Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Rožinė @ 2010 10 05, 14:57)
jau jis visas perpuvęs buvo
karštą dušą, ar kitokių būna? rolleyes.gif

ir vėl Jūs su tuo "karštu dušu" doh.gif lotuliukas.gif , niekad jo nenaudoju ir nenaudosiu savo praktikoje, nes esu nukentėjus. Yra specialūs augimo stimuliatoriai, 1 lašiukas 1l vandens HB-101 ir kt.
Jūsų atveju, tai vilčių nedėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
merginos gal uzmatet kur pirk tokio augimo stimuliatoriu..HB-101
kiek skaitinejau rase kad geras,o kur radau pirkt tainuvo pirkimas internetu..(nesu nieko taip pirkus nezinau kaip ten kas... doh.gif )
user posted image
Papildyta:
va vos tik spejau uzrasyt o jau pries tai zinutej apie ji raso... doh.gif
lark- skaitote mintis...
kaip jo isigyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 10 05, 16:08)
*ir vėl Jūs su tuo "karštu dušu"  doh.gif  lotuliukas.gif ,
** nes esu nukentėjus.
***Jūsų atveju, tai vilčių nedėčiau  rolleyes.gif

* lotuliukas.gif kad iš manęs dar jauna augintoja, išgirdau vieną ir karksiu lotuliukas.gif doh.gif
** gal galite papasakoti kaip?
***aš ir nebedudu, šiukšlyne tas puvėsis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 05, 15:12)
kaip jo isigyt... g.gif

aš tai paskambinau jiems ir į darbą atvežė, bet yra ir pigesnių variantų.
Na man lb pasiteisino.
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 05 spalio 2010 - 14:52
Tuo HB-101 prekiauja www.staliausirankiai.lt mirksiukas.gif Tikrai geromis kainomis buvo galima įsigyti parodose "Žali horizontai" ir "Augalų labirintai", prekybinėje zonoje jie turėjo savo stendą, kainavo mažiau, negu nurodoma saite rolleyes.gif Pavasarį manęs nesugundė (esu skeptikė visų stimuliavimų klausimais), bet pasiklausiusi atsiliepimų iš pažįstamų, panaudojusių per vasarą, rudeninėje parodoje pirkau cool.gif Kaip toliau bus - matysim pagal rezultatus (dabar svarbu nepamiršti naudoti doh.gif )
Atsakyti
pas mane daug pigučių, nukankintų PC, tai tikrai akivaizdžiai pastebėjau jo naudą. Dar po japonų forumus palandžiojau google vertėjo pagalba, ten jį plačiai ir senai naudoja.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 10 05, 17:26)
pas mane daug pigučių, nukankintų PC, tai tikrai akivaizdžiai pastebėjau jo naudą. Dar po japonų forumus palandžiojau google vertėjo pagalba, ten jį plačiai ir senai naudoja.

Pirksiuu tongue.gif beje, katik atlikau labai gerą darbą (bent man taip atrodo hihihi.gif ) persijojau substratą per rėtį, visos durpės išbyrėjo, liko tik extra didelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Pritariu, kad jai tikru tikriausias galas.
Papildyta:
QUOTE(evers @ 2010 10 05, 13:47)
jai galas... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2010 10 05, 16:54)
Tuo HB-101 prekiauja www.staliausirankiai.lt  mirksiukas.gif Tikrai geromis kainomis buvo galima įsigyti parodose "Žali horizontai" ir "Augalų labirintai", prekybinėje zonoje jie turėjo savo stendą, kainavo mažiau, negu nurodoma saite  rolleyes.gif  Pavasarį manęs nesugundė (esu skeptikė visų stimuliavimų klausimais), bet pasiklausiusi atsiliepimų iš pažįstamų, panaudojusių per vasarą, rudeninėje parodoje pirkau  cool.gif  Kaip toliau bus - matysim pagal rezultatus (dabar svarbu nepamiršti naudoti  doh.gif )


oh... kodel as apie ji tik db isgirdau... buciau pirkus doh.gif

jau uzsisakiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seseilgakase: 05 spalio 2010 - 21:48
Sveikos orchidėjininkės 4u.gif Neseniai ir aš įsigijau tokį grožį- paprastą baltą phalaenopsį. Labai jį myliu, kol kas jis žydi, tai ir laikau tame pirktiniame vazone, nepersodinėju. Labai noriu paklausti dėl laistymo- čia skaičiau, kad laistote lietaus vandeniu. Aš bandau laistyti žaliąja arbata ir kiek matau, jam tas labai patinka - žydi ir šiaip vaizdas labai sveiko augalo( jis dar mažas, bet man vistiek labai mielas). tai nežinau, ką profesionalės galėtų pasakyti apie tokį laistymą ir kaip jis į jį reaguos toliau, nors šiai dienai viskas tikrai yra okei. Ir dar dėl persodinimo- ar tikrai geriausia pirkti žemę iš tos internetinės parduotuvės, ar kokių geresnių mišinių galima rasti ir prekybos centruose( čia Vilniuje)?
Atsakyti
QUOTE(Tuberosa @ 2010 10 05, 20:41)
Sveikos orchidėjininkės 4u.gif Neseniai ir aš įsigijau tokį grožį- paprastą baltą phalaenopsį. Labai jį myliu, kol kas jis žydi, tai ir laikau tame pirktiniame vazone, nepersodinėju. Labai noriu paklausti dėl laistymo- čia skaičiau, kad laistote lietaus vandeniu. Aš bandau laistyti žaliąja arbata ir kiek matau, jam tas labai patinka - žydi ir šiaip vaizdas labai sveiko augalo( jis dar mažas, bet man vistiek labai mielas). tai nežinau, ką profesionalės galėtų pasakyti apie tokį laistymą ir kaip jis į jį reaguos toliau, nors šiai dienai viskas tikrai yra okei. Ir dar dėl persodinimo- ar tikrai geriausia pirkti žemę iš tos internetinės parduotuvės, ar kokių geresnių mišinių galima rasti ir prekybos centruose( čia Vilniuje)?

o kiek ilgai tu ja turi?ir kiek ilgai tu ja laistai su zalia arbata?
Atsakyti