, niekadėjos...
Atsakyti