Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(evers @ 2010 10 05, 14:21)
stai rusu forumas apie renimuojamus augalus..(tikiuosi galima  g.gif )
http://orchis_ru/for...p...a&start=210
kartais idomu nors pavartyt puslapius paziuret...(paskaitynet) o gal kada pravers...

ooooi kaip sunku su rusų doh.gif mačiau paveiksliuką kad y taurę su vandeniu pamerkta orchidėja be šaknų, man tas viariantas nelabai tinka ania? g.gif
Atsakyti
tau neisivaizduoju ka daryt,sakau gal maisiuke ant dregnu kiminu bandyt.. g.gif
kad butu dregme+ siluma...
Atsakyti
išpurčiau iš vazono, ir šaknys atrodo va taip verysad.gif
user posted image
ji katik palaistyta,gerų šaknelių nebematau schmoll.gif visos tokios tuščios minkštos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 05 spalio 2010 - 12:44
jai galas... unsure.gif
stai pasizvalgimui...
ka google ismeta
Papildyta:
jai rusiskai neskaitai nors vaizdus matysi.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 05, 14:47)
jai galas... unsure.gif

jai rusiskai neskaitai nors vaizdus matysi.. schmoll.gif

na nei vienos tokios negražios kaip pas mane nemačiau googlėj, spėju kad atlaivinu vazoną ir rami galva rolleyes.gif
Atsakyti
buvo bene cia...gali pavartyt ir i toli puslapelius...
lyg cia maciau kazka panasaus...
Papildyta:
bet kad net saknu nelike...
o stebuklu buna...
user posted image
kartais moterim uz toki varga buna atlyginta..
Atsakyti
apčiupinėjau aš ją visą šaknų visiškai nėra, ten kas matosi tai tik nuo šaknų luobelės tokios galima sakyt, tuščia vidui, nors ir palaistyta bet sausa, žodžiu pabučiavau ir atsisveikinau oro_buckis.gif pioneer.gif vistiek balta buvo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Gal ir bereikalo, bet nemaniau, kad neturėdama nei vienos sveikos šaknies ji gali dar atsigaut, užjudinot Jūs man sąžinę unsure.gif
Atsakyti
phalaenopsiai gajūs smile.gif nė vienos šaknies dar tikrai ne mirties nuosprendis, sudarius šilta, drėgna ir vėdinimą greit išleidžia šaknis. Va jei supūna skrotelė - tada jau sunkiau, nors ir būtų dešimt šaknų
Atsakyti
Merginos, kai persodinat, tai bent porą mėnesių falenopsių nereikia tręšt, geriau augimo stimuliatorių panaudot.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 05, 15:51)
Va jei supūna skrotelė - tada jau sunkiau, nors ir būtų dešimt šaknų

jau jis visas perpuvęs buvo

QUOTE(lark @ 2010 10 05, 15:52)
Merginos, kai persodinat, tai bent porą mėnesių falenopsių nereikia tręšt, geriau augimo stimuliatorių panaudot.

karštą dušą, ar kitokių būna? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 05, 14:51)
phalaenopsiai gajūs  smile.gif nė vienos šaknies dar tikrai ne mirties nuosprendis, sudarius šilta, drėgna ir vėdinimą greit išleidžia šaknis. Va jei supūna skrotelė - tada jau sunkiau, nors ir būtų dešimt šaknų

Na, dabar kai truputi daugiau paskaitinėjau, tai supratau, kaip man auginusiai pirmą orchę būtų per sudėtinga (pasiteisinau sau biggrin.gif) O dėl skrotelės net nepamenu, perdaug neanalizavau, o kai paskaičiau, kad tai gali trukti nuo men iki metu... doh.gif
Atsakyti