Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(GIZZI5 @ 2010 10 13, 18:50)
Aš tai persodinčiau,pirmiausiai palaistyk tada atsargiai išimk iš vazono ,rudas-negyvas šakneles nukirpk visas.Tada tiek orines, tiek visas šakneles sukišk į vazoną gražiai apkaišyk spec.žemyte orchidėjoms ir nelaistyk 2savaites.O poto laistyk.Aš laistau tik virintu vandeniu.vakare palaistau ryte nupilu.SĖKMĖS. 4u.gif

aciu uz patarimus 4u.gif tas phan.,kur ant vienos saknies gyvas,dar ziurau,vauja stieba leidzia,ruosiasi net zydeti,nus zodziu....siaip tai du lapus parudavusius nuo apacios nukirpau,idomiai cia,o orines saknys tiesiog bujuoja,ten nauju stiebeliuku net prileista...na,bandysiu dar laukti kazkiek,jei dar vienas koks lapas pareis,persodinsiu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 14, 16:28)
šaknų, kurios buvo virš substrato visą laiką staiga kišti į substratą negalima, jų velomenas kitoks rizikuojat jas lengvai supūdyti. Spec žemyte orchidėjoms irgi netinkamas pasirinkimas. O dvi savaitės nelaistymo, bei liejimas vakare, o nupylimas ryte irgi ne rodiklis, pas kiekvieną sąlygos skirtingos - skirtingai džius, o jei dabar dar ir vėsu, kur bute, po 12 val mirkymo gali ir supūt greitai.

nesipykit,del manes 4u.gif
Atsakyti
kas gi pykstasi, ne jau nepritarimas nuomonei, ar diskusija yra pyktis? Man rodos tam ir yra forumai, kad palikta vieta diskusijai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 15, 12:14)
kas gi pykstasi, ne jau nepritarimas nuomonei, ar diskusija yra pyktis? Man rodos tam ir yra forumai, kad palikta vieta diskusijai  biggrin.gif

Mes visos čia mokomės ir labai smagu .kad galime diskutuoti.duoti vienokius ar kitokius patarimus ir tikrai nesipykstame drinks_cheers.gif ar ne LERIKYTE. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2010 10 13, 14:56)
labai noreciau patarimo,
user posted image
Aciu 4u.gif


Turiu tokia vieną gėlytę- pirkta prieš dvejus metus, žydinti. Lapai minkštučiai, raukšlėti, bet žali. Persodinau žydinčią- galvojau bėdos su šaknimis- šaknų sistema labai gerai atrodė, nebuvo supuvusių ar pradedančių pūti šaknų. Nukirpau tą parduotuvinį žiedstiebį- galvojau per daug jėgų reikalauja, gal tada tik lapai atsigautų...Nepadėjo- išleido naują žiedstiebį, nužydėjo, išleido šakneles, du lapukus.
user posted image
Bet kaip lapai buvo minkštučiai, tai ir iki šiol tokie (net naujai išleisti). Mirkau kartu su visomis kitomis, trešiu vienodai. Susitaikiau su jos tokia išvaizda- gal tiesiog kai kurių gėlių tokia natūra? g.gif Svarbu, kad žydi, auginasi lapukus ir naujas šaknis, ar ne? Tik viena bėda- naujai išleistas lapas nenori "išsiskleisti" doh.gif
user posted image
user posted image
Nuotraukose matosi, kaip lapukai nusvyrę ir remiasi i stiklinį vazoną.
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2010 10 15, 15:00)
Mes visos čia mokomės ir labai smagu .kad galime diskutuoti.duoti vienokius ar kitokius patarimus ir tikrai nesipykstame drinks_cheers.gif  ar ne LERIKYTE. mirksiukas.gif

tai žinoma biggrin.gif
Atsakyti
verena,zinau,as cia labai ne i tema,bet tik dabar pamaciau tavo avatara...tai net balsu cia viena sau juokiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tikiuosi bus naudinga apie laistymą paskaityti:
http://www.orchidejo...hp?id=38&sid=67
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 15, 20:12)
verena,zinau,as cia labai ne i tema,bet tik dabar pamaciau tavo avatara...tai net balsu cia viena sau juokiausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


o man tai nk juokingo schmoll.gif
Atsakyti
seseilg...,turbut,nemiga kamavo? lotuliukas.gif
Atsakyti
o ką daryti, kai orchidėją reikia persodinti, bet šaknys per visas vazono skylute išlindusios? visos šaknys sveikos, aš karpyčiau vazoną, o jūs ką darot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 16, 10:43)
o ką daryti, kai orchidėją reikia persodinti, bet šaknys per visas vazono skylute išlindusios? visos šaknys sveikos, aš karpyčiau vazoną, o jūs ką darot? rolleyes.gif

karpau vazoną.

Beje ,, sodo skrynioje,, HB - 101 galit nebeieškot - nebus iki pavasario
Atsakyti
mergaitės, kaip jums sekasi tuos mikroskopinius miniukus augint? Maniškė pirkta Erimaže nugeibo, žiedeliai nukrito, lapai ėmė vysti. Sėdėjo ji kiminuose, tai bijojau perlaistyt. Persodindama mačiau kad pačiame vidury buvo drėgna, o šonuose padžiuvusi, šaknelės visai sveikos, visai nedaug apkarpiau. dabar persodinau į substratą sumaišytą extra, sumaišiau stambų su smulkiais. dabar ir nebežinau, kaip ji ten jaučiasi g.gif
ar galit papasakoti, kaip jūs miniukus prižiūrit, kas kiek laistot? kai ji tokia smulkutė, rodos iš išdžiūna greitai...
Atsakyti