Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Herma @ 2010 10 07, 00:36)

As visada su cinamonu tepu


na su cinamonu ir as barstau, bet jo ant visu saknu neuzpilsi ir jis sudziovina jei per daug, o man reikia isdezinfekuot.
Atsakyti
labas rytas,

Aš savo pirmąją gautą dovanų kai permylėjau, tai antrają, gautą dovanų prieš dvi sav, dar nei karto nelaisčiau, namuose drėgna ir vėsoka, tai laukiu kol galutinai papilkės šaknys, bijau supūdyt vėl.
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 07, 00:29)
na su cinamonu ir as barstau, bet jo ant visu saknu neuzpilsi ir jis sudziovina jei per daug, o man reikia isdezinfekuot.


cinamono daug naudot ir negalima ant šaknų, nes galit visiškai sutrikdyti tos šaknies funkcijas. O jai norit apsaugoti visas šaknis nuo puvinio, persodinant, esant reikalui galima jas pamerkti į fungicido tirpalą. O pjūvio vietas dezinfekuot cinamonu, kam jis ir skirtas.
QUOTE(chimera @ 2010 10 07, 08:32)
labas rytas,

Aš savo pirmąją gautą dovanų kai permylėjau, tai antrają, gautą dovanų prieš dvi sav, dar nei karto nelaisčiau, namuose drėgna ir vėsoka, tai laukiu kol galutinai papilkės šaknys, bijau supūdyt vėl.

drinks_cheers.gif teisingai. Sprendžiam pagal aplinkos sąlygas
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 07, 08:56)
cinamono daug naudot ir negalima ant šaknų, nes galit visiškai sutrikdyti tos šaknies funkcijas. O jai norit apsaugoti visas šaknis nuo puvinio, persodinant, esant reikalui galima jas pamerkti į fungicido tirpalą. O pjūvio vietas dezinfekuot cinamonu, kam jis ir skirtas.



Taip, tik pjucio vietas tepu su cinamonu rolleyes.gif ( tiesa saknt peroksido dar nebandziau, kazkaip baisoka man ji pilti unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2010 10 07, 16:35)
Taip, tik pjucio vietas tepu su cinamonu  rolleyes.gif  ( tiesa saknt peroksido dar nebandziau, kazkaip baisoka man ji pilti  unsure.gif )


g.gif pirmakart girdziu apie peroksido pilima ant geliu...nu cia nieko nenusimanau..
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 07, 18:23)
g.gif  pirmakart girdziu apie peroksido pilima ant geliu...nu cia nieko nenusimanau..


rojaus soduose jis aptariamas kaip gerai dezinfekuojantis tirpalas. cia kaip ir ant zaizdu isputoja, tai ir saknim tas pats. siaip ir substrata naudinga juo palaistyt. lerikyte, as zinau visa tai ka parasei, bet klausiu ne to. klausiu ar kas zinot koki pigesni preparata uz vandenilio peroksida (kuri as iki siol naudoju). kazkas minejo apie kalio permanganato tirpala (margancofke), bet kur ji pirkt? nk nzn blush2.gif
kitaip tariant, toki fungicida naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 07 spalio 2010 - 16:43
labas visoms, noreciau pasiteirauti del trasu. ar rudeni ir ziena reikia phaleanopsius trest taip pat kas 2 savaites kaip parasyta ant pakuotes? ir kur Vilniuje galima isigyti tokiu trasu (http://www.orchidejos.lt/index.php?id=36&cid=6), noreciau "Trąšos orchidėjoms su guano ekstraktu", bet siam tinklapi juo uzsisakyti negalima smile.gif
Atsakyti
ilgakase, naudoju Efector ir vargo nematau smile.gif kalio permanganato ieškoti vaistinėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 07, 18:42)
rojaus soduose jis aptariamas kaip gerai dezinfekuojantis tirpalas. cia kaip ir ant zaizdu isputoja, tai ir saknim tas pats. siaip ir substrata naudinga juo palaistyt. lerikyte, as zinau visa tai ka parasei, bet klausiu ne to. klausiu ar kas zinot koki pigesni preparata uz vandenilio peroksida (kuri as iki siol naudoju). kazkas minejo apie kalio permanganato tirpala (margancofke), bet kur ji pirkt? nk nzn blush2.gif
kitaip tariant, toki fungicida naudojat?


as tai visai negirdejau kad yra permanganato tirpalo schmoll.gif zinau kad yra permanganato milteliai, kuriuos reikia istirpint vandeni ir gaunasi tirpalas, bet labai daug negalima nes gali pakenkti, reikia kad vanduo butu vos vos rozinis. o nusipirkt margancofkes galima betkurioje vaistineje, kainuoja nebrangei ir uztenga laaabai ilgam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 07, 18:47)
ilgakase, naudoju Efector ir vargo nematau smile.gif kalio permanganato ieškoti vaistinėje  4u.gif


dekoju 4u.gif
o to effector matyt ieskot ten kur ir actaros? ir kaip skiedi? pvz 1litrui.
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 07, 18:18)
dekoju 4u.gif
o to effector matyt ieskot ten kur ir actaros? ir kaip skiedi? pvz 1litrui.

ten pat, ant pakiuko bus parašyta
Atsakyti
Merginos, truputis naujienų, ypač paskutinis Olivijos postas bei nuoroda suintrigavo
http://www.orchids.l...c.php?f=6&t=129
Ką manot?
Atsakyti