Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(daniele @ 2010 10 13, 15:56)
Sveiki, 4u.gif
labai noreciau patarimo, turiu 2 orchidejos, kaip matosi foto jos yra skirtingos

Aš tai neprofė, bet turiu 4 orchidėjas jau kokius6 metus. Man rodos čia yra falenopsiai, taigi jų priežiūra vienoda. Gal nereikia jų mirkyti po 2 val. O kaip jų šaknys atrodo?
Atsakyti
ziurekit,ar yra rysio tarp geles stovio ir oriniu saknu:t.o.jei orines saknys l.grazios,dar zaliu nauju leidzia,nors man itarimas,kad viduj saknys ten vos vos besilaiko,toks jausmas kad ant kokios vienos gele (phaneol.)gyva...galvoju,draskyt,nedraskyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 10 13, 16:08)
ziurekit,ar yra rysio tarp geles stovio ir oriniu saknu:t.o.jei orines saknys l.grazios,dar zaliu nauju leidzia,nors man itarimas,kad viduj saknys ten vos vos besilaiko,toks jausmas kad ant kokios vienos gele (phaneol.)gyva...galvoju,draskyt,nedraskyt g.gif


manau ziurekit ar nebus palenopsio kur susiraukslije lapai papuvusios saknys..as traukciau lauk...
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2010 10 13, 15:08)
Aš tai neprofė, bet turiu 4 orchidėjas jau kokius6 metus. Man rodos čia yra falenopsiai, taigi jų priežiūra vienoda. Gal nereikia jų mirkyti po 2 val. O kaip jų šaknys atrodo?

taip Phaenopsis. 4u.gif bet jei viena "gere" vandeni su malonomu, tai kitai,jauciu, kazkas ne taip. Antra turiu pora oriniu saknu ir maziukuuus bumb g.gif g.gif g.gif ulelius dar paleido. Bet klausimai, kodel tokie lapai, atrodo, kaip negyvi, minksti, rauskleti?
ant kurios palanges geriau auginti - ant siltos sauletos ar siaurines?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele: 13 spalio 2010 - 15:37
parodykit foto, kaip atrodo jos saknys vazone. gal ten ispuvo viskas
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 13, 16:07)
fishke- nu nor tu ka...nesuprantu ka ten norite atskirt... g.gif


žiedą nuskynus ir įkišus į žemę išaugtų kas ar ne??? ar taip gink die jos niekaip nesidaugins? blink.gif na tas žiedas tarsi su šaknim yra, vienintelis toks visam šito dendrobiumo žiedyne doh.gif na pirmą kartą matau tokį variantą, nors antrą kartą šita gėlė pas mane težydi unsure.gif
nieks nebus - kepsiu foto doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 13 spalio 2010 - 16:48
QUOTE(fishke @ 2010 10 13, 16:47)
žiedą nuskynus ir įkišus į žemę išaugtų kas ar ne??? ar taip gink die jos niekaip nesidaugins?  blink.gif na tas žiedas tarsi su šaknim  yra, vienintelis toks visam šito dendrobiumo žiedyne  doh.gif na pirmą kartą matau tokį variantą, nors antrą kartą šita gėlė pas mane težydi  unsure.gif
nieks nebus - kepsiu foto  doh.gif

dendrobiai gali tokių šposų iškrėsti, nes iš tos pačios vietos gali kaltis ir pumpurai ir keikiai ( priklausomai nuo priežiūros) , gal kažkurioj keikio formavimosi vietoje pasikeitė prižiūra ir susiformavo žiedas mirksiukas.gif
Atsakyti
kol zydi nieko nedaryk-neeksperimentuok...o sisip si orhideja salia priaugina vaiku...jai privesetu krumas tada prisidaugintum...nes jauniems auginiams reikia moteninio augalo... g.gif gal kazka atsakiau...
Atsakyti
taip atrodo saknys
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2010 10 13, 17:08)
ziurekit,ar yra rysio tarp geles stovio ir oriniu saknu:t.o.jei orines saknys l.grazios,dar zaliu nauju leidzia,nors man itarimas,kad viduj saknys ten vos vos besilaiko,toks jausmas kad ant kokios vienos gele (phaneol.)gyva...galvoju,draskyt,nedraskyt g.gif

Aš tai persodinčiau,pirmiausiai palaistyk tada atsargiai išimk iš vazono ,rudas-negyvas šakneles nukirpk visas.Tada tiek orines, tiek visas šakneles sukišk į vazoną gražiai apkaišyk spec.žemyte orchidėjoms ir nelaistyk 2savaites.O poto laistyk.Aš laistau tik virintu vandeniu.vakare palaistau ryte nupilu.SĖKMĖS. 4u.gif
Atsakyti
visgi įkelsiu ryt foto, kad būčiau garantuota jog apie tą patį dalyką kalbam 4u.gif
QUOTE(misterija @ 2010 10 13, 18:16)
dendrobiai gali tokių šposų iškrėsti, nes iš tos pačios vietos gali kaltis ir pumpurai ir keikiai ( priklausomai nuo priežiūros) ,  gal kažkurioj keikio formavimosi vietoje pasikeitė prižiūra ir susiformavo žiedas  mirksiukas.gif

QUOTE(evers @ 2010 10 13, 18:16)
kol zydi nieko nedaryk-neeksperimentuok...o sisip si orhideja salia priaugina vaiku...jai privesetu krumas tada prisidaugintum...nes jauniems auginiams reikia moteninio augalo... g.gif  gal kazka atsakiau...

aš suprantu kas yra jaunas auginys, nes jau 4 ji išaugino per metus ( mamulė nudžiūvo galutinai ir ją nurėžiau). Tai jie lindo tiesiog iš šaknų, iš "žemės" , o ne nuo ūgliuko stiebo vidurio kaip šaka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 13 spalio 2010 - 19:07
fishke -esu maciusi isauga kaip saka ir saknytes uzsiaugina..kai padideja-sustipreja galima ji atskirt.. smile.gif
jai kazkas panasaus tai vaikiuka auginasi...
cia vaikiukas...
Atsakyti