Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Manoji nabagė trąšų iš vis dar nėr gavus blush2.gif Laistau pastovėjusiu vandentiekio vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 10 22, 11:51)
Manoji nabagė trąšų iš vis dar nėr gavus  blush2.gif Laistau pastovėjusiu vandentiekio vandeniu.

vienos dėmės tikrai nuo trąšų - gal iš parduotuvės tokia atėjo, o kitos nuo per kieto vandens, laistykit virintu nusistovėjusiu.
Atsakyti
Kažin kodėl taip įdomiai, kai buvo šiltas metas, pavasaris vasara mano nei viena orchidėja nežydėjo, kaip ožkos ant palangių tupėjo. O dabar oram atvėsus net 8 kaip pasiutusios leidžia žiedstiebius. Kitos net po kelis! wink.gif Kame reikalas, kažin nuo ko priklauso? Kiek pastebėjau šiltu sezonu maniškės tarsi ilsisi, miega, o poto rudenį žiemą bujoja, žydi kaip išprotėjusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 10 22, 16:56)
Kažin kodėl taip įdomiai, kai buvo šiltas metas, pavasaris vasara mano nei viena orchidėja nežydėjo, kaip ožkos ant palangių tupėjo. O dabar oram atvėsus net 8 kaip pasiutusios leidžia žiedstiebius. Kitos net po kelis! wink.gif Kame reikalas, kažin nuo ko priklauso? Kiek pastebėjau šiltu sezonu maniškės tarsi ilsisi, miega, o poto rudenį žiemą bujoja, žydi kaip išprotėjusios biggrin.gif

pamenat, buvo labai karšta. Vėliau atvėso, temperatūra pakrito net keliais laipsniais, įvyko ženklus temperatūros skirtumas, kuris būtent ir skatina orchidėjų žydėjimą.
Atsakyti
ech...kad pas mane taip leistų žiedstiebius verysad.gif tik žiedus numeta...nors ko aš čia verkiu,cimbydis žydi,laukiu dendrobio skleidžiantis biggrin.gif bet taip noris phalenopsių žiedų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2010 10 22, 15:56)
Kažin kodėl taip įdomiai, kai buvo šiltas metas, pavasaris vasara mano nei viena orchidėja nežydėjo, kaip ožkos ant palangių tupėjo. O dabar oram atvėsus net 8 kaip pasiutusios leidžia žiedstiebius. Kitos net po kelis! wink.gif Kame reikalas, kažin nuo ko priklauso? Kiek pastebėjau šiltu sezonu maniškės tarsi ilsisi, miega, o poto rudenį žiemą bujoja, žydi kaip išprotėjusios biggrin.gif

phaleanopsiams +35C karčio kiek per daug . Visgi jie yra daugiau vidutinių temperatūrų mėgėjai.
Atsakyti
Kaip jums sekasi auginti Masdevalijas? Ar sudėtinga sulaukti naminių žiedukų?
Atsakyti
grazuoliu augintoju klausiu...kokios orhidejos zydi tik isnauju auginiu...tai yra nuzydi ir ziedu reikia laukt is naujo augaliuko,o ne is seno...gal galite surasyt kokios..kadangi palenopsiais tesidomejau,o dabar norisi zinot ir apie kitas rusis..
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 21, 23:28)
turiu keista klausima.. nusipirkau "karvyte" jau su vaikiuku(ne ant ziedstiebio, bet apacioj, prie substrato), jis su vienu lapeliu o viduriuke(na, nzn kaip paaiskint, zodziu viduj to lapelio) toks ispudis kad turejo augt dar vienas lapukas, bet jis israutas. ten tokia kaip sviesiai baltas lapo likutis(bet itartinai graziai istautas, lygus toks). is tiesu nezinau kaip turetu but, nes nesu turejus nieko panasaus. tai va, klausmas - ar ten taip ir turetu but? ar keikiu skrotele kaip ir dideliu phalaenopsiu(viduj nieko nesimato)?
ir jei tai israutas lapukas ar isgyvens? doh.gif  blush2.gif


siandien pafotografavau, va kaip atrodo, gal bus aiskiau...
http://public.fotki....s/dsc01420.html
Atsakyti
Pas mane ziedkociai irgi pagaliau pasirode smile.gif Ne taip greitai i temperatura suregavo, bet suregavo.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 10 24, 15:19)
Pas mane ziedkociai irgi pagaliau pasirode  smile.gif Ne taip greitai i temperatura suregavo, bet suregavo.

valio thumbup.gif bet ką pavasarį į parodą vešim blink.gif unsure.gif
Atsakyti
o norejau paklausti zinanciu,kaip jus ten valote palenopsiu lapus su citrinu sultim?kiek citrinos sulciu i kokia talpa vandens?mano kai kuriu ziurau apsinese dulkem,tai,sakau,gal butu neprosal pavalyti rolleyes.gif ir kas butu jom,jei taip padaryciau su jom toki eksperimenta? unsure.gif
Atsakyti