Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

man panašu, kad su šaknim gali būt kažkas ne kas g.gif
Atsakyti
Ateinu su geromis naujienomis (labai tikiuosi) bigsmile.gif
rugsėjo 29 d. pradėjau eksperimentą- vienas "užsispyręs" phal. ir miniukas nežydėjo metus laiko, tad nusprendžiau sudaryti temperatūrų skirtumą- dieną gėlės stovi ant palangės (šalčiau), o nakčiai jas sunešu į vonios kambarį (šilčiau). Nepraėjus ir savaitei štai rezultatas:
user posted image
user posted image
Tikiuosi, kad čia bus žiedstiebis, o ne eilinė šaknelė...
Miniuko kol kas netikrinau, nes kiminai "užstoja" matomumą, o pati nenoriu ieškoti, nes kartą jau tokiu "ieškojimu" netyčia pažeidžiau leidžiamą naują šaknelę. Miniukui duodu dar laiko pasirodyti.
Atsakyti
4u.gif dar ankstoka sprest..,bet viltis yra viltis...(jug ir naujos sakneles ner blogai wink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evers: 04 spalio 2010 - 16:15
QUOTE(Raun'a @ 2010 10 04, 03:43)
lasvagiete, tavo miltasia visai padoriai atrodo, ta prasme bulves tvirtos, nesusiraukslejusios, as bandyciau auginti toliau . tik keista kaip visus lapus galejo numest  g.gif


Aciu jums abiem uz atsakyma 4u.gif As irgi nelabai suprantu, kodel visus lapus numete, nes pries 3men tai lapu buvo tiek daug, ir dar 2 ziedstiebiai! Norejau as ja skirti i du augalus, bet neskyriau. O dabar isvis atrodo varganai... Tikiuosi, kad atsigaus. Tik tiek, kad namie vesoka sad.gif Turbut sustos visu geliu augimas, nes jokio temperaturos skirtumo, dienos vesios, mazoka sviesos....
Atsakyti
yerena šimtaprocentinis žiedstiebis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 04 spalio 2010 - 17:03
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 04, 15:38)
man panašu, kad su šaknim gali būt kažkas ne kas  g.gif


o gal nedalaistytas g.gif

QUOTE(yerena @ 2010 10 04, 17:07)
Tikiuosi, kad čia bus žiedstiebis, o ne eilinė šaknelė...


žiedstiebis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 04, 17:00)
yerena šimtaprocentinis žiedstiebis  thumbup.gif



QUOTE(zuzla @ 2010 10 04, 17:20)
žiedstiebis smile.gif


Aciu thumbup.gif man irgi taip atrodo- dar pasirodysiu.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 04, 19:00)
yerena šimtaprocentinis žiedstiebis  thumbup.gif

iš kur atskiriat? pas mane šaknys taip lenda g.gif jei tiksliau tai daug tokių iš visų orchidėjų tai galvoju kad šaknys rolleyes.gif
Atsakyti
kas augina miltonijas? gal ka svarbesnio apie prieziura is patirties? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2010 10 04, 22:48)
kas augina miltonijas? gal ka svarbesnio apie prieziura is patirties? 4u.gif


patirtis, kiek atsimenu, pas daug ką liūdna..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 05, 00:05)
patirtis, kiek atsimenu, pas daug ką liūdna..


na jau pasiskaiciau rojaus soduose.. ziuresim kaip cia man seksis. bet abejoju..na nieko, turesiu ir as patirties hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 04, 22:13)
iš kur atskiriat? pas mane šaknys taip lenda g.gif jei tiksliau tai daug tokių iš visų orchidėjų tai galvoju kad šaknys  rolleyes.gif

nu, kad tikrai nevienodai atrodo lendanti šaknis ir žiedstiebis smile.gif tačiau neįgudusiai akiai gali taip atrodyti smile.gif o paaiškint pagal ką.. hmm šaknis tai lendantis smailas šviesiai žalias galiukas, apvaliai užsibaigiantis, dažniausiai lendantis į šona ar į apačią. O žiedstiebis turi tarsi tokį ,,skeltuką,, ir kalasi žiedstiebiui būdingose vietose.
Atsakyti