Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Mililė @ 2010 10 13, 08:35)
o kas kiek laiko HB 101 naudojimą galima kartoti? Man vieną numirėlį padėjo prikelti, tai net nežinau kada procedūrą galima kartoti. Bijau persistengti, nes labai noriu gėlę išsaugoti.

1 lašas 1 ltr vandens ir tik kas 10 dienų, bent taip man savininkas aiškino. Dar sakė, kad galima lapus purkšt ir apatinės lapo pusės nepamiršt.
Bet aš lapų niekad nepurškiu, tai su kempinėle atsargiai pašlapinu, tuo pačiu dulkes nuvalau.
Galima ir trąšų kartu dėt, nesipjauna.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Patarkit prašau
Prireikė persodint falenopsį, bet labai jau daug šaknų pas jį, jei sukišu į vazoną, tai nelieka vietos substraktui. Ką daryt? Didesnių vazonų mačius neesu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
keliolikos skersmens čia vazonas? panašu man į 15, jei taip tai didesnių tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 13, 13:10)
keliolikos skersmens čia vazonas? panašu man į 15, jei taip tai didesnių tikrai yra

o kuriose parduotuvėse yra didesnių? nes seniuose tikrai nėra
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2010 10 13, 13:20)
o kuriose parduotuvėse yra didesnių? nes seniuose tikrai nėra

didesnėse maximose
Atsakyti
Ir Senukuose.
Atsakyti
Vadinasi ir maxima, ir seniai šalia yra kažkokie brokuoti, nes tokių vazonų nėr. Kažin jai nieko neatsitiks, jei taip pastovės kelias dienas?
Atsakyti
ermitaze maciau ir pirkau didelis pasirinkimas...gali but ukinese parduotuvese..pas mus yra.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 10 04, 16:07)
rugsėjo 29 d. pradėjau eksperimentą...


Vis dėlto bus žiedstiebiai, tad drąsiai galiu teigti, kad eksperimentas pavyko biggrin.gif :
phal. baltais žiedais ir baltu viduriuku:
user posted image
phal. violetiniais žiedais:
user posted image
ir miniukas salotinis leidžia (atrodo) žiedstiebį thumbup.gif
o phal. kur vietoj naujų lapų išleido žiedstiebį, kaip pašėlęs ruošiasi žydėti:
user posted image user posted image
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
labai noreciau patarimo, turiu 2 orchidejos, kaip matosi foto jos yra skirtingos
user posted image
kiek zinau, tai tai is kaires puses reikia daugiau dregmes, galima apipurksti,
user posted image
o vat ka daryti su orchideja is desines puses, niekaip nesigauna man ja kazkaip atgaivinti, nes lapai siek tiek suraukslejo, minksti, nera stangrus. Pakeiciau palange - i siaurine, galvojau per daug saules, bet jokio rezultato. Laistau karta per 7-10 d.- ta prasme ipilu vandeni i vazona ir po 1-2val. ispilu. Patarkit, kaip atgaivinti, kur mano klaida?
user posted image
Aciu 4u.gif
Atsakyti
na tikiuos jog čia kas nors pagelbės ir supras mano klausimą biggrin.gif o jei visgi mano klausimas ir čia neaiškus bandysiu fotkinti ir rodyti
QUOTE(fiske @ 2010 10 12, 14:20)
labos mergaitės, nesu pamirusi orchidėjų augintoja, bet kai dabar dažnas į gimtadienius neša šias kvietkas, tai turiu ir aš. va tokią baltais žiedais ( foto ne mano )

user posted image
tai va ir noriu paklaust  bigsmile.gif žydi mano gražuolė kaip tik dabar ir viena trijulė žiedų ( trys krūvoje sukibę ) turi išleidusi kažką panašaus į šaknis (?)  blink.gif tai va man tokia mintis dobtelėjo - ar nuskynus tą žiedelį 3in1 su tom ataugom panašiom į šaknis ir pasodinus kas nors gautųsi?
Atsakyti
fishke- nu nor tu ka...nesuprantu ka ten norite atskirt... g.gif
Atsakyti