Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Laura81r- kokia cia zeme pirkai parasyk pavadinima,kad veliau zinot..
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 20:26)

ypatingai, jei augalas dėl pūvančių šaknų persodintas buvo ir dar į tokį ,,gėrį,, tai jau brrr...
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 21:18)
maximose yra. Gėlių priežiūros lentynose.

4u.gif

beje, jeigu Cambria bulvytė viena sena sena, o šalia nauja nauja išaugo, įmanoma atskirti ir persodinti naują atskirai? iš vienos bulvės du žiedkočiai išauga, o paskui ka su ta bulvyte daryt kai pasensta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 18:58)
vos šiltesnis vanduo už aplinkos temperatūros vandenį yra gerai ir net patariama tokiu lieti, o karštas dušas yra 40 - 45 laipsnių vanduo.

Na tada viskas gerai pas mane karsta.gif nes laisčiau visada ne karštu ,o tik šiltu vandenuku irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 03, 20:32)
4u.gif

beje, jeigu Cambria bulvytė viena sena sena, o šalia nauja nauja išaugo, įmanoma atskirti ir persodinti naują atskirai? iš vienos bulvės du žiedkočiai išauga, o paskui ka su ta bulvyte daryt kai pasensta? g.gif


o kam ja persodint... g.gif kiek skaiciau geriausia kad po tris nors auga... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 18:27)
ypatingai, jei augalas dėl pūvančių šaknų persodintas buvo ir dar į tokį ,,gėrį,, tai jau brrr...

aciu dievui nebuvo tos saknys papuve g.gif o ka reiskia,kai saknys baltos?nes buvo ir baltos kelios doh.gif
zodziu,susinervinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožinė @ 2010 10 03, 20:32)
4u.gif

beje, jeigu Cambria bulvytė viena sena sena, o šalia nauja nauja išaugo, įmanoma atskirti ir persodinti naują atskirai? iš vienos bulvės du žiedkočiai išauga, o paskui ka su ta bulvyte daryt kai pasensta? g.gif

Senos bulvės maitina naujas bulvytes. Jei atskirsit rizikuojat netekt abiejų t.y viso augalo. Atskirti galima tik tada, kai po dalinimo ir vienoj ir kitoj pusėj liks pakankamai bulvių išlaikyti du savarankiškus augalus.
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2010 10 03, 20:39)
aciu dievui nebuvo tos saknys papuve  g.gif  o ka reiskia,kai saknys baltos?nes buvo ir baltos kelios  doh.gif
zodziu,susinervinau  verysad.gif

jei jos kietos - viskas gerai, jos tiesiog tokios, nes niekada nematė šviesos. mirksiukas.gif Reikėtų dar kartą pasikartoti orchidėjų pradžiamokslį ir išstudijuoti pirmąjį puslapį. 4u.gif
Atsakyti
Reikia man patarimo, ka daryti stai su tokios bukles miltassia:
user posted image

Kai buvau isvaziavusi menesiui, ja kaimyne priziurejo, ir grizusi radau numetusia visus lapus, belike tik bulves doh.gif Ar man laikyt sitas bulves ar mest lauk? Vienam sone zelia daigas, o kitos stovi apmirusios....( Pasodinta galyte stambioj zievej, su trupuciu kiminu ant virsaus, kad laikytu dregme geriau)
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2010 10 03, 21:36)
o kam ja persodint... g.gif

senoji bulvė juodais taškučiais iš šonų pabarstyta, nerandu niekaip kas jai yra, bijau kad naujos neužkrėstų,gal nupurkšt fungicidu?

QUOTE(Lerikyte @ 2010 10 03, 21:42)
. Atskirti galima tik tada, kai po dalinimo ir vienoj ir kitoj pusėj liks pakankamai bulvių išlaikyti du savarankiškus augalus.

t.y. po 3 kiekvienoje pusėje?
Atsakyti
PASAKYKITE PRASAU kas cia per mutacija doh.gif lotuliukas.gif ka man su ja daryti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2010 10 03, 21:25)
PASAKYKITE PRASAU kas cia per mutacija doh.gif  lotuliukas.gif ka man su ja


tai yra ne mutacija, o keikis.. laukti šaknų ir skaityti pirmą šios temos puslapį
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2010 10 03, 19:19)
žiedai nuvys ir nukris patys
kaip ir kitas orchidėjas; jei skirstysit krūmą, reikėtų vienam vazone palikti ne mažiau kaip tris auginius
beveik kaip kaktusus - retokai, kas 2-3 sav
ta prasme... kai nauji auginiai užaugs iki senų dydžio, padaryti ramybės periodą - laikyti vėsiau ir sausiau, tai iššaukia pumpurų atsiradimą; auginiai, kartą žydėję, daugiau nebežydės, bet augins ir maitins naujus auginius


ačiū, labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti