Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Mano phalaenopsiai per naktį nubudo bigsmile.gif
Beveik visiems žiedstiebiai kaltis pradėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 10 05, 10:11)
Mano phalaenopsiai per naktį nubudo  bigsmile.gif
Beveik visiems žiedstiebiai kaltis pradėjo  biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 10 05, 09:11)
Mano phalaenopsiai per naktį nubudo  bigsmile.gif
Beveik visiems žiedstiebiai kaltis pradėjo  biggrin.gif

Super naujienos thumbup.gif maniskiai irgi sukruto smile.gif per savaite jau 4 ziedstiebiai prasikale. Ju tarpe viena miegale 2 metus nezydejusi, tai labai dziaugiuosi.
Ir dar pas cimbidi vienas auginukas labai itartinas, tyliai pasvajoju, kad gal bus ziedstiebis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 10 05, 11:11)
Mano phalaenopsiai per naktį nubudo  bigsmile.gif
Beveik visiems žiedstiebiai kaltis pradėjo  biggrin.gif

kaip smagu clap.gif
Atsakyti
žiūrėkit kokį išukį turiu doh.gif močiutė perlaistė savo orchidėją, vos nenuvirtau kai pamačiau doh.gif kaip manot yra jai nors vienas šansas? persodinau, po savaitės patręšiau nežinau ką toliau daryt, šaknų pusę iškarpiau, liko kokios 3 žalios unsure.gif sakiau jei sugebėsiu atgaivint tai aš super lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 05 spalio 2010 - 11:46
kirpk žiedstiebius, apie trąšas kurį laiką išvis pamiršk ir sakyčiau jai jau į reanimatorių laikas, ne į vazoną g.gif gal išleis naują skrotelę.
Atsakyti
manau sansu ner....tiek daug jau isgedes...
nebent eksperimenta padaryt maisiuke kiminuose ziuret kaip ar skneles augs,bet tai tik laiko svaistymas...ir geresnes bukles iskeliauja i konteineri,o tokia... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš tikrai saviškę geriau atrodančią išmečiau, aišku, nesu specė, bet pamačiau, kad nei vienos šaknies nėr sveikos ir mečiau lauk, nors labai dar buvo žali ir žiedstiebis su bekrentančiais žiedais....
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 10 05, 13:14)
Sveikos,

Aš tikrai saviškę geriau atrodančią išmečiau, aišku, nesu specė, bet pamačiau, kad nei vienos šaknies nėr sveikos ir mečiau lauk, nors labai dar buvo žali ir žiedstiebis su bekrentančiais žiedais....

tai be reikalo smile.gif
Atsakyti
O jus turbut paskubejote,arba gelyte nekele tiek simpatiju,kad renimavimu butumet uzsiemusi..
Atsakyti
Aš jau mastau kad jai nėra šansų, bet kažkaip jausčiausi laaabai gerai didis.gif jei atgaivinčiau, visdėlto padarysiu jai tą reanimatorių, niekas per galvą neduos, bet jei atgaivinsiu va tada tai bus blink.gif (nors nelabai tikiu hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožinė: 05 spalio 2010 - 12:21
stai rusu forumas apie renimuojamus augalus..(tikiuosi galima g.gif )
http://orchis_ru/for...p...a&start=210
kartais idomu nors pavartyt puslapius paziuret...(paskaitynet) o gal kada pravers...
Atsakyti