Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2010 10 25, 22:18)
nagi paskaičiuokim smile.gif

Pas mane dendrobiumai taip zydedavo. Isvarydavo iskart keleta ziedkociu.
Atsakyti
Gal kas patars. Neseniai dovanu gavome orchideja ir padejo vysti lapai. Ziedai graziai zydi,o lapai vysta... Jau kelis nuskynem,nes buvo visai nuvyte,tai dabar kiti kasdien vis labiau gelsta,dziusta.. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Drugelis_Is_Folijos @ 2010 10 26, 17:36)
Gal kas patars. Neseniai dovanu gavome orchideja ir padejo vysti lapai. Ziedai graziai zydi,o lapai vysta... Jau kelis nuskynem,nes buvo visai nuvyte,tai dabar kiti kasdien vis labiau gelsta,dziusta.. Ka daryti?


o kokia orhideja gavote,kurios lapai vysta...gali but kad su saknim kas negerai...ę
Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2010 10 26, 09:08)
Mano viena orchidėja buvo visai be šaknų, bandžiau reanimuoti, bet visai nieko nepavyko, tai dabar surizikavau ir pamerkiau į vandenį kaip perskaičiau pas rusaites štai čia Dabar žiūrėsim kas bus  ax.gif Jei bus kam įdomu galėsiu apie rezultatus pasidalinti mintimis  mirksiukas.gif

Aš taip pat savo miniuką pamerkiau į vandenį,toks nabagėlis buvo,dar stimuliatoriaus įlašinau,dabar tegu sau žinosi rolleyes.gif .Gal dar vandą reik pabandyt ,kaip tam puslapy rašė g.gif Per visą vasarą sugebėjo tik 2 miniatiūrines šaknytes išleist
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 24, 22:36)
o norejau paklausti zinanciu,kaip jus ten valote palenopsiu lapus su citrinu sultim?kiek citrinos sulciu i kokia talpa vandens?mano kai kuriu ziurau apsinese dulkem,tai,sakau,gal butu neprosal pavalyti  rolleyes.gif  ir kas butu jom,jei taip padaryciau su jom toki eksperimenta? unsure.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 10 26, 21:42)
Aš taip pat savo miniuką pamerkiau į vandenį,toks nabagėlis buvo,dar stimuliatoriaus įlašinau,dabar tegu  sau žinosi rolleyes.gif .Gal dar vandą reik pabandyt ,kaip tam puslapy rašė g.gif Per visą vasarą sugebėjo tik 2 miniatiūrines šaknytes išleist

jei galima sužinoti,kas per stimuliatorius? g.gif 4u.gif
aš pati bandžius tą procesą su "šaknų auginimu vandenyje",man pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 10 26, 23:43)
jei galima sužinoti,kas per stimuliatorius? g.gif  4u.gif
aš pati bandžius tą procesą su "šaknų auginimu vandenyje",man pavyko  thumbup.gif

HB-101
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2010 10 26, 23:43)
aš pati bandžius tą procesą su "šaknų auginimu vandenyje",man pavyko  thumbup.gif

O per kiek laiko prdėjo matytis rezultatas?
Aš, kaip rašiau, pamerkiau pirmadienį, o šį rytą pasižiūrėjau ir vienoj vietoj įtrūkęs stiebelis g.gif
Atsakyti
truputi ne i tema,bet kazkas pamirso naujus namus sukurt,o taip norejau pasigirt blush2.gif
Atsakyti
egis11 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites padekite help.gif Pastebejau kad orhidejos zemese vaiksto labai mazuciai balti vabaliukai,ir ju ne vienas (pastebejau kai laisciau),gal kam teko susidurti,kaip juos isnaikinti unsure.gif (ta orhideja neseniai persodinau)
Atsakyti
gal galite parasyti kur nupikrti smulkaus substrakto , vietoje, tai yra neuzsakant/?
Atsakyti