Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

kažkas kažkada smile.gif senojoje temoje domėjosi kas būna kai žiedstiebis išauga iš vidurio, bandysiu parodyti kas nutiko pas mane smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



matau miniukas yra čia panašiai augantis smile.gif , bet manasis augalėlis tai niekaip neatsiskirs, nes išaugęs iš kamieno senojo, nežinia kas bus su senuoju augalu, naujasis augina kartu ir tris orines šaknytes ir šiaip ši gėlė buvo labiausiai nupiepusi biggrin.gif , bet žydėjimo klausimu nenusileido nė vienai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rike: 30 rugsėjo 2010 - 14:40
QUOTE(evaldas5211 @ 2010 09 30, 14:33)
Šiltnamiuose, kur auginami falenopsiai masinei prekybai, kad greičiau žydėtų daroma šitaip: auginami 28C temperatūroje porą metų, kol užaugina tam tikrą kiekį tam tikro dydžio lapų, o tada 4 savaites laiko 17C temperatūroje ir beveik garantuotas žydėjimas.

aha tai va maniskiai irgi taip staigiai stojo i starto linija - per karscius buvo 27, paskuj atsalus stojo apie 22, nakti gal pora laipsniu dar maziau, o dabar ant palanges paryciais gal net ir 17 buna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 30 rugsėjo 2010 - 15:13
Nesuprantu ko manieji oziuojasi unsure.gif dar taip nebuvo unsure.gif salotu darzelis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 30, 16:28)
Nesuprantu ko manieji oziuojasi  unsure.gif dar taip nebuvo  unsure.gif salotu darzelis  doh.gif

bet pas tave juk irgi turejo but panasi situacija g.gif
Atsakyti
šiandien viena orchidėja taip nustebino, pradėjo kaltis žiedstiebis. Ją man atidavė brolienė, nes kažkur du metus nei cypt, tik gražius lapus leido, o šiandien bac ir pamačiau bigsmile.gif (zuzla, pameni kai sakiau, kad yra prasikalę žiedstiebiai, bet jie ne iš vietos, tai va apie ją ir šnekėjau, naują parodė thumbup.gif )
o jau kitos irgi, kad sukrutusios, niekados tiek vienu metu nesu turėjusi leidžiančių žiedstiebių, tikiuosi ne tik save, bet ir jus nustebinti žiedais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 30, 06:28)
Nesuprantu ko manieji oziuojasi  unsure.gif dar taip nebuvo  unsure.gif salotu darzelis  doh.gif


Pas mane lygiai tas pats!! Visi phaleonopsiai tarsi apmire, jokiu ziedu nebus dar ilgai, nes nei nauju ziedstiebiu, nei pumpuru doh.gif
O tik vienintelis bulbophyllum jau uz kokios savaiteles turetu prasiskleist ir neziniukas dendrobium leidzia ziedstiebi smile.gif
Galvoju gal ta proga reiktu koki nauja isigyt, kad salotu darzelis bent graziau atrodytu tongue.gif
Atsakyti
Paskaiciau nuogastavimus delto,kad stovi gelytes apmire ir nekrauna ziedu.

Nekart pastebejau,kad ziedelius ima krauti tos, is kuriu nesitiki.Viena mano augintine,pavasari netekusi dalies saknyciu,persodinta ir numetus lapeli del papuvimo ties skrotele,leidzia ziedstiebi.Sokinejau aplink ja galvodama,kad kazin ar isikabins,nes nenoriai saknytes auginasi,o ji stai ka iskrete smile.gif Kai tuo tarpu kitos sedi saknyciu prisiaugine.
Atsakyti
kartais orchideju zydejimas ne visada dziaugsmas, o paskutinis pasispardymas..
Atsakyti
neazinau,nmesuprantu as saviskiu...nu masiskai visos pradejo mesti ziedus...vienoms gal ir laikas butu,bet kitos pumpurus leidzia,o kitus prazydusius neseniai meta.ar gali buti taip,kad per salta?ijungiam jau siluma,bet tik vakarais.dienom dar nera taip salta,nieko nesuprantu.praeitais metais buvo tas pats,bet visos zydejo...o dabar,kuo daugiau turiu,kuo daugiau sokineju,tuo labiau nesuprantu... verysad.gif
Atsakyti
pas mane irgi tas pats,pradėjo mest žiedus,nors nieko nuostabaus,pradėjau kūrent namus,gal todėl..
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 10 01, 08:57)
pas mane irgi tas pats,pradėjo mest žiedus,nors nieko nuostabaus,pradėjau kūrent namus,gal todėl..

ir Jums tai atrodo niekine priezastis? Juk iskart gerokai sausiau kambaryje pasidare, o daznai juk ir pumpurus meta del nepakankamo dregnumo mirksiukas.gif
Atsakyti
bet man jau taip darosi gal kokia trecia savaite....o "kurent namus"pradejom gal tik savaite g.gif
Atsakyti