Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Tuberosa @ 2010 10 06, 20:45)
Aš nemerkiu, o palaistau, ir maždaug po 15 min. vandenį lėkštutėje išpilu.


tai pas jus tik apatinės šaknys pageria mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 06, 20:47)
tai pas jus tik apatinės šaknys pageria mastau.gif

tai pas mane taip išeina, kad viršutinės šaknys nedageria ir gal dėl to ją dažniau laistyti reikia? O tos apatinės gali persigerti ir pradėti pūti doh.gif Tai tada bandysiu tikrai taip merkti pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 10 06, 20:54)
viršutinės šaknys nedageria ir gal dėl to ją dažniau laistyti reikia? O tos apatinės gali persigerti ir pradėti pūti doh.gif


aš taip irgi įsivaizduoju smile.gif
Atsakyti
Siandien pirkau nukainuota Phalenopsi .Saknys puikios, leidzia naujus ziedynus. Bet dabar apziurejau, kad ant ziedu kazkas gyvena. Tokie ovalus, pilksvi, lyg pukuoti padarai unsure.gif . Man jie i sita gal panasus tik be tu usu ( arba as ju neiziuriu )
http://www.orchidee.ru/ - Мучнистый червец
ka daryti ??? pas mane niekada nebuvo jokiu gyviu, jei dabar kitas uzkres doh.gif .Isnesiau ja i kita kambari. Einu amputuosiu ziedyna, bet su kauo dar purksti ir perlieti, akd butu garantuota ????
Atsakyti
nupursk actara..
.. ACTARA...
Papildyta:
Itariu kad kazkas panasaus.tai miltuotasis skydmaris..
..gali dar cesnako istrauka bandyt gydit,bet geriausia butu actara..ar spirito tirpalu suvilgdyta vata nuvalyt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 06 spalio 2010 - 20:19
va toks va jei matosi
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Papildyta:
QUOTE(evers @ 2010 10 06, 21:18)
nupursk actara..
.. ACTARA...
Papildyta:
Itariu kad kazkas panasaus.tai miltuotasis skydmaris..
..gali dar cesnako istrauka bandyt gydit,bet geriausia butu actara..ar spirito tirpalu suvilgdyta vata nuvalyt...

nu pas mane tokiu miltu nera Tokie pavieniai vabalai, vieni didesni ,kiti mazesni
O kur tos actaros pirkti ?? Bet ar ji ir kiausinelius isnaikins??
Atsakyti
QUOTE(Herma @ 2010 10 06, 21:31)
O kur tos actaros pirkti ??

Bet ar ji ir kiausinelius isnaikins??


senukuose, žalioj stotelėj..

ne, nenaikina, todėl reikia kas porą sav pakartotinai purkšti
Papildyta:
ar panašu į šituos?

user posted image
Atsakyti
zuzla, as db irgi taip laistau. ta prasme nemerkiu, o gausiai pilu is virsaus, tol, kol matau, kad visos saknys prisigeria vandens. kai pas mane saltoka, tai pamerkus viena karta supudziau keleta phalaenopsiu. na bet cia manau jau kiekvieno individualus dalykas kaip laistyt. aisku ir temperatura tam irgi turi itakos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 06 spalio 2010 - 21:00
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 06, 21:59)
zuzla, as db irgi taip laistau. ta prasme nemerkiu, o gausiai pilu is virsaus, tol, kol matau, kad visos saknys prisigeria vandens. kai pas mane saltoka, tai pamerkus viena karta supudziau keleta phalaenopsiu. na bet cia manau jau kiekvieno individualus dalykas kaip laistyt. aisku ir temperatura tam irgi turi itakos. smile.gif

Aš tokį būdą apskritai radau orchidėjos.lt, nežinau, kiek ten patikima. Šiaip laistant gal tikrai daugiau tikimybės, kad drėgmė pasiskirstys nelygiavertiškai , ypač kai aš dar keliolikai minučių palikdavau vandenį. Aš gal bandysiu merkti ir stebėsiu augalą, labai tikiuosi nesupūdyti.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 06, 21:37)
senukuose, žalioj stotelėj..

ne, nenaikina, todėl reikia kas porą sav pakartotinai purkšti
Papildyta:
ar panašu į šituos?


Nu zinok man vistik panasiausia i ta sutverima kur idejau nuoroda.
UPS- nerodo ta nuoroda, pabadysiu kitai ideti
Va man jis i sita panasiausias , tik tu usu neiziurejau, ir miltu lyg nematyti, bet ziedai balti, tai nemaciau. Pasiduodu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herma: 06 spalio 2010 - 22:17
QUOTE(Herma @ 2010 10 07, 00:12)
Nu zinok man vistik panasiausia i ta sutverima kur idejau nuoroda.
UPS- nerodo ta nuoroda, pabadysiu kitai ideti
Va man jis i sita panasiausias , tik tu usu neiziurejau, ir miltu lyg nematyti, bet ziedai balti, tai nemaciau. Pasiduodu  doh.gif


cia skydmaris, tiks actara.


ir dar norejau paklaust mergicku - ar yra koks pigesnis budas dezinfekuot puvino pazeistas vietas nei vandenilio peroksidas?
Atsakyti
Parodysiu dar viena ligone
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Lapu galiukai ir demeles sone lapo . Tai atsitiko per 3 savaites .( namuose remontas, tai teko orchyte perkelti i kita kambari , cia salciau nei ji ipratus )
Lapus nupjoviau, ar reiketu dar ka nors su ja daryti? Ar prie kitu orchideju laikyti nepavojinga?
Papildyta:
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 06, 23:28)
cia skydmaris, tiks actara.
ir dar norejau paklaust mergicku - ar yra koks pigesnis budas dezinfekuot puvino pazeistas vietas nei vandenilio peroksidas?

ryt lekiu actaros. Tai ir merksiu ir purksiu-taip?
As visada su cinamonu tepu
Atsakyti