Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikutes. patarkite, ka daryti. mano orchidejai nupuvo lapai, o ant stiebo, kur turetu buti ziedai, uzaugo jau 3 lapeliai. Cia koks vaikas ar kas? ka daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinuliukas: 11 spalio 2010 - 12:02
jai isaugo ant ziedynstiebio..tai laukt saknu,kai jos bus apie 5cm galesi atskirt ir turesi nauja augaleli...o del nupuvusiu lapu isvalyk kur nupuvo,truputi pabarstyk cinamonu,ir ziurek nebeslapink tos vietos...sekmes auginant vaikiuka...
Atsakyti
dar vienas čiukšiškas klausimas: o ta barbekiu anglis netinka? nu skaičiau, ar ji nesulaistyta kokia chemija, tai sudėty parašyta, kad tik medžio anglis.
Atsakyti
sveikos gal galit pagelbet ziuriu kad ir kitom mano orchdejom atsiranda tie taskuciai verysad.gif user posted image kas cia galetu butu? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 11, 12:33)
jai isaugo ant ziedynstiebio..tai laukt saknu,kai jos bus apie 5cm galesi atskirt ir turesi nauja augaleli...o del nupuvusiu lapu isvalyk kur nupuvo,truputi pabarstyk cinamonu,ir ziurek nebeslapink tos vietos...sekmes auginant vaikiuka...

Aciu
Atsakyti
4u.gif

Kur jūs ta HB-101 perkate? kažkaip uzsisakinėti nepatinka, girdėjau, kad kažkur raudondvario plente kaune juos pardavinėja, bet niekaip nerandu kurioj parduotuvėje doh.gif gal pirkote kuri nors?
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 12, 16:56)
4u.gif

Kur jūs ta HB-101 perkate? kažkaip uzsisakinėti nepatinka, girdėjau, kad kažkur raudondvario plente kaune juos pardavinėja, bet niekaip nerandu kurioj parduotuvėje  doh.gif  gal pirkote kuri nors?


as ir iekojau geliu parduotuvese nebuvo, galvojau nors ta pati maziausia pabandymui...o su tuo uzsisakinejimu man dry.gif gal kas uzmatete kokioj parduotuvej pajuryj...
Atsakyti
Na,o aš užsisakiau,pažiūrėsiu ką gero jis duos..
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 10 12, 18:24)
Na,o aš užsisakiau,pažiūrėsiu ką gero jis duos..

lauksim komentarų ax.gif
Atsakyti
as irgi uzsisakinejau, kita diena paskambino vyrukas ir susitarem susitikt, pasakiau kurioj vietoj, jis privaziavo ir nusipirkau. maza buteliuka. nera cia ko bijot, jei norit uzsisakinekit, juk atveza smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2010 10 11, 16:49)
sveikos gal galit pagelbet ziuriu kad ir kitom mano orchdejom atsiranda tie taskuciai  verysad.gif  [img]

gal per šalta ir drėgna namie..
Nlb žinau kas galėtų būti, bet Jūsų vietoje nuplaučiau ir profilaktiškai nupurkščiau insekticidu (actara tinka ir purškimui ir liejimui), suprantama, tik pirmiausia atskirkit jas nuo sveikųjų.

O dėl HB-101, tai nepadauginkit, kas perdaug, nesveika mirksiukas.gif , be to, tinka visiems augalams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 13 spalio 2010 - 07:18
QUOTE(lark @ 2010 10 13, 09:09)

O dėl HB-101, tai nepadauginkit, kas perdaug, nesveika  mirksiukas.gif , be to, tinka visiems augalams.


o kas kiek laiko HB 101 naudojimą galima kartoti? Man vieną numirėlį padėjo prikelti, tai net nežinau kada procedūrą galima kartoti. Bijau persistengti, nes labai noriu gėlę išsaugoti.
Atsakyti