Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

bigsmile.gif oho kiek ligu oriniu saknu...mano tokios trumpute...perpus jai nemazesnes...o pas jus ant visu tokios auga,ar cia geles rusis tokia,kaip ji zydi.. g.gif
Atsakyti
paprastas phalaenopsis, kuris niekada nesiskundė šaknų trūkumu biggrin.gif paskuj, kai jų priaugo labai daug, kitos net nelysdavo į substratą. Vėliau persodinėjau, karpiau vazoną ir dar plius jis per giliai buvo pasodintas tai dar šiek tiek teko kilstelt.

ai tiesa. Pas kitas irgi yra, visų gražūs žali gali, tik ne tiek daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 20 spalio 2010 - 14:34
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 20, 14:32)
paprastas phalaenopsis, kuris niekada nesiskundė šaknų trūkumu  biggrin.gif paskuj, kai jų priaugo labai daug, kitos net nelysdavo į substratą. Vėliau persodinėjau, karpiau vazoną ir dar plius jis per giliai buvo pasodintas tai dar šiek tiek teko kilstelt.

ai tiesa. Pas kitas irgi yra, visų gražūs žali gali, tik ne tiek daug.

O gali pasakyti kas ten per substatas pas tavo gelyte?
Atsakyti
Stambus extra. Zieve,vulkaninė uoliena, vermikulitas
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 21, 13:28)
Stambus extra. Zieve,vulkaninė uoliena, vermikulitas


o maximoj to stambaus ar buna,,kazkaip tik smulku esu maciusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 21, 13:35)
o maximoj to stambaus ar buna,,kazkaip tik smulku esu maciusi... g.gif

būna dar daugiau nei smulkaus mirksiukas.gif
Atsakyti
mielos orhidėjų augintojos, pagelbėkit smile.gif mūsų orhidėja sukrovė nemažai žiedų, jie iš to žalio pumpuro pasidarė jau balti ir jau greit mėnuo kaip neišsiskleidžia iki galo, ką patartumėt daryti?
Atsakyti
turėt kantrybės smile.gif
Atsakyti
Lerikyte, tai ir kenčiam, laukiam, tik nusistebėjau, kad tiek ilgai jie niekaip neprasiskleidžia.. sakau gal temperatūra per aukšta kambaryje? maždaug +23-24 laipsniai.
Atsakyti
tai matyt kažkas pasikeitė aplinkoj, kad neprasiskleidžia. O bandydama keist kažką rizikuojat, kad išvis nubarstys tuos pumpurus. Kažkuriai anksčiau taip buvo ir vistiek prasiskleidė tik teko apsišarvuot kantrybe.
Atsakyti
Prisipažįstu, kad perskaičiau tik 10 lapų atgal....Pagal jūsų aprašymus, apžiūrėjau savo kvietkelio orines šaknis lotuliukas.gif Galėtų būt ir gražesnės, bet yra kaip yra. Vakare bandysiu foto įdėt.
Turiu klausimą. Nesenai ji man baigė žydėt, šaknys jau per apačią lenda, ir net vazoną suskaldė. Norėčiau persodint, bet dabar žiūriu, naują žiedstiebį leidžia doh.gif Tad nežinau ar tinkamas laikas, bet jei lauksiu kol tas žiedstiebis išaugs, peržydės, tai man vėl visas pusmetis praeis g.gif
Nors šiaip, kuo mažiau aš prie jos lendu, tuo man ji gražiau ir ilgiau žydi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalibra @ 2010 10 21, 14:09)
mielos orhidėjų augintojos, pagelbėkit smile.gif mūsų orhidėja sukrovė nemažai žiedų, jie iš to žalio pumpuro pasidarė jau balti ir jau greit mėnuo kaip neišsiskleidžia iki galo, ką patartumėt daryti?


ar tik nesudziuvo jums tie pumpurai??? gerai butu foto
QUOTE(a79 @ 2010 10 21, 15:47)
Prisipažįstu, kad perskaičiau tik 10 lapų atgal....Pagal jūsų aprašymus, apžiūrėjau savo kvietkelio orines šaknis  lotuliukas.gif Galėtų būt ir gražesnės, bet yra kaip yra. Vakare bandysiu foto įdėt.
Turiu klausimą. Nesenai ji man baigė žydėt, šaknys jau per apačią lenda, ir net vazoną suskaldė. Norėčiau persodint, bet dabar žiūriu, naują žiedstiebį leidžia  doh.gif Tad nežinau ar tinkamas laikas, bet jei lauksiu kol tas žiedstiebis išaugs, peržydės, tai man vėl visas pusmetis praeis  g.gif
Nors šiaip, kuo mažiau aš prie jos lendu, tuo man ji gražiau ir ilgiau žydi  lotuliukas.gif

man atrodo pati atsakete i savo klausima biggrin.gif
Atsakyti